Şimdi Ara

Ayt fizik 14 kimya 13 mat 35 çok mu zor sizce

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• biyoloji üveymi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yapmacikinsan0 -- 4 Aralık 2019; 22:58:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapmacikinsan0 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam biyo ne gelse eyvallah

• bence zor

• Fiziği fullemek bayağı zor bence. Diğerleri yapılabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • her dersten eleyici 1-2soru oluyor

• Ayt fulleyen yüzlerce kişi varken neden yapılamaz olsun.

• kaniel0utis kullanıcısına yanıt
    Bu kafa yapısındaki adamları seviyorum
  • Ben de seni

• sayısal ayt fulleyen "yüzlerce" kişiyi zor bulursunuz bu arada

• yapılamaz değil ama sınava girenlerin sadece 1000 de 1i yapıyor hatta belki daha azı.

• cheers darlin kullanıcısına yanıt
    İlk 2k içindeki adamlar full veya fulle yakın yapıyor zaten. İlk 100 yapmış adamı o seviyeye getiren tyt. Ayt bilgi sınavı. Tyt ise bir sürü faktöre bağlı hız, bilgi, anlama yeteneği, stres kontrolü vsvs..

• Zaten yapabilir miyim demiş, yapma ihtimalim ne dememiş aralarinda fark var.

biz nerden bilelim yapar mı yapmaz mı ancak ihtimalleri söyleyebiliriz. gidip yaparsın ya da yapamazsın mı diyelim? tamamen kişiye bağlı o olay.

• O zaman bahsettigin 1/1000 şansı yükseltmenin tamamen kendi ve çalışması ile alakalı olduğunu söyle, direk oranı söyleyip adamı demolarize etmek yerine. Yada bir yorumda bulunma.

sana mı sorcam gayet açık yazdığım şey. gerçekleri söyleyince demoralize oluyorsan o senin problemin. oraya oran yazdım. tanımadan nasıl yaparsın diyeyim? kimseye boş yere umut satamam. "yada" diye yazılmaz ayrıca git önce onu öğren.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B435CEB2A -- 5 Aralık 2019; 3:8:24 >
  • Doğru umut satamazsin insanları demolarize etmeye çalışarak aklınca "rakip" elersin. Ayrıca burda benden bahsetmiyoruz, biraz umut ve moral isteyen, yüksek hedefi olan bir arkadaştan bahsediyoruz zira ben o kadar olmasa da hemen hemen fende o netlere yaklaşiyorum, matematigimde 35 net üstü genelde. Bence sen otur düşün biraz, psikolojik desteği "umut satmak" olarak görürken amacı insan tedavi etmek olan bir mesleğe uygun musun, KARDEŞ.

sana gerçekleri yazanda kabahat zaten. gerçekler ağır gelince tabi bunu farklı farklı versiyonlarda yansıtmaya çalışıyorsun ama umrumda değil. bence senin anlama problemin var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B435CEB2A -- 5 Aralık 2019; 2:46:28 >
  • Bir şey yazmayacağım artık çünkü sen sanırım okuma hatası yapiyosun yada anlama guclugun var. Konuyu baştan sona nicklere dikkat ederek okursan sorun çözülür. İyi geceler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.