Şimdi Ara

Ayt matematik nasıl çalışılır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
2
Favori
13.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu forumda herkes mp ve behzati sihirli değnek zannediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok soru çözmek lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slovakyali salyangoz

Ben trigo için çaptan gittim fonksiyonda apotemi ve limit için mp izledim 1 haftadan biraz uzun sürdü ama on numara oldu. Eğer en başta keşfetsem mp ile ilerlerdim
    Hocam bi konuda yardımcı olabilir misiniz bana?
    Ben aöl 10. sınıf öğrencisiyim. Kredilerim bitmek üzere. Lise okuyamadım. Okuyabilseydim son sınıftım bu sene. Her neyse alanım mf. kendi imkânlarımla matematik temeli kurmaya çalıştım.Antrenmanlarla matematik 1 ve 2 bitirdim + eksen yayınlarının antrenmanlara benzer bi kitabı vardı bitirdim su an Ant mat3 teyim. ama fonksiyonlarda takildim. Bir türlü anlamıyorum fonksiyonları. Ve en ufak formül vs. bi şeyde takiliyorum. nerden geldi diye. Bahsettiğiniz Mikail Hoca Plus benim için uygun mudur? Gerçekten diğer hocalar gibiyse almayı düşünmüyorum. Bir sürü hocadan dinledim ama benim kafa kalın. Her soruyu ayrıntılı çözüyor mu? Kısacası memnun musunuz önerir misiniz? AYT matematiği MP den halledebilir miyim?(konu anlatımı olarak) Ve hangi fasikülleri önerirsiniz?

• Yoğurtlu Ayran kullanıcısına yanıt
    Tüm ayt bu saatten sonra çap fasikülleri ile çalışılır mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yoğurtlu Ayran

Şimdi diyelim logaritma çalışıyoruz.

Bir fasikül alınır (çap önerilir) konu hiç bilinmiyorsa herhangi bir video serisi izlenir (hg, mat akademi önerilir) akabinde sakin sakin fasikulden ilerlenilir.

Fasikül bitirilir, anbean bir soru bankasına geçilir (345 ayt, çözüm 3d önerilir) sorular temizlenir.

Çıkmış sorular çözülür ve final yapılır .
    Her ayt mat konusu için fasikül kullanmak zaman kaybi olmaz mi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.