Şimdi Ara

Ayt Matta 35+ Yapanlar Nasıl Bir Yol İzledi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
20
Favori
3.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam apotemilerin zorluk duzeyi nasil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kemâncı kullanıcısına yanıt
    karekök lys zor değil mi
  • korhan343 kullanıcısına yanıt
    En zoru diyebilirim. Ben hem 80 soruluk lyslerini hem yeni aytlerini çözmüştüm. 80 soruluklar daha faydalı oldu bulursan onu al. 7li lys matematik diye geçiyor. Ama soruları kalıp zor sorulardan değil. Mesela çözümün vardı denemesi. Tyt denemesinde dıştan tamamlamalı ikizkenar sorusu oluyordu hep. Zor mu zor bu soru ama daha önce görmeyene. Görene ise 30 saniyelik soru. Apotemide yok bunlar orijinal oluyor. En son çözmeni tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: korhan343

hocam direk behzat ile başlamak olur mu yoksa biraz ağır mi gelir
    Bence pek gelmez hocam en baştan alıp ayrıntılı bir şekilde anlatıyor.Sadece çok grafik takıntısı var buna biraz hakimseniz daha kolay olur ilerlemek.
  • Apotemilerin hepsini bitir gereksiz diyenlere asla inanma. Hizdan cok 3 saat boyunca dikkatini vermen onenli sure bol. En onemlisi dershanenin ayt denemesinde SURENİN SONUNA KADAR CİKMA herkes ciksin sen cikma 3 saat oturmaya alis benim tyt kotu ama ayt ile kurtardim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***zahit20***

hocam sarmalın matematik soru bankası vardı ayt adına, bence mükemmel kitap sınava da yakındı.
    Bilgi sarmalın yeni çıkarttığı ayt kitabı alınır mı sizce hocam müfredata uygun

• denizyildizi345 D kullanıcısına yanıt
    hocam ben turev integral fasikullerinden bahsetmistim onlari zorlugu nasil

• korhan343 kullanıcısına yanıt
    Konu kısımları adım pekiştirme diye geçiyor gayet kolay öğrenme aşaması için sürekli yaptırıyor öğrettiği şeyi. Adım güçlendirmeler var daha zor soruların olduğu orta zorlukta bunlar arada sağlamlar da çıkıyor en son maraton testleri oluyor 10 tane burası cidden sağlamdır orijinal sorular olur genelde. Her zorlukta sorular var kısacası bittiğinde o konuyu yemiş oluyorsunuz

• MegaWindows kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi kitaplığa baktım bizde başta lys vardı ben lys sini çözmüşüm ama bence sarmal şaşırtmaz gibime geliyor. Çünkü ben fizik kimya biyolojide de aynı kaliteyi gördüm.

• quote:

Hocam şimdi kitaplığa baktım bizde başta lys vardı ben lys sini çözmüşüm ama bence sarmal şaşırtmaz gibime geliyor. Çünkü ben fizik kimya biyolojide de aynı kaliteyi gördüm.
    Ayt Bilgi sarmal alınmaz mı matematik için ben daha önce hiç çözmedim ayt sb

Bu sene sınava gireceğim daha

• quote:

Orijinalden alıntı: BAŞKOMİSER ORHAN

karekök lys zor değil mi
    Mat diyorsan çok zorlanmadim

Geometri diyorsan ilk 3-4 testi çözdüm her konudan

• Ayt matematik için çok fazla kitaba gerek yok ben sadece yarım yamalak fen bilimlerini çözdüm fazlasıyla yetti . Apotemiye kareköke hiç gerek yok. 1 tane orta seviye soru bankası çöz ve defter tekrarı yap yetiyor. Geometri için kesinlikle Tümay yayınları ve fen bilimleri LYS geometri çöz bu iki kitap yeterli. Bunların üstüne bir de deneme çözersen çok rahat 35-40 arası yaparsın

• MegaWindows kullanıcısına yanıt
    hocam ayt sarmal ilk kitap için ağır olur. Benim izlediğim yol başta daha hafif kaynaklardan çözdüm sonra sarmala geçtim ama hafif kaynaklar sana kalmış. Ben en son sarmal ve 12 konuları için derece çözmüştüm. 39 doğru ayt mat var. Aslında hangi kaynağın sana yaradığını çözerken anlarsın. Malum bir sürü konu çıkmış.
  • Hocam lys fen bilimlerinin kapajk fotosunu atar msn geo icin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam KAF 4 yeniden yapılıyor acaba eskisi gibi olur mu behzat daha da üstüne koyarak çıkarır umarım daha kötü olma gibi bir ihtimali var mı korkuyorum
  • Geometri için taktikleriniz nedir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

hocam ayt sarmal ilk kitap için ağır olur. Benim izlediğim yol başta daha hafif kaynaklardan çözdüm sonra sarmala geçtim ama hafif kaynaklar sana kalmış. Ben en son sarmal ve 12 konuları için derece çözmüştüm. 39 doğru ayt mat var. Aslında hangi kaynağın sana yaradığını çözerken anlarsın. Malum bir sürü konu çıkmış.
    Şu an üç dört beş'in ayt kitabı olsa hemen alirdimda adamlar daha cikartmamış hocam

Ben üç dört beş ayt o bittikten sonra Bilgi sarmal ayt çözmeyi planliyorum sonra full deneme

Sizce nasıl olur böyle bir program

• Hocam bence iyi çünkü 345 orta ve üst segmentte bir kitap zoru kolayı karışık bence size baya bir yol aldırır diye tahmin ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.