Şimdi Ara

Ayt sb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevgili forum üyeleri şimdi ben trigonometride eyupb den dinledim cok iyi anlatıyor acil fasikulun ve orijinalin 11 odf(yeni çıktı bu ama kaliteli fasikül) bitirdim tabi 11 kısmını. Şimdi ayt sb mi çozeyim yoksa apotemi fasikülu mu ? Sb öneriniz nedir ? Bu arada 11 im çember konusu yok bende ayt trigonometride zorluk cekermiyim şimdilik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Apotemi trigo çöz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ama alırsam sıkılırım diye korkuyorum çünkü basit gelecek başı ve 12 kısmını çözemeyeceğim için maratonları da ellemeyeceğim yani bilemedim.

11 soru bankası mı alsam acaba yoksa şimdilik trigoyu kenar mı atsam 11 kısmı tamam

• Hocam, apotemi trigonometri kısmı çok aşırı zor değil. Kaliteli soruları tabii var. Lakin acil fasikülden sonra çok zorlayacağını düşünmüyorum.

11sin galiba. Yerinde olsam orta bir ayt sb alıp çözerim. En azından trigonometri 1 parabol, polinom, fonksiyon, 2. Derece denklem eşitsizlik, karması sayı bunları bitirirdim. 12 geçerken de yazın Limit logaritma ve geçmiş konuların tekrarını yapardın. 12ye sadece Türev integral kalırdı. Tyt eksikleri için çok uzun bir zaman+deneme için de uzun bir zamanın olur. Ayt için Türev integral dışında öyle aşırı zor bir konu yok. Trigonometri 2 de halledilir.

Kolay gelsin.

Yayın yazmayı unutmuşum ekleyeyim.
    Mert hocanın ayt sb
    Miray yayınları
    345
    Bilgi sarmal
    3D
    Orijinal
    Apotemi fasikülleri (fonksiyon, problem, Limit, Türev, integral, trigonometri)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yok hayır zorlayacagindan degil de ilk başları kolay oluyor sadece 1 2 sorusu güzel ve farklı aslinda kaliteli tarafı maraton gibi duruyor arkadaştan inceledim o da atlaya atlaya gidiyor çünkü cok basit tutulmuş başı o yüzden şimdi değilde ileride tekrar yapmak için 15 tatilde çözmeyi düşünüyorum zaten okulda hocamız 12 trigonometriyide anlatacak aradan çıksın diyor iste o zaman güzel olur ama suanlik bos durmamak için sb cozeyim dedim önerilerin icin teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Say-1000 -- 6 Ekim 2022; 20:43:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.