Şimdi Ara

AYT FİZİK DENEME ÖNERISI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
1
Favori
3.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgi sarmal cozuyorum 345 ayt fen bitti başka hangi kaynak cozmeliyim ?

• up
  • Up
  • Ertan sinan çok iyi ama pahalı.
    Karaağaç yine güzel, o da pahalı
    Aydın var ucuz ama her denemede 2-3 tyt var ve onun dışındaki sorular çok sıra dışı.
    Nihat bilgin var kurgu kısmı biraz zayıf kaçmış.
    Ben bunları kullandım bence hangisi daha iyiydi : Ertan > karaağaç > Aydın = Nihat bilgin
  • Hakiki Fizik TYT/AYT Fizik Denemeleri
  • benim bitirdiklerim şöyle.

ertan sinan şahin >>>>>> nihat bilgin>> sarmal> palme
  • quote:

Orijinalden alıntı: K0NF300

Hakiki Fizik TYT/AYT Fizik Denemeleri
    bu kitabıda alıcam adını duydm baya
  • Ertem sinan sahin üst seviye ayri bi bakis acisi kazandırdı. Çözülmeli bence
  • savatage2003 kullanıcısına yanıt
    Hocam palme cözülmeli mi sizce cözeceğim ilk fizik denemesi olacak o yüzden sordum
  • Hocam bs ayt fizik nasıldı size göre
  • K0NF300 kullanıcısına yanıt
    bu yeni müfredat mı ?
  • EdilEe67 E kullanıcısına yanıt
    Degil hocam maalesef Guncellemediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mangalc17

Hocam palme cözülmeli mi sizce cözeceğim ilk fizik denemesi olacak o yüzden sordum
    ben hiç beğenmedim.sarmal bile daha iyiydi (o da çok kötü tabi)
    Yapmayın ya bir iki gün önce de sarmalı siparis ettim karaağacla birlikte. Cidden kötü mü
    Sarmalı neden begenmediniz hocam
  • Sarmal almayın aldırtmayın. Açın bakın meb kazanım testlerine kaç tane işlemle çözülen soru var. Bide sarmalın sorularına bakın 14 sorudan 11i işlemle çözülen sorular. Ve geçen senenin sınavını görüyoruz en fazla 5 tanesi işlemle çözülebilecek sorular...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2F44C8222 -- 26 Mayıs 2020; 19:25:52 >
  • benim sarmalı beğenmeme nedenm işlemli sorularla ilgili degil. öyle 14 sorudan 11 tanesi işlemle falan da çözülmüyor bence abartmışsınız. kitaptaki soruların kalitesi yetersiz geldi bana. en büyük nedeni bu. hatalı sorulara falanda girmicem çünkü burda onları paylaşnca zatn hatalı olduğunu anlayan pek kimse çıkmıyor bile. o yüzdn muhtemeln alan kişilerde bunları fark etmeyecek ve oh mis gibi falan diyecekler. o kadar kafaya takmayn çözün geçin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.