Şimdi Ara

Az önce minibüste yaşadığım Olay-- KIZ MI HAKLI BEN Mİ HAKLIYIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sigaramı içip minibüse bindim bir elim doluydu. zaten zar zor tutunuyorum.Önümde benim yaşlarda bir kız vardı omzunu dürttüm şuradan bir kişi uzatır mısınız dedim, kulağındaki kulaklığı çıkardı ne diyorsun sen dedi.Bir kişi uzatabilir misiniz dedim tekrar oda ne rahatsız ediyorsun kör müsün müzik dinliyorum dedi.Para elimde kaldı şok oldum ne diyeceğimi bilemedim.Sonra alt tarafı para uzatacaksınız neden kızdınız ki bu kadar dedim.Oda kapa çeneni sakın rahatsız etme bir daha dedi.Sustum kaldım bir şeyde diyemedim minibüsteki herkes bize bakıyordu rezil oldum.Parayı bir şekilde uzattım ama fena koydu ilk inen biriyle sessizce indim.Başka bir minibüse bindim.

Edit:Sizce kim haklı beyler? Forumdakiler kızı savunmaya başladı nedense ben kızın suçlu olduğunu düşünüyorum insanca durumunu izah edebilirdi.

Edit 2: Bir konu açtık rezil ettiniz bir tane düzgün yorum yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan Akkaya -- 3 Haziran 2015; 21:34:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Troll olduğun için başlığı görünce inanmadım. İçeriği okuyunca daha çok inanmadım.

• Kızın zebaniye dönüşmediğinden eminmisin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakan akkaya diye geldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mollyket

Troll olduğun için başlığı görünce inanmadım. İçeriği okuyunca daha çok inanmadım.

Csb değil arkadaşlar çok kötü rezil oldum empati kurun biraz

• Csb ise komik değil, csb değilse hiç komik değil.

• Empati
    Empat
    Empa
    Emp
    Em
    E

Edit: az önce diyorsun 10 gün geçti be mübarek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spodermen -- 4 Haziran 2015; 0:38:30 >
  • kız haklı bir insana dokunulur mu ya. müsait olan birine verseydin. bide dokunmak ne alaka. kız müzik dinliyorsa müsait gördüğn birine uzattır.
  • Manyak mısın gideceğin yere iki kere yol parası uzatıyorsun
  • İlk kez konuyu eksileme butonunu aradım.
  • Sigara içip toplu taşıma araçlarına biniyorsunuz ama kokusu diğer insanları rahatsız ediyor.
  • Înerken kıza uçan tekme atıcaktın

• quote:

Orijinalden alıntı: Andorid

Csb ise komik değil, csb değilse hiç komik değil.

csb değil

• Bir elim doluydudan sonrasını okumadım

• csb+blok
  • Kız zebani olabilirmi yüzüne iyice baktınmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnmklvym

kız haklı bir insana dokunulur mu ya. müsait olan birine verseydin. bide dokunmak ne alaka. kız müzik dinliyorsa müsait gördüğn birine uzattır.

Hocam önümde sadece o kız vardı başka kimse yoktu yani ondan başka birine veremezdim hem arkası dönüktü saçları kulaklığı kapatıyordu.Kulaklık taktığını bile bilmiyordum.
  • Başlıktan csb olduğunu anlama formülü: Az önce + XXXX'te + yaşadığım olay = CSB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugatti1907 -- 3 Haziran 2015; 20:35:48 >
  • Bilok.

• Ben olsam kızı usulca takip eder sonra da anasına babasına sizin yapacagınız kızın ta deyip moonwalk yaparak çıkardım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.