Şimdi Ara

Ayyıldız Tim iş başında: Trump'ın takip ettiği iki Twitter hesabını hacklediler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 17 Mayıs 2020; 10:11:3 >
  • wow mikemmel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayyıldız Tim iş başında: Trump'ın takip ettiği iki Twitter hesabını hacklediler

Ak troller iş başında.
    Onları anti virus durdurmaz, chomar savar durdurur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 18 Ocak 2018; 17:56:44 >
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Gizli şeyleri çalsalar, bütün dünyaya çaldık diye ilan mı edecekler? Eğer hacker yakalanırsa senin haberin olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sdelta S kullanıcısına yanıt
    Sanki tüm ülke bu insanların twitter hesaplarını kırmak için işi gücü bırakmış gibi konuşuyorsunuz. Bu tür tükürük yarışları her yerde var. ABD bizim tüm sağlık sistemimize saldırdı. Niçin peki? Sanki çok umrunda.

• Yorumlara ve forumun geneline bakıyorum da Allah hem yandaşlara hem muhalefete akıl fikir versin diyorum sadece

Muhalefet hükümetin iyi şeylerini bile beğenmez,yandaşlar hükümetin kötü yanlarını görmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayyıldız Tim iş başında: Trump'ın takip ettiği iki Twitter hesabını hacklediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Her şeye muhalefet olan her şeyi eleştiren tipler doluşmuş yine. Ayyıldız tim in yaptıklarını eleştirip yine iktidara giydiren tipler beğenmiyorsa gitsinler bu ülkeden. Hacklenmeleri hoşuma gitti hiçte üzülmedim

gitmiyorum allah için gelde gönder.
    Yorumlara şöyle bakıyordum. yorum yapma niyetim yoktu ama yazdım işte.
    Babanın çiftliği mi türkiye?
    Şu cahil avel yorumlarınızdan bıkmadınız.
    Beyni olan insanlar eleştiri yapar. Beyinsizler herşeye şak şak yapar koyunluk yaparlar!
  • Allah Kur'an aşkına.. Şurada Allah Teala'nın verdiği aklı ve hür iradeyi doğru kullanabilecek bir insan evladı yokmu? ''Ayyıldız Hack Team'' DDoS atak yapmaktan ve lamer olmaktan başka ne işe yarıyor bu sn hackercıklar? Twitter da 2 hesap aldılar diye dünya kurtuldu zaten.Yahu hiç farkında değilmisiniz? Ülkemizde olanların. Şöyle çıkıp bir etrafınıza baksanız fena olmaz. Hem kendinizin, hemde çevrenizdeki doğruların ve yanlışların farkına varırsınız. Ayrıca fazla bir efor sarf etmeye gerek yok. Gözleriniz görme işlevini yapıp, kulaklarınız duyuyor ise tamamdır. Ama algınız kapalı ve kukla olmayı seçmişseniz eğer, Allah Teala yardım etsin.

• ucuz işler peşinde koşmasınlar adımızı çıkartacaklar apaçi türkler diye.

• Türkiye'de hack grubu denince akla bu Ayyıldız Tim geliyor ama Türkiye'de bilinmeyen lider grup Türk Hack Team dir.

Ayyıldız Tim iş başında: Trump'ın takip ettiği iki Twitter hesabını hacklediler

Ayyıldız Tim gibi gösteriş amaçları yoktur. İşlerini gizliden bitirir ortadan kaybolurlar.

Bazı eylemleri

-14 Ekim 2009 tarihinde Dominos Pizza'yı hacklemiştir.

-01 Mayıs 2011 tarihinde, ZoRRoKiN ve SaMuRai'nin yaptığı operasyonda 150 farklı ülkeye pazarlanan dünya devi ağ cihazları üreticisi ZyXEL'in İsveç, Danimarka, Tayland, Finlandiya, İtalya ve Costarica'ya bağlı resmi internet sitelerini hacklemiştir.

-27 Ocak 2012 tarihinde Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı'na ait siteyi hacklemiştir.

-20 Mart 2012 tarihinde Hyundai'nin Brezilya'ya ait resmi sitesini hacklemiştir.

-14 Mayıs 2012 tarihinde dünya fotoğraf piyasasının lideri olarak gösterien FujiFilm'i hacklemiştir.

-13 Temmuz 2012 tarihinde Fransa Cumhurbaşkanlığı Sarayı Elysée ye saldırarak büyük yankı uyandırmıştır.

-11 Eylül 2012 tarihinde UNESCO'yu hacklemiştir.

-14 Eylül 2012 tarihinde dünyanın en büyük parçacık fiziği araştırma laboratuvarından biri olarak bilinen CERN'e ait subdomaini hacklemiştir.

-29 Eylül 2012 tarihinde elektronik cihazlar ve parçaları konusunda dünyanın sayılı markalarından biri olan Toshiba'yı hacklemiştir.

-11 Ekim 2012 tarihinde Alman otomobil markası olan Audi'yi hacklemiştir.

-13 Kasım 2012 tarihinde bilgisayar ve donanım üreticisi ASUS'u hacklemiştir.

-11 Aralık 2012 tarihinde bilgisayar ve donanım üreticisi Lenovo'yu hacklemiştir.

-14 Aralık 2012 tarihinde NATO'ya ait domaini hacklemiştir.

-16 Aralık 2012 tarihinde Japon elektronik alet üreticisi CASIO'yu hacklemiştir.

-03 Ocak 2013 tarihinde INFeRNaL isimli hacker, NATO'nun Bulgaristan sayfasını hacklemiştir.

