Şimdi Ara

AYT nin istediğimiz kadar zor gelmeyecek olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ösym den hiç yapmadığı zorlukta bir sınav beklemek çok akıllıca değil. Sonuçta bu Ayt ye 2 milyon adam girecek, bence kek sorulardan arındırılmış bir lys düzeyinde gelir.
    Ee yığılma olmaz mı? Olur ama beklenenden biraz daha zor gelecek bir Tyt insanların moralini çok kötü etkileyebilir .Hele iki sınav arası 24 saatken Ösym zaman ile elemekten ziyade psikolojik bir eleme yöntemine gidebilir. Allahım sınav analisti ettin beni

• Mantıklı tespit yaptın hocam.
  • O değil de bu sene ygsden önceki geceyi iki kere yaşıcaz la hemde 1 gün arayla

Diktiler gönlümüzü eylediler viran :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz bunları tartışıyoruz da birşey olmayacak yani herifler ne verirse onu çözeceğiz. Çalışırım sınava girerim puanıma bakarım 0 stres 0 sıkıntı. Derslere odaklanmak lazım sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-887139BF6

Biz bunları tartışıyoruz da birşey olmayacak yani herifler ne verirse onu çözeceğiz. Çalışırım sınava girerim puanıma bakarım 0 stres 0 sıkıntı. Derslere odaklanmak lazım sadece.
    Hocam öyle de insan verdigi emeklere acıyor yav
  • EfsaneMan E kullanıcısına yanıt
    Ben acımıyorum artık geçen sene sırf stresten gitti. Bu yıl dünyanın en rahat insanıyım netlerimde sıkıntı yoktu zaten.

Çalışıyorum yani yapabileceğim tek şey bu .

Allah mıyım ben geleceği görecek sıralamar nasıl gelecek.
    Nereden bileyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-887139BF6 -- 21 Mayıs 2018; 20:19:30 >
  • sakin hocam :D
  • Ben de şu soru sayısı azaldığı için zor yapacak diyenleri anlamıyorum cidden.Adamların cidden bunu falan düşündüğünü mü sanıyorsunuz adamlar getirir soruyu koyar önümüze ha kolay olur zor olur bilemem ama yok adamlar bizi düşünüyor zor soracaklar düşüncesi çok saçma.Adam yapar sınavını yığılma olursa olur illa bir şekilde olmayacak mı bu sıralamalar yığılma olup olmaması onlar için çokta önemli değil
  • zaten kek sorulardan arınmış bir sınav zor sayılır ilk 70-80binden sonra hep kek sorularla öne çekiyorlar biliyorum çünkü geçen sene çektim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-887139BF6

Ben acımıyorum artık geçen sene sırf stresten gitti. Bu yıl dünyanın en rahat insanıyım netlerimde sıkıntı yoktu zaten.

Çalışıyorum yani yapabileceğim tek şey bu .

Allah mıyım ben geleceği görecek sıralamar nasıl gelecek.
    Nereden bileyim.
    Hocam öyle de insan merak ediyor.Zor olması bizim işimize gelir ama emeklerin karşılıgını alırız Çok rahat olmakta iyi değil az strest yarar sağlar.
  • 2013 matematik 2015 geometri gayet de güzel eler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.