Şimdi Ara

Ayt Matta 35+ Yapanlar Nasıl Bir Yol İzledi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
38
Cevap
20
Favori
2.923
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> Ayt Matta 35+ Yapanlar Nasıl Bir Yol İzledi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    159 Mesaj
    çözdüğünüz kitaplar , denemeler ve ya internetten dinlediginiz hocalar .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yüzbaşı
    667 Mesaj
    Kerimtv

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ben genelde konuları apotemi'den çalışıyordum sonra aklıma takılan anlamadığım bir yer falan olunca hocalara geldikten bakıyordum tabi bunlar temel şeyler içindi.Daha detaylı şeyler için de hocalara soruyordum.Kaynak olarak da 3-4-5,endemik,karekök çözdüm.3-4-5'i önermiyorum endemik ve karekök çözülmeli.Deneme olarak da metin,sonuç derece,hocalara geldik,üç dört beş önerebilirim.
    |
    |

Hocam link atabilir misiniz bulamadim bir türlü

|
    |
    Olicityy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

masum
    |
    |
    victorious195 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Riemann videosundan anladim hocam olayi

|
    |
    Sergio99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

3-4-5 12 li ayt mat denemesi limit 20 li lys mat denemesi

|
    |
    Karekök lys Bilfen lys endemik lys apotemi trigonometri türev integral fasikülleri geo için karekök lys beyaz kapak birey b ve endemik lys acil 345 derece apotemi ve diğer denemeler en başta bi kez konuları hocalara geldikten çalıştım bunların dışında YouTubeda soru çözüm videoları vs oluyordu arada bunlara bakıyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizyildizi345 -- 18 Ağustos 2018; 7:15:23 >

Şenol hoca

Akıl fikir mektebi

Çözkazan ayt tyt denemeler

3 4 5 ayt mat denemeleri

Çözdugum kitaplari suan il disindayim ve pek hatirlamiyorum bayramdan sonra konu acicam gelirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    türev integrali bitirdim sürekli çözümlü deneme çözdüm sınavdada tüm süremi harcadım kalkmadım

|
    |
    819 Mesaj
    Sadece apotemi+denemeler ile 35,5 yaptım. Konunun mantığını kavra gerisi kolay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lars Mikael Akerfeldt -- 18 Ağustos 2018; 10:10:54 >
    |
    |
    Bir ada değildir insan, bütün hiç değildir bir başına; anakaranın bir parçasıdır, bir damladır okyanusta; bir toprak tanesini alıp götürse deniz, küçülür Avrupa, sanki yiten bir burunmuş, dostlarının ya da senin bir yurtluğunmuş gibi, ölünce bir insan eksilirim ben, çünkü insanoğlunun bir parçasıyım; işte bundandır ki çanlar kimin için çalıyor diye sorma; çanlar senin için çalıyor.
  • Teğmen
    139 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    yigo1337

okulda ve dershanede ders dinleyip azdan bir tane kitabin birazini cözüp (3-4-5 ayt mat) sonra full deneme (3-4-5 ve acil ayt mat denemeleri)
    |
    |
    hocam sarmalın matematik soru bankası vardı ayt adına, bence mükemmel kitap sınava da yakındı.

Bunlarin tyt hallerini de çözdüm tyt matta +35

bu üyeliği iki kişi kullanmaktadır
  • Teğmen
    147 Mesaj
    Her şeyden önce konuya hakim olmadan soru çözmeye başlamayarak. Motivasyon çok önemli matematikte. Sevmek , her türlü önyargıyı kırmak lazım. Zaten isteyerek geçince başına kendiliğinden geliyor devamı. Ama illa kitap önerisi istersen konu hakkında iyi yada kötü fikrin varsa apotemi çözebilirsin. Tabi sadece apotemi yeterli değil. Karekökle bi cila çekmen gerekiyor konuların oturması için. Son olarakta seni ne çözdüğün değil ne çözemediğin kurtaracak. Çözemediklerini muhakkak öğren, biriktirip belirli aralıklarla tekrar et.

|
    |
    LTİ için Behzat hocanın çok faydasını gördüm.Apotemi falan da çözdüm ama önemli olan bu konularda ağır sayısal sorular değil,mantığını çok iyi kavramak.Mesela 2. türev,deltaya bakmak vs Bu noktaları en iyi anlatan kaynağın KAF-4 olduğunu düşünüyorum.
    Acil Matematik ve 345 denemelerinin çok faydasını gördüm hem TYT hem AYT mat için öneririm.Geometri için de Karekök LYS vardı o baya geliştirdi beni ama kesme katlama soruları yoktu içinde Acil bu açıdan iyi olabilir zaten ince bir soru bankası onu da elden geçirebilirsin.Birey B fena değil orta düzey ama çözümlü olduğu için öneririm.

hocam direk behzat ile başlamak olur mu yoksa biraz ağır mi gelir

|
    |
    uchihagaeshi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
kolayoto.com
SEO
Canlı Tv izle
emek server
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.