Şimdi Ara

Az yakan çok kaçan F/P MAX 70 BİN TL ARAÇ TAVSİYESİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
3.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamın aleyküm herkese iyi forumlar. En fazla 70 bin liraya km si düşük modeli yüksek az yakan çok kaçan piyasası iyi parçası ucuz kronik sorunları olmayan bir araç bakıyorum.İlk aracım olucak.Uzun yıllar Allah nasip ederse binmeyi yakın vadede satmayı düşünmüyorum.Hatchback yada sedan olsun istiyorum manuel yada otomatik vites takıntım yok şanzumanı beni pişman etmedikçe.Varsa tecrübelerinizi fikirlerinizi yorumlarınızı benimle yada benim gibi düşünen arkadaşlar ile paylaşırsanız çok sevinirim. Aklımda da bir kaç model var.
    Opel Astra hb k kasa 1.4t
    Ford Fiesta
    Renault Clio 4
    Volkswagen Polo
    Görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eeGoo -- 2 Şubat 2019; 18:56:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6ay 22bin km polo kullandım. 3 silindirli dizel hayatta alınmaz. Söylediği gibi de az yakmıyor.

yol tutuş ve kalite olarak önde olan fiesta bakardım.
  • Çok kaçsın diyip 1.4-1.5 dizel araba bakılmaz.100 üstü beygir olsa neyse saydığınız arabaların en performanslısı 90 beygir.

• Fiestayı 50k km clioyu da 1-2 ay kadar kullandım ikisi de kaçar fiesta daha ekonomik gibi. Ama yol tutuş direksiyon hissi ve malzeme kalitesi fiestada daha iyi bence. Kullanması clioya göre çok keyifli.

• kartalus kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten hangi arabanın en çok satılan motoru varsa onu yazdım.hatta zorlayıp kendimi 2012 üstü Astra hb 1.4t de bakıyorum. Dolayısı ile üst limiti zorlanarak 70 bin TL'ye çıkardım model motor marka takıntım yok kısacası.

• Accent Blue olabilir.

• Çok kaçsın istiyorsan hyundai accent blue 136 hp, az yaksın ama yinede gücü can sıkmasın dersen renault fluance

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Az yaksın çok kaçsın derseniz Fluence.

• Fluence al başka da bir cacık olmaz

• kesinlikle 1.5 dci alacaksın
  • Az yansın diyip 1.4t Astra düşünüyorum demek sacma değil mi sizce de?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • az yakan çok kaçan denilince aklıma ilk 1.5 dci geliyor.
  • Üst sınıf araç istiyorsan D sınıfı 508 1.6 hdi dizeller var otomatigi yari otomatik ama sağlamdır.
    2013+ model ikinci el 140 bin km altina bulabilirsin 70.000 tl ye.
    Cliodan falan cok daha saglam, kaliteli, konforlu olur. Daha küçük araclar istiyorsan ve hatchback olarak modelli megane alabilirsin ama 508 un yaninda çöp tabi

• Corolla 1.6 motor bakılabilir makyajlı veya makyajlıdan bi önceki kasa hemde çok km li olmaz lpg de takıldımı sağlam sağlam gezilir ama 1.33 motor almayın arkadaşda var iyi gitmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fluence çok geniş ve büyük bir araba hiç içim ısınmadı açıkçası o arabaya bu zamana kadar. Peugeot markasında çok arızalar kronik sorunlar ve alt takım dertleri olduğunu söylüyor herkes.

@GuitarxtanbuL 1.4t astranın yakıtından çok memnun herkes şehir içi 23 krş ort 33 krş yakıyor deniliyor.yakıt yönünden bir derdi yokmuş aracın.
    Açıkçası dizel motordanda çekiniyorum ikinci elde bayağı dert olabiliyormuş.

• Kaç modellerine bakmalıyım hocam.

• Fiesta bakabilirsiniz hocam daha dün 2015lerinden birine baktık alıcı gözüyle 68k dediler bence fiyatını hakedecek bir araç

• citroen c4 hdi
  • eeGoo kullanıcısına yanıt
    2013 ve üstü Hocam temiz bulmak zor bence araba piyasasında ama deneyin genelde siz ve ayrıyeten üstüne 5 10 bin koyabilecek durumunuz varsa 1.6 Li·fe yazarak bakabilirsiniz misal örnek ilan bırakıyorum bakarsınız
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-yetisen-alir-hatasiz-corolla-653077883/detay

• fluence her konuda sınıfında en berbat araba... zaten diğer araçlara göre ucuz olmasının sebebi de o. üretim maliyeti düşük, kalitesi düşük tek amacı az yakmak olan onun dışında bi çok yerinden sorun fışkıran bi araba.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.