Şimdi Ara

Ayyıldız Tim'de Sabır Bırakılmadı (Görevi Bırakıyorlar.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ayyıldız timin kurucusu ve kitabının da yazarı olan kişi artık sabırlarının kalmadığını ve bazı şeyleri artık bırakacağını açıkladı videoda gayet samimi açıklamalar da yer alıyor (Şahsen üzüldüm bankalara siber saldırı yapıldığında ayyıldız nerde diye ağlayacak bir kesim)

• Haklı değiller mi? İnan bende vatandaşlığı bırakacağım. Sömürülüyoruz derimizi kemiğimizi iliğimizi kuruttular. Ülke ne hale geldi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M2221

Haklı değiller mi? İnan bende vatandaşlığı bırakacağım. Sömürülüyoruz derimizi kemiğimizi iliğimizi kuruttular. Ülke ne hale geldi..

Şu ana kadar tam 72 tane hesapları kapatılmış haksız sayılmazlar
  • Tabiki de haklılar. Başımızdakiler ülkeyi değil ceplerini düşünüyor. Hiç bir alanda ilerleyemiyoruz. Mehter takımı gibi 2 adım ileri 3 adım geri..

• quote:

Orijinalden alıntı: M2221

Tabiki de haklılar. Başımızdakiler ülkeyi değil ceplerini düşünüyor. Hiç bir alanda ilerleyemiyoruz. Mehter takımı gibi 2 adım ileri 3 adım geri..

Ver mehteri diyenler gelir şimdi
  • Ayyıldız tim akpli değilmiydi niye akpye sallıyolar şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: delgado.11

Ayyıldız tim akpli değilmiydi niye akpye sallıyolar şimdi

Aynen ben de böyle düşündüğüm için videoyu açmaya tenezzül bile etmedim

Yüzük satmaya devam etsinler

• delgado.11 kullanıcısına yanıt
    Aynen, ilginç. Lamer denmesi koymuş da olabilir

• Öyle bir timmi vardı yaw

"Ayyıldız tim şurayı hackledi" haberi içeriğini okudğumda DDoS tan başka bir şey yapmamış bir saldırı haberinden başka bir şey görmüyordum.

Bu haberi yapanlar DDoS ile Hack arasındaki farkı bilmeden "Bilmemne sitesini çökerttiler, siteye ulaşılamıyor" yazıp geçiyorlar.

Hack denildiğinde karşı tarafın sunucu/veritabanı neyi varsa içeriğine girer verileri kendine çeker, sonra içeriğini boşaltır ve kendi adını yazarsın.

DDoS denildiğinde ise karşı tarafa Bot olarak adlandırılan bilgisayarlarla ve bu bilgisayarların interneti ile o sunucuya yüksek işlem talebi yollayıp yanıt vermemesini sağlamaktır.

İkisinin arasında dağlar kadar fark varken halen kendimizi Google yazıp içerik aratmaktan başka bir adım atmadan ilerleyemiyoruz.

Yazık!

NOT:http://map.norsecorp.com/ adresine girin izleyin birbirlerine DDoS yapanların bilinen ataklarını...

• pisliginizde bogulun,zerre umrumda değil.

• Cok da fifi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aman ne üzüldük forum olarak be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

Öyle bir timmi vardı yaw

"Ayyıldız tim şurayı hackledi" haberi içeriğini okudğumda DDoS tan başka bir şey yapmamış bir saldırı haberinden başka bir şey görmüyordum.

Bu haberi yapanlar DDoS ile Hack arasındaki farkı bilmeden "Bilmemne sitesini çökerttiler, siteye ulaşılamıyor" yazıp geçiyorlar.

Hack denildiğinde karşı tarafın sunucu/veritabanı neyi varsa içeriğine girer verileri kendine çeker, sonra içeriğini boşaltır ve kendi adını yazarsın.

DDoS denildiğinde ise karşı tarafa Bot olarak adlandırılan bilgisayarlarla ve bu bilgisayarların interneti ile o sunucuya yüksek işlem talebi yollayıp yanıt vermemesini sağlamaktır.

İkisinin arasında dağlar kadar fark varken halen kendimizi Google yazıp içerik aratmaktan başka bir adım atmadan ilerleyemiyoruz.

Yazık!

NOT:http://map.norsecorp.com/ adresine girin izleyin birbirlerine DDoS yapanların bilinen ataklarını...

Veritabanı kapalı sistemlerdir. Dışarıdan müdahale de sitenin verdiği ölçüde bulunabilirsin. Site güzel, güvenli yapılmışsa veritabanı uzaktan erişemezsin(site üzerinden). Ve sitede açık varsa adı hack değil exploittir.

• Genç lamerlar rahatsız

• hahahahaha

• Vatansever insanına sahip çıkamayan devlet batmaya mahkumdur. Bu insanların çoktan devlet himayesine alınmış olması gerekirdi.
  • Soickan S kullanıcısına yanıt
    bunlar ne oklar gidip geliyor?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.