Şimdi Ara

Ayt fizik fasikül

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Temel pek iyi değil
    Bu arada fasikül üzerinden mi gitmek daha iyi olur yoksa 345+ Nihat bilgin yapmak mı?
    Fizikte 9-10 net civarı hedefim var.

• Ayt için Ertan Sinan Şahin e bakılabilir bence fasikül yerine kitap daha mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam konular otursun tekrar tekrar konu çalışmayım diye fasikül düşündüm
  • YolculukZamanı Y kullanıcısına yanıt

Burada birisi tavsiye vermişti mantıklı buldum şimdi ayt fizik konuların bitince kitap alıp her konudan bir test çözeceksin böylece unutmayacaksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çap önermişti bir arkadaş.

• Çapın elektrik manyetizma fasikülü bence piyasanın en iyisi adım adım çok güzel anlatmış
  • Hocam konu konu olan çap fasikülleri piyasanın en iyisi bence biraz underrated çoğu kimse bilmiyor yada paylaşmıyolar ben yüzde90nı nı kullandım tüm konuların mükemmell
  • burak0- B kullanıcısına yanıt
    Madde ve optik fasikülü nasıl hocam almayı planlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kebbab -- 26 Aralık 2020; 23:23:35 >
  • kebbab kullanıcısına yanıt

Optiği bence çok iyi.

Hocam madde,optik, elekrik, manyetizma, kuvvet hareket II ,dalgalar ve modern fizik hepsini çözdüm hepsine kefilim güncel basim alirsan konu ile ilgili en son cikan sorulari da koyuyorlar ve mufredata gore guncelliyorlar kitaplarini
  • burak0- B kullanıcısına yanıt
    Optiğim ve dalgam 0 sizce yeterli olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kebbab -- 26 Aralık 2020; 23:30:51 >
    Hocam optiği ordan öğrendim ben de düzlem ayna harici yapamiyodum öyle diyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.