Şimdi Ara

Ayt Matematik 3 ayda biter mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
43.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tyt matematiği hallettim ama mat2 hakkında hiç bir fikrim yok 3 ayda baştan sona bitirebilir miyim bitirenler kaç ayda bitirdi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sınava 3 ay kalmış gibi konuşuyorsun. 6 ayda bitsin ne olacak? son ay da deneme çözüp eksiklerini görürsün.
  • Temiz halletmen için gereken ort. süreyi yazacağım eksiklerin olan konuları topla

Fonksiyonlar 10gün
    Permütasyon4gün
    Kombinasyon4gün
    Binom2gün
    Olasılık4 gün
    İstatistik1gün
    2. Dereceden Denklemler4 gün
    Karmaşık Sayılar1 gün
    Parabol 6 gün
    Polinomlar 5 gün
    Mantık1 gün
    Eşitsizlikler4 gün
    Logaritma 7 gün
    Diziler7 gün
    Seriler4 gün
    Limit ve Süreklilik15 gün
    Türev (sıfırsan ve emek vereceksen)20 gün
    İntegral sıfırsan 20 gün (iyi bir emekle

insandan insana değişir elbette ama sadece mat. bazında bence şu şekil olur ama çözdüğün kaynağa ayırdığın süreye göre değişebilir
  • Tyt mat kaf 1 2 ile ocağa biter mi?

• Çok çok fazla hocam bu. Logaritma nasıl 7 gün sürebilir mesela? Taş çatlasa 3 gün falan sürer. Limit mesela, 15 gün sürmesinin imkanı yok.

• Her şey güzel seyrediyordu fakat limit 15 gün biraz abartı sanki, tabi günde kaç saat çalıştiginiza bağlı amma.

• Hocam çok uzun yazmışsınız logaritma fonksiyon pkob hepsi 4-5 gün sürer zaten kolay şeyler türev de sıfır bile olsa adam 10günde içinden geçer türevin parabol diziler seriler bunlar baya kolay şeyler en babasından 3-4 saat dinlese bile biter yani limit mesela br gibi çok uzun anlatan hocadan dinlese bile3-4 günde bitirir

• Günde 3-4 saat çalışarak sıfırdan mat2 1ay bilemedin 1.5ay sürer

• 0.25 ay yeter

• Sağlam bir çalışma ile biter. Limit türev integral çok hafifledi zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dereceiçinomuzomuza

Hocam çok uzun yazmışsınız logaritma fonksiyon pkob hepsi 4-5 gün sürer zaten kolay şeyler türev de sıfır bile olsa adam 10günde içinden geçer türevin parabol diziler seriler bunlar baya kolay şeyler en babasından 3-4 saat dinlese bile biter yani limit mesela br gibi çok uzun anlatan hocadan dinlese bile3-4 günde bitirir

Parabol kolay mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neinname

Çok çok fazla hocam bu. Logaritma nasıl 7 gün sürebilir mesela? Taş çatlasa 3 gün falan sürer. Limit mesela, 15 gün sürmesinin imkanı yok.
    sıfırım demiş adam. hele kafta 16 tk var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yoğurtlu Ayran

Her şey güzel seyrediyordu fakat limit 15 gün biraz abartı sanki, tabi günde kaç saat çalıştiginiza bağlı amma.
    hocam şahsen ben limiti ilk kez gördüğümde bir şey anlamaıştım. ayrıca ben matta kaf+345+supara şeklinde gidiyorum tamamen bitirdim demek her soruyu taramak demek benim için. yoksa limiti 3 günde sıradan fasikülden örnekleriyle okudum diyip bitti derseniz 3 güe tamamsınız siz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dereceiçinomuzomuza

Hocam çok uzun yazmışsınız logaritma fonksiyon pkob hepsi 4-5 gün sürer zaten kolay şeyler türev de sıfır bile olsa adam 10günde içinden geçer türevin parabol diziler seriler bunlar baya kolay şeyler en babasından 3-4 saat dinlese bile biter yani limit mesela br gibi çok uzun anlatan hocadan dinlese bile3-4 günde bitirir
    hocam bu adam günde 8 saat mat çalışmayacak matı da diğer dersleri de halledecek. ayrıca ben matta kafı baz adlım ayırdım o yüzden tekrar söylüyorum 3 er kaynak için dedim
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Hocam kolay değil mi sınavdaki soruları gördük yani adam 6 gün yazmış parabole sizce çok değil mi

• 8 saat demedim zaten 3 saat dedim 3 kaynak değil tek kaynak gibi

Düşündüm ama

• Hocam limite 15 gün seriye diziye 1 hafta demişsiniz sizde abartmışsınız limiti okulda 10-12 derste bitiriyorlar zaten

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.