Şimdi Ara

Azeroth Sohbetleri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
5.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Azeroth Sohbetleri'nin 60. Bölümünde Yeni Kral Anduin Wyrnn'in geleceğinden bahsediyoruz. Keyifli seyirler...

• Azeroth Sohbetleri'nin 61. Bölümü Maiev Shadowsong'un hikayesi Youtube'da. Keyifli seyirler..

• Vindicator Maraad'ın hikayesini anlattığımız Azeroth sohbetleri'nin 64. Bölümü youtube'da.

Keyifli seyirler..

• Ağzınıza sağlık hocam çok iyi bir arşiv.
  • Teşekkürler :)
  • Anduin Lothar'ın hikayesini anlattığımız Azeroth Sohbetleri'nin 66. Bölümü youtube'da. Keyifli seyirler..

• Taurenlerin tarihini anlattığımız Azeroth Sohbetleri'nin 67. Bölümü yayında. Keyifli seyirler...

• Kil'jaeden'ın hikayesini anlattığımız Azeroth Sohbetleri'nin 70. Bölümünü izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

• Abi guild devam mı? Aynı kadro mu? Horde oldunuz hiç yakışmadı Çocuklara selam.

Methzen was here...
  • Şu an Horde'da Square One guildindeyim. :) ama Alliance burnumda tütüyor tabiki de.
  • Titanların hikayesini anlattığımız Azeroth sohbetleri'nin 71. Bölümü Youtube'da. Keyifli seyirler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Egzolinas

Şu an Horde'da Square One guildindeyim. :) ama Alliance burnumda tütüyor tabiki de.

TN ye niye geçtiniz? silvermoon daki oyuncu sıkıntısındanmı?
  • Mythic Progress'te contenti nerften önce bitirmek isteyen bir guildde kendimi biraz tartmak istedim.
  • Durotan'ın hikayesini anlattığımız Azeroth Sohbetleri'nin 75. Bölümünün ilk kısmı Youtube'da keyifli seyirler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Egzolinas

Mythic Progress'te contenti nerften önce bitirmek isteyen bir guildde kendimi biraz tartmak istedim.

hemen hemen aynı sebep :) de ben TN community e dayanamayıp geri döndüm

Bu arada videoların çok güzel. aklıma geldikçe izliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvo35 -- 15 Ağustos 2017; 21:2:17 >
  • Teşekkür ederim. Beğendiğine sevindim.
  • Bir sonraki Expansion ile ilgili fikirlerimizi paylaştığımız Azeroth Sohbetleri'nin 83. Bölümü youtube'da. Keyifli seyirler...

• Ya bir ara 24 saat level kasiyordunuz. Sonunu bir bulamadim. Ne oldu o is? Bir de youtubedan kaynaklanan sorunmudur nedir? Cogu playlist hatali. Sifirdan kasilan karakterlere bakiyorum loreli. Ic ice gecmis vaziyette. Diger youtuberlarda da ayni sorunu goriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

24 saatlik yayınımızın Youtube bölümleri Twitch'in azizliğine uğradı onda 19. bölümde kaldık. Onun için 24 saatlik yayını yenileyebiliriz belki. Playlistleri de aslında youtube'un otomatik oluşturma özelliğini kullanarak hazırlıyorum. Farklı playlistlerin içindeki videolardaki isim karşılıklığından kaynaklanıyor olabilir.
  • selam

Şu valarjar ile ilgi odin ile ilgili bir yayınınız varmıydı? Malumunuz kendileri warriorların atalarıymış ama sanırım human lara özgü ? varsa böyle bir yayınınız izeleyeyim. yoksa da yaparsanız güzel ve ilgi çekici olur.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.