Şimdi Ara

AZ YAKAN DİZEL MİNİBÜSLER (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
99.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu fanatikliği bende anlamış değilim kamyon alcam desem açık kasa starex al diyecekler nerdeyse , bence japon dolmuşlarını tercih edin mitsubishi l200 olabilir veya toyotanın yenı kasa hıcaeside olabilir.
  • cok yakar dedıgınız starex 0,22 ykr yakıyor kilometrede yani 9.5-10 litre arası
  • konfor ön planda değilse ve (9-10) + 1 yetiyorsa bütçene uygun model hyundai H-100 almanı tavsiye ederim.
  • bence MAZDA minibüs al en az yakan araç h 100 den çok az yakar ben kullandım çok memnun kaldım tavsiye ederim sorunsuz masrafsız yakıtta çok cimri esnaf aracı MAZDA al kafan rahat olsun.... 0532 573 97 29 benim numaram araçlar hakkında detaylı bilgi verebilirim
  • bu sınıfta en az yakan trafic le transporter bence traficc al en azından bakım giderleri düşük ayrıca her yerde servisi var ben ikinci el almayı düşünüyorum aslında sıfır starex alacaktım ama bir traficc buldum onu almayı düşünüyorum 2005 model 12.000 km 26000 istiyor bakalım kısmetse tabiii bu arada performans ve konfor önemli değilse mazdayıda düşüne bilirsin hem onların kasası daha uzun bu sebeple daha fazla koltuk koyabilirsin veya az koltuk büyük bagaj yapabilirsin diğer minibüsler arkaya 3 sıra koltuk alır mazdalar 4 sıra alıyor seçim senin bu arada km de 0.40 krş fark etmez dersen starexte düşünebilirsin bence traficc ten daha konforlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1atasoy -- 27 Temmuz 2007; 19:28:07 >
  • starex dısıda yazısına katılıyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: 1atasoy

bu sınıfta en az yakan trafic le transporter bence traficc al en azından bakım giderleri düşük ayrıca her yerde servisi var ben ikinci el almayı düşünüyorum aslında sıfır starex alacaktım ama bir traficc buldum onu almayı düşünüyorum 2005 model 12.000 km 26000 istiyor bakalım kısmetse tabiii bu arada performans ve konfor önemli değilse mazdayıda düşüne bilirsin hem onların kasası daha uzun bu sebeple daha fazla koltuk koyabilirsin veya az koltuk büyük bagaj yapabilirsin diğer minibüsler arkaya 3 sıra koltuk alır mazdalar 4 sıra alıyor seçim senin bu arada km de 0.40 krş fark etmez dersen starexte düşünebilirsin bence traficc ten daha konforlu
  • Yeni Transit Journey 130bg kullanan var mı, ne kadar yakıyor şehiriçi ve şehirdışı bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.