Şimdi Ara

AYT FEN BÖLÜM DENEMELERİ CORONA MÜFREDATI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda baya bakındım ama bu müfredat değişikliğinden sonra yenilenen güzel bir konu göremedim. Buraya çözdüğünüz veya çözeceğiniz sınava uygun ve kaliteli ayt kimya/fizik/biyoloji denemelerini yazarsanız hem genel bi tartışma olur hem de benim gibi deneme arayanlar için güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 6 Haziran 2020; 21:36:36 >

• ertan sinan şahin=uygun fiyatlı değil ama içerdiği sorular ve sitesindeki ayrıntılı video çözümleri bana çok şey kattı
    aydın 30lu kimya ayt deneme= bence 30 deneme olmasına karşın fiyatı iyi ve gerçekten kaliteli soruları olduğunu düşünüyorum
    biyoloji palme= açıkçası bana kolay geldi bu kadar basit sorulacağını düşünmüyorum şu an sırf bitsin diye çözüyorum
    345 ayt fen denemeleri= şimdiye kadar ilk 3 denemesini çözdüm aman aman bir zorluğu yoktu ama dediğim gibi ilk 3 deneme olduğu içindir sorular çok zor olmamasına rağmen içerisinde güzel yorum yaptıracak sorular gördüm genelde 345 kalitede yanıltmaz düşünebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi sarmal güzel

• elc kullanıcısına yanıt
    sagol, 345 var zaten bir de tam sende olan seti alıyım dıyordum palme aslında çok kaliteliydi önceki denemesiyle şuan ki kötü mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ernydmr -- 6 Haziran 2020; 22:6:0 >
  • genel fen bölüm denemesi mi?
  • Ernydmr E kullanıcısına yanıt
    kalitesiz demek istememiştim aslında biraz da istediğin düzeye bağlı olabilir 'vay canına nasıl soru be' tarzında 3-4 sorusu vardı ama genel olarak fena değil orta seviyeli bi deneme
    345 in branş branş denemeleri var mı fen adına bilmiyorum bendeki set şeklinde ayt fen olan, sende her branşa özel varsa ayrıca bir de setini almana gerek yok bence. farklı yayınlardan çözmeni öneririm daha değişik soru tipleri görmen adına :)

• elc kullanıcısına yanıt
    aynen katılıyorum zaten dediğini yapıyorum, yazarken çok dikkat etmediğim için farklı anlaşılabiliyor yazdıklarımız

• Ernydmr E kullanıcısına yanıt
    Yok branş denemeleri,birleştirip çözünce iyi oluyor tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.