DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Az Yakan Çok Kaçan Aile Arabası Max 25000
56
Cevap
0
Favori
12.221
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> Az Yakan Çok Kaçan Aile Arabası Max 25000
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      244 Mesaj
      06 Nisan 2012 11:45:28 Konu Sahibi
      Arkadaşlar ailem ve çevremden gelen "değiştir artık şu arabayı" yoğun baskısı nedeniyle yeni bir araç arayışlarına girmiş bulunmaktayım.92 model kartalım var 92den beri bende . Karadenizde küçük bir ilçede yaşamaktayım, burada bulunan sanayideki ustalar hep benim kartal sayesinde usta olmuşlardır hepsinede az çok borç takmışlığımda vardır neyse arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır sahibinden.com da falan araba bakıyorum ama hiçbiri kafama yatmadı, serseri mayın gibi bi berlingolara, partner tepelere caddylere bakıyorum, sonra düşünüyorum ya bu beyaz bravoda güzelmiş üstü falanda açılıyo ben daha gencim bunamı baksam diyorum.Anlıyacağınız hem araba hemde fikirlerinize ihtiyacım var.Çok şükür memur oldum, bi yere bağlanmam gerek, önceden 700 lira ile ev geçindiriyoduk, şimdi 2000 lira bi bakıyorum yok, 6-7 binlira param var hesabımı yaptım geri kalanı kredi ile ödeyecem.

Öncelikle geniş araçlara bakmam lazım bi oğlum var bitanede yolda, hanım annem kardeşim, ben yani 5-6 kişiyiz iç hacmi geniş olmalı.Görünüşü güzel, az yakan, aldıktan sonra sanayiye uzun süre uğramıyacağım (özlesinler biraz) kısaca beni üzmeyecek araç ve fikirlerinize ihtiyacım var.Biraz uzun oldu kusura bakmayın...

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      06 Nisan 2012 11:50:25
      Al bi doblo geniş geniş.
      Az yakar çok kaçar.
      6 Kişilik aile için ideal.
      |
      |
    • Yarbay
      2093 Mesaj
      06 Nisan 2012 11:51:16
      Ford Focus + LPG alabilirsiniz...Hem ailecek işinizi görür hem de ticariler gibi karizmanızı çizmez
      |
      |
    • Yarbay
      2906 Mesaj
      06 Nisan 2012 13:12:47
      Sorunuzun cevabı Honda
      |
      |

2010 Honda Civic HB 1.8 I-VTEC A/T Siyah
    • Yarbay
      3987 Mesaj
      06 Nisan 2012 13:18:54
      Hakkında pek bir bilgim olmayan Dacia Duster önereceğim size. Karadeniz'in küçük bir yerinde hem Renault parçası bulmak hem de tamirinden anlayan usta bulmak kolay olacaktır. Yerden yüksek olması ve dışarıdan (binmediğim için) geniş görünüyor olması, fiyatının da makul olacağı tahminimi birleştirip size bu tavsiyede bulunuyorum.

Öyle bir yorum yaptım ki, Bugatti hakkında bile daha çok bilgiye sahip olduğumu bu yorumdan anladım.
      |
      |

• Yüzbaşı
      437 Mesaj
      06 Nisan 2012 13:26:56
      dusteri kesinlikle tavsiye etmem görünüşüne rağmen inanılmaz dar bir araç. doblo olabilir, fiorinolar sıkıntılı biraz

opel astra sedan 1.3 CDTI da olabilir. 1.3 motoruna rağmen turbosunun katkılarıyla 200 ün üzerini görüyor. kanımca genişte :)
      arkadaşımda var 1.93 boyuma rağmen rahat rahat oturuyorum.

opelin en sorunsuz arabasıdır 1.3 CDTI lar temizini bulursun 24-25 e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tasfiye -- 6 Nisan 2012; 13:31:08 >

Ey Türk ulusu! Silkin ve kendine dön! Niçin yanılıyorsun? bütün bunlar kendinden,kendi öz benliğinden uzaklaşıp düşmana dönük yaşadığın için oldu. BİLGE KAĞAN
    • 06 Nisan 2012 14:36:26
      quote:

Orijinalden alıntı: Tasfiye

dusteri kesinlikle tavsiye etmem görünüşüne rağmen inanılmaz dar bir araç. doblo olabilir, fiorinolar sıkıntılı biraz

opel astra sedan 1.3 CDTI da olabilir. 1.3 motoruna rağmen turbosunun katkılarıyla 200 ün üzerini görüyor. kanımca genişte :)

aracın 200ün üstünü görmesi mesele değil. şuan yollardaki hemen hemen bütün araçlar 200ü görüyor. ancak astranın 1. ve2. vitesleri adamı kaser eder. ayrıca astra c sınıfının en dar araçlarından biri.
      |
      |

• Binbaşı
      1100 Mesaj
      06 Nisan 2012 15:05:44
      Reno Scenic'lere de bir bak. Küçük bir ilçede olduğundan servisine ulaşabileceğin markaları tercih etmen mantıklı olur. Tavsiye edilen Doblo'da geniş ailenin işini görür.
      |
      |

• Binbaşı
      1585 Mesaj
      07 Nisan 2012 12:02:05
      dacia logan MCV halkımızın diliyle siyetşın vagon (Station Wagon). parantez içinde yazdık ki ingilizce bildiğim anlaşılsın.

