Şimdi Ara

Az sivilcesi Olan Erkeğin Sevgilisi Olabilir mi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tamam aslan parçası bidaha olmasın senin o tiple yaşaman bile büyük bir hatayken millete sataşma  

• quote:

Orijinalden alıntı: MertayKardes

tamam aslan parçası bidaha olmasın senin o tiple yaşaman bile büyük bir hatayken millete sataşma  

Klavye erkeği.İşine bak abicim.Reelde korkudan dilin tutulur. Sanaldan sallamak kolay.Sana daha cevap vermeyeceğim.Blokta kalmayı hak ediyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BC95874BB -- 11 Ağustos 2020; 0:11:22 >
  • hhahashajdhaks reelde görsem gülmekten dövemem ki   keşke reelde görebilsem seni yatıp kalkıp Allaha dua ederim beni böyle yaratmadığı için :D

• quote:

Orijinalden alıntı: MertayKardes

hhahashajdhaks reelde görsem gülmekten dövemem ki   keşke reelde görebilsem seni yatıp kalkıp Allaha dua ederim beni böyle yaratmadığı için :D

Yalnız dövmek falan iddialı laflar.İcraate dökemeyeceğin işlerin lafını yapma.Tipimi eleştirmeye hakkın yok.Cesaretin varsa at ss yorumlansın.Kimin yan hesabısın veya orijinal hesap mısın bilmiyorum da zamanında iyi rezil etmişim seni ki yaran var gocunuyorsun.Muhtemelen 15 yaşlarında bir ergensin veya yaşın ileri olduğu halde olgunlaşamamışsın.Senin gibileri muhatapa almak hata.Kendi yalnızlığınla baş başa kal.Cevap vermeyi bırak artık.Senin gibilere ayıracak vaktim yok.Blokta kalmaya devam edeceksin.

• imzama bak sonra konus efsane ergen mergen bos yapma bir koysam Allahına kavusacaksın hala burda laga luga yapıyorsun. beynini kusa taksak ters uçar hangi akılla rezil edeceksin beni. bir daha milletle dalga gectigini görmeyeyim k.ının fotosundan billboard yaptırırım. hadi yallah

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.