Şimdi Ara

ayt 2022 matın söylendiği kadar kolay olmaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar soruların cevapları açıklanmış şimdi baktım da ben iyi bir sonuç beklerken karşılaştığım durum beni şok etti.

ayt matdan 37.5 net geliyor aileme ne diyeceğimi bilemiyorum benden full bekliyorlardı. fende de sadece biyolojide 1 yanlışım var bence çok zordu.

tyt beklentim 105 net civarında ayt de 75 semalarında gelir. 15k gibi bir sıralama bekliyorum sizce kaç k gelir bana?

• hocam selamlar, öncelikle tebrik ederim güzel sonuç almışsınız ancak TYT'niz çok düşük kalmış neredeyse herkes 110 üstü yaparken sizin 105 yapmanız içler acısı. umarım beklediğiniz sıralama gelir ancak benim tahminimce 25-30k civarı gelecektir ondan dolayı hazırlıklı olun derim.  

• bana kalırsa ilk 5 k gelir gibi geliyor hocam benim de tyt 107.75 ayt 66.75 obp 99.5 benim sıralamaya ne diyorsunuz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • jiddy J kullanıcısına yanıt

hocam ben de 2020 sıralamarının 2 katı olarak baz aldım sizin netlerinize 2020de 15k geliyor sanırım o yüzden bu sene sıralamanız 30kya yakın gelebilir

• Lethou kullanıcısına yanıt
    Hocam asla böyle bir şey olamaz bunun garantisini verebilirim size forumda yazılanlara aldırış etmek gerçekten bana kalırsa çok saçma,sizin sıranız bana kalırsa 2-5 k arasında gelecek

• konu sahibi troll fakat her iki matematik de söylendiği kadar kolaydı. bir aylığına kendini kandırmaya gerek yok. aynı söylemler 2020'de de vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-88BB6CDAE -- 21 Haziran 2022; 18:35:20 >
  • hocam konu sahibi gayet mantıklı bir açıklama yapmış bence neden öyle dediniz ki ?

• Galiba erliğimizin ceremesini çektik hocam valla keklendik böle trolleri k*smek lazım

• Hocam 100 tyt 73.75 ayt 10k ya sokar mi

• Yks22Hedef15K kullanıcısına yanıt

hocam troll olduğunuzu düşünmeye başladım her yoruma aynı şeyi yazıyorsunuz en kötü 10k gelir zaten neyin kafası bu ?

en kötü 11-12k gelir ama 10k da gelebilir

• Hocam 7k gelme gibi bir ihtimal yok değil mi ? ODTU makine istiyordum

pek tahmin edilebilecek gibi değil ama 7k gelme ihtimali az bence. kimse bilemez yine de ne söylesek uydurmuş olacağız

• Haklısınız hocam neyse 10k ya itu makine olabilir

• Hocam valla çok abartıldı bu netlerle 7k gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.