Logan seni motor ve sağlamlığı ile üzmez. sanayiye uğratmaz, yerden oldukça yüksektir. iç hacmi oldukça geniştir. orta derecede konfor sunar. beklentilerini karşılar. gitmem dediği yol yoktur (karadenizde yaşıyorsan birde iç kesimlerdeysen oldukça engebelidir). birde dizel olur ve makyajlı kasa olursa tadından yenmez. 25000 tl ye de kralını bulursun.
      |
      |

Şanssızlığa katlanabiliriz , çünkü dışarıdan gelir ve tümüyle rastlantısaldır. Oysa yaşamda bizi asıl yaralayan , yaptığımız hatalara hayıflanmaktır. Oscar Wilde
    • Yarbay
      7217 Mesaj
      07 Nisan 2012 12:08:31
      Peki madem sordun yazıyorum. sana 500 tane araba öneren çıkacak ancak 5 kuruş para veren olmayacak. Alacağın araba FİAT ALBEA - LİNEA - RENAULT SEMBOL.. Bu üçünden birini seç beğen al..O paraya çok temiz bulursun. Servis , yedek parça, tamir sorunun asla ve asla olmayacak...Karar senin..

HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR,

NAMUSA HÜRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR....
    • Teğmen
      154 Mesaj
      07 Nisan 2012 18:48:18
      quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Peki madem sordun yazıyorum. sana 500 tane araba öneren çıkacak ancak 5 kuruş para veren olmayacak. Alacağın araba FİAT ALBEA - LİNEA - RENAULT SEMBOL.. Bu üçünden birini seç beğen al..O paraya çok temiz bulursun. Servis , yedek parça, tamir sorunun asla ve asla olmayacak...Karar senin..

albea yı tavsiye ederim,hem de kartalın taksi versiyonu gibidir,yabancılık çekmezsin

aile için de idealdir,geniş ferah,yakışı da azdır,şahsen kullanmaktayız...tavsiye ederim...seni üzmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emeraldozsel -- 7 Nisan 2012; 18:49:45 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      293 Mesaj
      07 Nisan 2012 18:59:27
      quote:

Orijinalden alıntı: taşkafa

Era da eklenebilir bu listeye
      |
      |

• Teğmen
      195 Mesaj
      07 Nisan 2012 19:09:21
      Az yakan-çok kaçan kısmını 1.5 CRDi Eralar verebilir

Dünyanın en zor savaşı nedir?

" Seni diğerlerinden farksız kılmaya bütün gücüyle gece gündüz çalışan bir dünyada kendin olarak kalabilmek dünyanın en zor savaşını vermek demektir. Bu savaş başladı mı artık hiç bitmez..."(E.E.Cummings)
    • Binbaşı
      1723 Mesaj
      07 Nisan 2012 21:43:49
      size doblo tarzı araç ideal olur gibi.
      |
      |

ASTALAVISTA BABY- Guns'n Roses
    • Yarbay
      2576 Mesaj
      07 Nisan 2012 21:51:22
      Normalde doblo derim ama

vergisi muayenesi hız sınırı gibi dezavantajları var.

Dacia mcv alırsan 7 koltuklusundan (hususi olarak geçer)

arkadaki 2 koltuğu çıkarırsın veya yatırırsın ufacık bişey zaten. ticari araç gibi geniş geniş kullanırsın
      |
      |

• Yüzbaşı
      635 Mesaj
      07 Nisan 2012 23:28:39
      hız sınırları artırıldı

PANELVAN TÜRÜ KAMYONET ARAÇLARIN HIZ LİMİTLERİ DEĞİŞTİ

Otomobil :
      Şehiriçi 50+5=55, şehirlerarası bölünmemiş yol 90+9=99, şehirlerarası bölünmüş yol 110+11=121, otoyol 120+12=132 km dir.

Kamyonet:
      Şehiriçi 50+5=55, şehirlerarası bölünmemiş yol 80+8=88, şehirlerarası bölünmüş yol 85+8,5=93,5 otoyol 95+9,5=104,5 km dir.

Panelvan Kamyonet :
      Şehiriçi 50+5=55, şehirlerarası bölünmemiş yol 80+8=88, şehirlerarası bölünmüş yol 100+10=110, otoyol 110+11=121 km dir.

Minibüs :
      Şehiriçi 50+5=55, şehirlerarası bölünmemiş yol 80+8=88, şehirlerarası bölünmüş yol 90+9=99, otoyol 100+10=110 km dir.

Dikkat ! Basında çıkan haberlerde sadece bölünmüş yol olarak hız sınırları verilmektedir. Yukarıda belirtildiği gibi şehiriçi hız limitlerinde değişiklik yoktur. Değişiklik sadece şehirlerarasındaki bölünmüş yollarda geçerlidir.
      |
      |

• Binbaşı
      1970 Mesaj

iOS Beta Tester
      08 Nisan 2012 00:22:56
      Fiorino güzel olur.Tabii yeni olursa vergi sıkıntısı yaratır.6-7 yıl sanırım yüksek vergi veriyorlardı.Muane olayı da var.
      |
      |

Hyundai i20 1.4 otomatik
    • Yüzbaşı
      458 Mesaj
      14 Nisan 2012 00:02:03
      quote:

Orijinalden alıntı: Tasfiye

25 bin e astra sedan varsa gösterebilirmisin hocam. temizini :). hemen benim aracı satıp alıcamda.
      |
      |

---
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
    • Binbaşı
      1190 Mesaj
      14 Nisan 2012 00:59:03
      renault megane sportway 1.5 dci 80 hp dedğiniz fiyata bulunabilir tam aile aracıdır :)
      az yakar çok kaçar
      |
      |

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,434
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.