Şimdi Ara

Aziz beyle dostluk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kayseri’deki Süper Kupa finalinde F.Bahçe Başkanı ile arasında bir konuşma geçmediğini ancak, birlikte oturmalarının önemli bir başlangıç olduğunu söyleyen Aysal, “Zaten camialar arasında bir sorun olmamalı” dedi.

Ünal Aysal, Galatasaray Kulübü Başkanlığı’na 14 Mayıs 2011 tarihinde seçildi. Ve 2.5 yıl içinde rakibi Fenerbahçe’ye karşı tam 3 kupa sevinci yaşadı. Son Süper Kupa finalinde 1-0’lık Fenerbahçe galibiyetiyle bir kez daha ezeli rakibine karşı kupa kaldıran Aysal, bu başarı sonrasında Hürriyet’e konuştu. Aysal, Aziz Yıldırım ile maçı birlikte izlemelerinden, federasyon ile yaşanan gerilime ve kupa krizine kadar sorularımızı şöyle yanıtladı...

YILDIRIM İLE ARAMIZDA HİÇBİR DİYALOG YAŞANMADI

- Bakanın teklifi ile 3 Temmuz sürecinden sonra ilk kez Aziz Yıldırım ile birlikte protokolde oturdunuz. Aranızda bir diyalog geçti mi, konuştunuz mu?
    - Hayır, Aziz Yıldırım ile aramızda herhangi bir diyalog ya da konuşma geçmedi. Zaten Aziz Yıldırım maça geç gelip bitişte de ayrıldı. Fakat, diğer yöneticiler Abdullah Kiğılı ve Vefa Küçük ile selamlaştık. Ayak üstü konuştuk. Yani Aziz Bey geç geldiği içinde böyle bir ortam oluşmadı. Ancak Fenerbahçe ve Galatasaray dostluğu için temkinli ve ilk adım atılmış sayılmalıdır. Ufak adımlarla dünya turuna dahi çıkılabilir. Mütevazı bir şekilde Süper Kupa finali Aziz Bey ve Fenerbahçe kulübü ile dostluğun başlangıcı idi.

G.SARAY VE F.BAHÇE KULÜPLERİ ARASINDA HERHANGİ BİR SORUN YOK

- Ama sizin “Aziz Yıldırım ile birlikte oturmam” diye bir çıkışınız olmuştu..
    - Bakın ben ırkçılığa ve renk ayrımına gönülden karşıyım. ‘Şu renkleri severim, bunu sevmem’ demek beni de, insanları da rahatsız ediyor. Bende bu rahatsızlığımı dile getirdim. Ne zaman sorsalar da aynı cevabı veririm. Şu gerçek ki bir araya gelmemiz için henüz erken. Onun da bir zamanı var. G.Saray ile Fenerbahçe kulüpleri arasında herhangi bir sorun yok. Zaten olmaması da lazım. Buradaki sorun sadece, kişilerin olaylara bakışı ile ilgilidir.

SÜRDÜRÜLEBİLİR BAŞARI

- Son iki senede Fenerbahçe’ye karşı alınan 3’üncü kupa... Bu sizde ayrı bir mutluluk yaratıyor mu?
    - Kupaları birisinin alması gerekiyor. İki senedir biz bu konuda biraz daha şanslıyız. Bunun devamını getirmek ve sürdürmek istiyoruz. Özellikle geçen sene ile kalmayıp bu sene de aynı başarıyı tekrarlamak beni çok fazla sevindirdi. Sürdürülebilir başarıya doğru gitmemiz benim Galatasaray’daki tezimi haklı çıkardığı için mutluyum. Son 2 senedir Türkiye’deki en yakın rakibimiz Fenerbahçe oldu. Her yarışı başa baş götürüyoruz. Doğal olarak da en yakın rakibimize karşı kupa kazanmak mutluluk verici.

UZATMALARA GİTTİĞİ AN NETİCE ORTADAYDI

- Maç için neler diyeceksiniz. 90 dakikada bitirebilir miydi Galatasaray maçı?
    - İlk yarıda hem Galatasaray, hem Fenerbahçe tedbirliydi. Ancak bizim, 2. yarıda daha baskılı oynadığımız da bir gerçek. 90 dakika içinde birkaç kez maçı bitirebilirdik. Fakat, uzatmalara gidildiği anda zaten netice ortada idi. Maç uzadığı zaman aşağı yukarı G.Saray’ın kupayı alacağı çok net ortaya çıkmıştı.

• Gecen sene yari final macina cagirirlarsa yanyana izleriz diyen unal simdi tek kelime etmeye tenezul etmiyor sahte gulucuk diye buna derler sirf gundem degistirme,baris cubugu uzatan taraf biziz gibi gosterme cabasindalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Hükümetin yalakası ünal bizden uzak dursun.

Aziz yıldırım ın söylemleri ve hareketleri göz önüne alındığında komik bir mesaj olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeodempp

quote:

Aziz yıldırım ın söylemleri ve hareketleri göz önüne alındığında komik bir mesaj olmuş.

Aziz yıldırımın ne söylemi varmış? Adam sırf iktidarla ters düştü diye hapse girdi.
  • Aziz başkan büyük başkandır; ****dan gezen ezikler çekemiyo başkanı buralarda gezip provakasyon yapıyorlar yapcak bişey yok başkana sahip çıkalım arkadaşlar herşey güzel olacak sabır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arjen553

quote:

quote:

Aziz yıldırımın ne söylemi varmış? Adam sırf iktidarla ters düştü diye hapse girdi.

Aziz beyle dostluk

• quote:

quote:

quote:

Abi neden hep o gözle bakıyorsunuz ? Fenerbahçe şike yaptı demiyorum ama;ya yaptığı için girdiyse? Ben nasıl bilmediğim için şike yaptı demiyosam bence Fenerbahçe taraftarı da şike yapmadık dememeli.Az bi süreç kaldı sabredelim görelim.Temennim bu davadan aklanmanız.Kim ne derse desin ben Fenerbahçesiz bi lig İSTEMİYORUM.

• Eğer Ünal Başkan o adamla dostluk kurmaya çalışacaksa klübü bıraksın ondan sonra ne yapıyorsa yapsın.
  • Hayret kigıllıylada konuşmuş nasıl kupayı kaybetmedilerse.
  • Ünal'ı görünce okumayı bıraktım şu adamı takmayın kafanıza bırakın yapsın açıklamasını felan boşverin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altan26

quote:

quote:

quote:

Abi neden hep o gözle bakıyorsunuz ? Fenerbahçe şike yaptı demiyorum ama;ya yaptığı için girdiyse? Ben nasıl bilmediğim için şike yaptı demiyosam bence Fenerbahçe taraftarı da şike yapmadık dememeli.Az bi süreç kaldı sabredelim görelim.Temennim bu davadan aklanmanız.Kim ne derse desin ben Fenerbahçesiz bi lig İSTEMİYORUM.

Hoca ben şike yaptık yada yapmadık demiyorum.Net bir bilgim yok yapmadığımıza inanıyorum yada inanmak istiyorum.Ama yukarıda dediğim şike yaptıysak bile sırf Aziz Yıldırım'ı içeri almak için gündeme çıkarıldı diyorum.Eğer terslik olmasaydı şike davası açılmazdı yapıldıysa bile..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.