Şimdi Ara

Az sivilcesi Olan Erkeğin Sevgilisi Olabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BC95874BB -- 9 Ağustos 2020; 20:33:35 >

• olamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: baltalimanı seks ofisi

olamaz

Neden peki

• olur mu olmaz mı orasını bilemem ama insanın ne kadar sivilcesi olursa olsun 1 haftada hepsinden nasıl kurtulacağını biliyorum efendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Endyk34

olur mu olmaz mı orasını bilemem ama insanın ne kadar sivilcesi olursa olsun 1 haftada hepsinden nasıl kurtulacağını biliyorum efendi.

O kadar kolay değil kurtulmak.Malum ilaçta bile garanti yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BC95874BB

Neden peki

Alıntıları Göster

bilmiyorum

• Malum ilacı kullanmak delilik zaten. Benim sivilcelerim çoktu 1 haftada kurtuldum. Geçen hafta bir arkadaşıma önerdim onun yüzünde normal yer yoktu. Yani sivilcesiz alanların toplamı 3 santimetrekareyi geçmezdi. Bugün epey azalmış sanırım 1 haftaya hepsi gider.

Çok arkadaşım kullandı hepsinde etkisi oldu. Sana da önereyim;

İlaç Cleotin - T fiyatı 17 TL idi en son. Reçetesiz alınıyor.

İlaç su halinde. Nasıl tarif ederim bilmiyorum internette kullanımı var. Yüzüne sürüyorsun kolonya gibi. 2 sn içinde sürülen yer kuruyor maske gibi değil yani.

Tüm yüze uygulamak 15 saniye sürüyor. Günde 2-3 kez kullanan biri 2 haftada kurtulur hepsinden.

Bu süre zaafında o işi yapmayacaksın. 1 hafta filan yani. sonrasında zaten az çıkıyor sivilce. sivilceler bittiğinde 2 günde bir sürmeni öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Endyk34

Malum ilacı kullanmak delilik zaten. Benim sivilcelerim çoktu 1 haftada kurtuldum. Geçen hafta bir arkadaşıma önerdim onun yüzünde normal yer yoktu. Yani sivilcesiz alanların toplamı 3 santimetrekareyi geçmezdi. Bugün epey azalmış sanırım 1 haftaya hepsi gider.

Çok arkadaşım kullandı hepsinde etkisi oldu. Sana da önereyim;

İlaç Cleotin - T fiyatı 17 TL idi en son. Reçetesiz alınıyor.

İlaç su halinde. Nasıl tarif ederim bilmiyorum internette kullanımı var. Yüzüne sürüyorsun kolonya gibi. 2 sn içinde sürülen yer kuruyor maske gibi değil yani.

Tüm yüze uygulamak 15 saniye sürüyor. Günde 2-3 kez kullanan biri 2 haftada kurtulur hepsinden.

Bu süre zaafında o işi yapmayacaksın. 1 hafta filan yani. sonrasında zaten az çıkıyor sivilce. sivilceler bittiğinde 2 günde bir sürmeni öneririm.

Şuan tedavi oluyorum zaten.Dediğin ilacı da biliyorum etkili ama maalesef kalıcı olmaz.Her ilaç da herkeste aynı cevabı vermez.Teşekkürler.

• olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

olur

Önem arz etmez yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D44AF58B1

Bu mesaj silindi.

Kızlar için dış görüntü önemli maalesef.

• Eder. Sevgili bulursun fakat tipe bakan bir kızda sıkıntı yaşarsın. Karşınızdaki insan normal biriyse zaten tipinle değil tavırlarınla tavlarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

Eder. Sevgili bulursun fakat tipe bakan bir kızda sıkıntı yaşarsın. Karşınızdaki insan normal biriyse zaten tipinle değil tavırlarınla tavlarsın.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BC95874BB

Kızlar için dış görüntü önemli maalesef.

Alıntıları Göster

hocam sen kızları umursamıyordn

bi kaç gündür ne oldu 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

hocam sen kızları umursamıyordn

bi kaç gündür ne oldu 

Alıntıları Göster

Sevdiğim biri var o yüzden

• Mayın tarlası gibi misin?

• Fazlaysa insanları rahatsız edecek kadarsa işin çok zor, seni önceden tanıyan hatta en azından arkadaşça seven biriyle olabilir ama onun dışında dediğim gibi, imkansız diyemem fakat zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vjdrsjejv -- 9 Ağustos 2020; 21:26:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cant Let Go

Mayın tarlası gibi misin?

Hayır az

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.