Şimdi Ara

AYT DİL YORUMUM (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: There goes your life

motosikletin kaskı nın ekranı nın işlevini sordugu soruda, motosikletin arkasında neler olduğu diyen cevap doğruydu değil mi. E şıkkıydı sanırsam.

Alıntıları Göster
    evet o şık doğruydu,metnin başlığı da rear visionlı olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eels

evet o şık doğruydu,metnin başlığı da rear visionlı olan

Alıntıları Göster
    çocukların ebebeyinlerle attachment sorusunda cevap with/over şıkkı mı olacaktı
  • quote:

çocukların ebebeyinlerle attachment sorusunda cevap with/over şıkkı mı olacaktı

Alıntıları Göster
    with over diye bi şık hatırlamıyorum tek withli şık vardı cevap oydu diye hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eels -- 1 Temmuz 2018; 18:24:33 >
  • quote:

with over diye bi şık hatırlamıyorum tek withli şık vardı cevap oydu diye hatırlıyorum

Alıntıları Göster
    Afrikadaki populasyonun bolunmesi ile ilgili parça tamamlama sorusu. Çıkan savaştan dolayı olan şıkkı mı yoksa gezginlerin dağınık yaşaması şıkkını mı yaptınız
  • ben borders are just following some lines on the map yaptım. dediğin 2 şıkkın öncesinde verilen kolonici devletlerle alakası yoktu

• There goes your life kullanıcısına yanıt
    gezginlerin dağınık olması değil miydi o. ben öyle yaptım. bence sınav zordu. 2016, 2017 yabancı dil sınavlarına girmiş olarak söylüyorum. yine de iyi geçti. obp 87 . güzel bir sıralama gelirse tercih yapacağım dilden. muhtemelen gelmez ama.
  • kahve yetiştirme sorusunu ne yaptınız beyler ben özenle yetiştirilip 3 4 sene buyumesi beklenir olan şıkkı yaptım
  • There goes your life kullanıcısına yanıt
    coffe cherry
  • quote:

Afrikadaki populasyonun bolunmesi ile ilgili parça tamamlama sorusu. Çıkan savaştan dolayı olan şıkkı mı yoksa gezginlerin dağınık yaşaması şıkkını mı yaptınız

Alıntıları Göster
    savaş dolayı.
    hatırlarsan kabilenin tekrar birleşememesi gibi bir şey geçiyordu yazıda.göçebelik olmayacaktı.
  • Eels kullanıcısına yanıt
    reis tyt ve sayısalda ne yaptın.
  • quote:

önceden planlasaydın geç kalmazdın gibisinden olan şık doğru cevap

Alıntıları Göster
    Metroyla gelebilirdin daha mantıklıydı sanki. O biraz fazla agresif kaçıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Metroyla gelebilirdin daha mantıklıydı sanki. O biraz fazla agresif kaçıyor.

Alıntıları Göster
    açıklandı hocam :)
  • quote:

açıklandı hocam :)

Alıntıları Göster
    Ya akşam yemeği yiyeceğin adama da öyle denmez ki... Bir bu bir de şu balık sorusu kanser etti fullerim diyordum salak salak 2 soru sormuşlar ya...
  • kontrol ettiniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Ya akşam yemeği yiyeceğin adama da öyle denmez ki... Bir bu bir de şu balık sorusu kanser etti fullerim diyordum salak salak 2 soru sormuşlar ya...

Alıntıları Göster
    78-2 geldi benim de
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.