Şimdi Ara

az yakan benzinli otomatikler

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
45
Cevap
1
Favori
2.228
Tıklama
Giriş
    1.2 TSI şehir içi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: general4242

60 bin limitin varsa dizel nabcan benzinliyi ? Renault fluence 1.5 dci edc al. Touch plus 80 bin km altinda bulursun. 20-25 kurus yakar. Fiyatida 55-60 arasi en dolu paketin bir alti.

2.5 sene 70 bin km dci edc kullandim. 6- 6.5 litre yakar istanbul sehiricinde 110 luk dci edc .

buda 30-33 kurustan fazla eder su anki fiyatla.

20-25 kurus anca uzun yolda olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 2 Ocak 2018; 0:35:32 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

1.2 TSI şehir içi..

Hız ortalaması 35 km/h ise şehiriçi değildir hocam o.

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

Mitsubishi attrage cvt 2015 , 50 bin civarina alinabilir, istanbul sehirici 6.6 litre yakmakta. Donanim olarakta b segmentinde en dolu araclardan biridir. Ayrica en az 2020 y dek garantili olur. İncleyin derim.

2020 ye kadar yedek parça garantisi derken , faal satışta olan aracın normal garantisimi bu yoksa modelin satışı durmuş ama 2020 ye kadar parça temin garantisimi var ?..

Yedek parca demedim 2020 ye dek garantili dedim:)
    Attrageler 5 yil/100 bin km garantili. Satildigi tarihten itibaren basliyor, mesela ben 2017 basinda 2015 model sifir km aldim 2022 ye kadar garantili su an

Bu baglamda 2015 model bir attrage en az 2020 ye dek fabrika garantili oluyor.

Uretimi durmadi zaten dunyada 2018 modelleri satista.

Hayirli gunler

y dek diye yazınca yedek diye okudum

|
    |

• Yarbay
    2520 Mesaj
    bu iş böyle olmaz
    seçenekleri 2-3 e indirip oradan devam etmek lazım
    |
    |

Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

quote:

1.2 TSI şehir içi..

Antalya Şehir içi bu. Bol trafik lambaları dur kalklar falan. Trafik olmadığında yardır git yani.

• Yarbay
    20644 Mesaj
    TSI motorlu bir araç alın, 4-5 litre ancak yakıyor şehir içi ve her 200km'de bir 1 litre benzin üretiyor. Yani 1000km'de 5 litre benzin hediyesi var TSI motorların kaçırmayın bu fırsatı.

Dizel ve elektrikli araçlar boşuna üretiliyor, mutlaka bir TSI motor almanız gerekiyor.
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019/2020 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Binbaşı
    1487 Mesaj
    Ben de Yaris Hybrid diyorum.
    |
    |
      2011 Citroen DS3 DStyle 1.6 VTI BVA(Satıldı) - Füme gövde , bordo tavan -
      Yeditepe University
  • Yarbay
    11078 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

quote:

1.2 TSI şehir içi..

Antalya Şehir içi bu. Bol trafik lambaları dur kalklar falan. Trafik olmadığında yardır git yani.

İstanbul şehir içi 13 km/h ortalama hız 9 litre mazot hocam gerçi araç 1.6 turbo dizel boş ağırlığı 1500 kilo.

|
    |

Öyle bir yerde araba yerine motorsiklet tercih edin. Ailenizle hafta sonları arabaya binersiniz. 13km nedir ya Yürü daha hızlı gidersin zaten

Ama yine de seviyorum keranacıyı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rabitelli -- 2 Ocak 2018; 23:34:20 >

profeyşınıl re(n)klam fotografikçisi...
  • Yarbay
    4007 Mesaj
    quote:

Öyle bir yerde araba yerine motorsiklet tercih edin. Ailenizle hafta sonları arabaya binersiniz. 13km nedir ya Yürü daha hızlı gidersin zaten

Bi ara benim doblonun son 1000 km ortalamsı 11km idi.
    Napim, dominosçular gibi karıyı veleti scooter'a tepip de mi götüreyim okula????
    |
    |

profeyşınıl re(n)klam fotografikçisi...

• Yarbay
    2516 Mesaj
    honda jazz cvt düsünülebilir
    |
    |

1.2 TSI şehir içi..

hang, arabaydı bu
    |
    |

Araba Leon 1.2tsi heralde, imkanı yok uzun mesafede bu tüketimin, yoksa böyle azıcık yol gibi ortlama alınacaksa salarsın yüksek rakımlı yerden aşağı 2.5lt bile görürsün bu ortalama hızda. Koyun 400-500km verinizi veya uzun dönem değerlerinizi görelim, milleti yanıltıyorsunuz. Leon az yakıyor ama bu kadar değil, uzun dönemde bu hızlarda 6'dan aşağı düşmez.
    |
    |
    rbcntechnic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2008' Audi S5 4.2L V8 quattro
    2017' Egea HB 1.3 Multijet Urban Plus
    quote:

Orijinalden alıntı: alcohol06

Araba Leon 1.2tsi heralde, imkanı yok uzun mesafede bu tüketimin, yoksa böyle azıcık yol gibi ortlama alınacaksa salarsın yüksek rakımlı yerden aşağı 2.5lt bile görürsün bu ortalama hızda. Koyun 400-500km verinizi veya uzun dönem değerlerinizi görelim, milleti yanıltıyorsunuz. Leon az yakıyor ama bu kadar değil, uzun dönemde bu hızlarda 6'dan aşağı düşmez.

Şehir içi genel değer bu şekilde.

Şehir dışı daha düşük..

• Yarbay
    3374 Mesaj

62km boyunca 80 civarı gitmişsin belli ki, kesit alıp değer koyuyorsun. Yap uzun yol 110-120kmh, yeri gelince yüksek rakımlara çıkış iniş 400-500km gerçek uzun yol ortalaması görelim tüketimini. Şehir içi için de geçerli, minimum tüketim bu kadar diye alıp 20km yapıp koyuyorsan lafım yok ama gelip de Leon'un şehir içi tüketimim bu dersen yanıltırsın insanları. Bende Ankara'da boş trafik dolaşıp geldim 40km yol yaptım, ortalama tüketim böyle ama hiçbir gerçekçiliği yok, tüketimin ne kadar düşebildiğini gösteriyor o kadar. Normal şehir içi tüketimim 7lt,

35kmh ortalama ile ne olur bilmem ama 30kmh ile uzun dönemde 6.5lt aşağısına düşmen imkansız gibi. Ancak 1.0 ibiza falan olacak ki, o düşebilir 6lt'lere.
    |
    |
    rbcntechnic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2008' Audi S5 4.2L V8 quattro
    2017' Egea HB 1.3 Multijet Urban Plus

• Yarbay
    2139 Mesaj
    Toyota Yaris
    |
    |

Sevilmez mi ya 😃 Benzin de yakıyor, LPG de hayat kurtarıyor 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    rabitelli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4986 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

TSI motorlu bir araç alın, 4-5 litre ancak yakıyor şehir içi ve her 200km'de bir 1 litre benzin üretiyor. Yani 1000km'de 5 litre benzin hediyesi var TSI motorların kaçırmayın bu fırsatı.

Dizel ve elektrikli araçlar boşuna üretiliyor, mutlaka bir TSI motor almanız gerekiyor.
    Hocam 2 yıl geçmiş ama durum hala aynı
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
SEO
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.