Şimdi Ara

azemax trio 3g li tableti telefon yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar daha önce foruma sormuştum ama hiç kimse cevap vermedi ben azemax trio aldım 3g li tablet telefona çevirmek için uygun yazılımı bulamamıştım dün bir arkadaş başka tabletin programını önerdi onu kullandım şuan hem sms alıyorum hem arama yapıyorum hem aranabiliyorum bildiğiniz telefon gibi kullanıyorum eğer arayan arkadaşlar varsa burdan programın linkini gönderiyorum

azemax trio:
    http://www.cesitvar.com/azemax-trio-3g-7-ips-4-cekirdek-1gb-8gb-tablet-pc

ceptelefonu yazılımı:

http://s4.dosya.tc/server2/32dixt/TRIO_SW_with_the_phone_fm_sign.rar.html

Bu yazılım eski model arkası tırtıksız olan tablet içinmiş Birde yeni sürümü var bunların onuda arıyorum bulursam aşağıda paylaşırım yeni modelin arkasıda tırtıklı dikkat edin yanlış yazılım yüklemeyin arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crab84 -- 29 Ocak 2018; 11:30:52 >

• paylaşım için teşekkürler. Fakat biraz işlemle hakkında bilgi verseniz çok iyi olur. Tableti nasıl rom atma moduna aldınız?
  • crab84 kullanıcısına yanıt
    Yazılım linki arızalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sn crap84
    bendede aynı tablet var belirtiğiniz siteden programı indirdim fakat kuramadım programı nasıl kuracağım konusunda yardımcı olabilirmisiniz veya ekte arzedeceğim adresime gönderebilirmisiniz erdaltuzel@ttmail.com
    Teşekkür ederim
  • kafkas451 K kullanıcısına yanıt
    Bu tabletin batarya performansı nasıl? Sürekli kullanımda batarya kaç saat dayanıyor?
    Telefon özelliğini açmak için; üstte kulaklık hoparlörü ve altta mikrofon var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Bu tabletin batarya performansı nasıl? Sürekli kullanımda batarya kaç saat dayanıyor?
    Telefon özelliğini açmak için; üstte kulaklık hoparlörü ve altta mikrofon var mı?

ben kullandıgımda min 8 saat max 1 gün gidiyor kullanıma bağlı, yukarda ses ahızesi altda sesin gitsin diye mikrofon var
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas451

Sn crap84
    bendede aynı tablet var belirtiğiniz siteden programı indirdim fakat kuramadım programı nasıl kuracağım konusunda yardımcı olabilirmisiniz veya ekte arzedeceğim adresime gönderebilirmisiniz erdaltuzel@ttmail.com
    Teşekkür ederim

özelden yazarsan yardımcı olurum dostum aslında içinde not vardı linkin herşeyi anlatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: egulnar

Yazılım linki arızalı

Sağlam dostum sağlam Yanlış bilgi verme insanlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: longboy75

paylaşım için teşekkürler. Fakat biraz işlemle hakkında bilgi verseniz çok iyi olur. Tableti nasıl rom atma moduna aldınız?

rom a gerek yok zaten kendisi romlu Bu yazılımı pc ye kurduktan sonra tuş kombinasyonuyla direk kuruluyor herşey pc de bitiyor
  • buda yeni trionun yazılımı forumdan bir arkadaş gönderdi kendisi şuanda kullanıyormuş ihtiyacı olan varsa buyrun

https://www.dosyaupload.com/4Vi7

Kurulumla ilgili sorunu olan varsa yardımcı olmaya çalışırım
  • Dostum,Bu yazılımı kurunca telefon ve radyo özelliği aktif oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevdetduru

Dostum,Bu yazılımı kurunca telefon ve radyo özelliği aktif oluyor mu?

evet ben kullanıyorum ilk çıktıgında almıştım mesajlaşma konuşma Görüntülü görüşme herşeyi yapabiliyorum, İşim geregi sürekli telefona bakmak zorunda kalıyorum Küçük ekranlar bana yetmediği için hem tablet hemde ceptelefonu olarak bunu kullanıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.