-17 Şubat 2013 tarihinde hayvan katliamlarına dikkat çekmek için dünyanın en çok izlenen belgesel kanallarından biri olan National Geographic'i hacklenmiştir.

-22 Şubat 2013 tarihinde ünlü bir zararlı yazılım koruyucu (antivirüs) programı olan AVG'yi hacklemiştir.

-13 Mart 2013 tarihinde Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisi olan Acer'ı hacklemiştir.

-21 Şubat 2014 tarihinde Japon otomotiv üreticisi Suzuki'yi hacklemiştir.

-15 Nisan 2015 tarihinde Vatikan'a saldırarak gözleri üstüne çevirmiştir.

-24 Nisan 2015 tarihinde Ermenistan'a ait resmi web sitelerini hacklemiştir.

-17 Mayıs 2015 tarihinde Alman Gizli Servisi ve Federal Meclisine eş zamanlı operasyon gerçekleştirmiştir.

-25 Mayıs 2015 tarihinde Mısırın ilk seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi 'ye idam cezasını protesto amacıyla Mısır 'a ait birçok kurum sitesi hacklenmiştir.

-28 Mayıs 2015 tarihinde ABD 'li yayın organı New York Times ile Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasında geçen gerginliği işaret ederek ilgili yayın organını hacklemiştir.

-05 Haziran 2015 tarihinde İngiliz gazetesi The Guardian 'ı hacklemiştir.

-28 Eylül 2015 tarihinde yapılan "Vatan Operasyonu" doğrultusunda 4100 site hacklemiştir.

-27 Mart 2016 tarihinde ünlü araba markası Nissan'ı hacklemişlerdir

-4 Haziran 2016 tarihinde Ethiopian Airlines'ı hacklemişlerdir.

-Almanya gizli servisi ve federal meclisi hacklendi

-19 Mayıs 2014 Toyota Çek Cumhuriyeti Sitesi Hacklendi

-28 Eylül 2015 Tarihinde TurkHackTeam Vatan Operasyonu Adı Verdikleri Saldırıyla 4093 Adet Site Hacklendi

-4 Temmuz 2015 Tarihinde Doğu Türkistan Operasyonu Adını Verdikleri Saldırıyla Başta Nato, Bakanlıklar, İnsan Hakları Örgütü Ve Çin Silahlı Kuvvetleri Dahil 1444 Site Hacklendi

-20 Ekim 2011 Tarihinde SaMuRai Nickli Üye Tarafından Kurdistan Üniversitesi Hacklendi

-7 Mart 2012 Tarihinde MTV Hacklendi

-8 Nisan 2011 Tarihinde Panasonic Hacklendi

• Adamın yaptığı habere bak tövbe yarabbim ya.

Gün OKSAY Bey, Donanımhaberin kalitesi buralara mı düşecekti.Yusuf ve Ahmetle birlikte Gönderin şu adamı artık.

• sığır sürüsü işte hack team miş ulan kansere çare bulup ordaki insanları buralara getirip onların özel hastahane sistemini çökertin trilyon dolarlarını alın bak bakalım derin darbe nasıl oluyormuş görün trump kanırta kanırta ağlar
    .
    ama cübbelininin yanmayan kefen sattığı ülkeden böyle şeyler görmek mantıklı geldi nedense
    .
    özür dilerim...

• A HABER'i koydunuz geçtiniz. Görünen köy kılavuz istemez, Tayhüp'i övsen ne övmesen ne. Sanki tanımıyoruz.
    Bırakın artık şu kraldan çok kralcı olmayı.
    Siyasilerin gözünde hiçbiriniz adam değilsiniz. Hepsi sadece kendi cebini ve kendi çıkarlarını korur. Burada dibine kadar savunsanız bile sarayının önünden bile geçemezsiniz.

Mustafa Kemal Atatürk dışında bu ULUSUN başına gerçek bir lider gelmemiştir gelmez de.

• quote:

Orijinalden alıntı: muroooo19

quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Her şeye muhalefet olan her şeyi eleştiren tipler doluşmuş yine. Ayyıldız tim in yaptıklarını eleştirip yine iktidara giydiren tipler beğenmiyorsa gitsinler bu ülkeden. Hacklenmeleri hoşuma gitti hiçte üzülmedim

gitmiyorum allah için gelde gönder.
    Yorumlara şöyle bakıyordum. yorum yapma niyetim yoktu ama yazdım işte.
    Babanın çiftliği mi türkiye?
    Şu cahil avel yorumlarınızdan bıkmadınız.
    Beyni olan insanlar eleştiri yapar. Beyinsizler herşeye şak şak yapar koyunluk yaparlar!

Göndermeye kalkarsa yanındayım.
  • Türklerin gücünü Türklerin bulup/üretmediği teknolojiyle, Türklerin üretemediği teknoloji üzerinde Türk olmayanı överek göstermişler.

• lan olm tamam hackledinizde bari ingilizce yazsaydınız, millet derdinizi anlardı.
  • Zamanında millet msn patlatırdı. Bunlar da aynı tayfanın devamı işte. twitter patlatıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

elalemin hack grupları yabancı ülke şirketlerin mahrem bilgilerini projelerini,patentlerini çalar.
    bizim hacker ise twitter hesabı hackleyip trollük yapar.

Allah'tan bizim dünyada yaptığımız her şeyi eleştirecek, yerin dibine geçirecek bir güruhumuz var. Dünyada eşi benzeri yok!
  • Bu kadar eziklik sadece bizde olurdu, hiç şaşırmadım. Siyasi bir hesabı ele geçirip adam gibi mesaj vereceğinize, anca salya sümük yalakalık yapın. Başka da bir bok olmaz bunlardan zaten.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.