Şimdi Ara

Ayrılma Konusu Açınca Ağlıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bir kız var işte bununla sevgili olduk ama ben pek mutlu değilim hani kızda sorun yok da aradığım şey yok işte kızda ve hani ben her gece 2-3 saat telefonda mesajlaşmak istemiyorum kendime göre bir düzenim var.

Geçen gece konusunu açtım hatta konusunu bile açmadım ucundan geçtim ses kaydı falan atmış ağlarken seni çok seviyorum diyip duruyor. Kız hoş kız iyi kız da hani olmuyor böyle telefon başında sarmıyor beni. O yüzden ayrılmak istiyorum nasıl yapsam direkt gün içinde çat diye ben ayrılmak istiyorum diyip gitsem mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İTÜinş -- 29 Mart 2020; 5:24:28 >

• Bu devirde seven kız zor bulunur.Güzel bulmuyorsan, daha iyisi çıkınca bırakırım diyorsan lütfen üzme kızı.Ancak iyi değerlendir.Baktın hiç olmayacak gibi zorlama o zaman.
    Tutku sorunu olan ilşkiler mutlu olmaz pek.Bir de daha iyisni arayan tiplerden nefret ediyorum.Karaktersizlikeşrin en büyüğü

Bir de kızla gece boyu yazışöak zorunda değilsin ola kş sen de ona tutuldun.Aotal aşık modlarına girme çok değer verirsen bu sefer ağlamaz ağlatıe
    Şunu anlayın: hayat romantik film değil, hayatının aşkı hiç karşınıza çıkmayacak.

Hayatınıza dair kendinize ve karşınızdakine ciddi sorular sorun, geleceğe dair beklentiniz, olası hastalık işsizlik aile problemleri vs nasıl karşılayıp çözebileceğiniz, hatta nasıl bir evlilik hayatı düşündüğünüz falan. Evlilik düşünürsün düşünemezsin ayrı konu ama bu sorular önemli. Büyük oranda uyuşma varsa kaçırmayın. Bu devirde karakterli kız bulmak zor.

İnsan sinirli anlarında, ticaret ve yolculukta daha iyi tanınır, böyle şanslar oluşturun, iyi karakterde biriyse şans verin.

İlişkide aradığınız en önemli 4 kriteri belirleyin, bunların 3ünü bir kişide bulursanız onu kaçırmayın. Kimse mükemmel değildir. Kendiniz de.
    hocam kız seni seviyordur falan buna lafım yok. kızı kötüleme gibi algılama yazacaklarımı.

ancak, biz erkekler genelde kız davranışlarını öğrenmeden büyüdğümüz için bu taz durumları doğru değerlendiremiyoruz. öncelikle, bu tarz üzüntü-duygusallık gösterileri kızların doğasıda olan bir şeydir, bunu bilmeniz gerekiyor. bunu neden söylüyorum? bakın, kızlar kolay kolay bir erkek için gerçekten ağlayacak duruma gelmezler, tabi mitolojideki Sentor iseniz onu bilemem. bunu yazarken: "kız rol yapıyor" demiyorum. sadece kızın ağlamasından yola çıkıp bir erkek gibi empati yaparak: "ben bir erkek olarak çok nadiren bir kız için ağlarım, kız benim için ağlıyor, demek ki beni çok seviyor, çok uç hisler yaşıyor olmalı" gibi bir düşünceye kapılmayın. kızın böyle "aşırı" tavırlar sergilemesi sadece kız olduğu içindir. kız sizi seviyordur ama aşırı değil.

bir erkek bir kızın karşısına çıkıp ağlasa daha farklı konuşurdum ama kızlarda durumu öyle erkeklerdeki gibi değerlendirmemek gerek.

bunları yazıyorum çünkü sonra: "yahu dün ağlayan kız nasıl gitti" diye şaşkına dönmeyin. zira çok kişi yaşıyor bunu.

dediğim gibi, amacım kızı kötüleyip: "rol yapıyor" demek değil. amacım sadece kızın "aşırı" tavırlarından "aşırı" çıkarımlar yapmamanız gerektiğini söylemek.

ayrıca, siz yine de devam etmek istemiyosanız ayrılın gitsin. kimsenin kimseyi üzmemek gibi bir vazifesi yok sonuçta.
    Aynısını ben de yaşamıştım. Konusunu açtığımda hüngür hüngür ağlayarak susturuyordu ben seni çok seviyorum diye.. 1-2 ay denedim baktım içimde sevgi yok artık. (Ki çok iyi kızdı ama bir kere bile üzmedim, öyle maço bir yapım yok)

İstanbul Edebiyat’ın orada sütlü diye bir mekan var iü’dekiler bilir. Gittim oraya götürdüm. (Mesajlaşarak ayrılacak karakterde değilim.) Oturduk birşeyler içtik daha sonra konuyu açtım. Zaten anlamıştı. Yine ağlamaya başladı. O halde sana son kez sarılayım dedi kalktı ağlayarak sarıldı. İçimi paramparça etti. Sonra da gitti. Sütlüdeki millet bana piçmişim gibi bakıyordu o anda Bende hesabı ödeyip ayrıldım.
  • Ayrılmak istemenin sebebi gece mesajlaşmayı istememen mi? Yoksa kızı mı sevmiyorsun? Tam anlayamadım da.

Kızı sevmiyorsan konuş ayrıl, yapacak başka bir şey yok.

Gece mesajlaşmayı sevmiyorsan kızla konuş ve anlat ben gece erken yatıyorum sabah erken kalkıyorum düzenim böyle vs. diye.
  • sıkıntı konuşmaksa bunu dile getir ve bir orta yol bulun hocam, günde bir saat olur ya da sesli konuşmak bunu kısaltabileceği gibi daha keyifli de yapabilir

sıkıntı kızla olan ilişkinse ve mutsuzsan daha fazla uzatmadan bitir. gün ilerledikçe daha çok içinden çıkılmaz olacak ve sonunda o daha çok ağlayacak

aynı sorunu yaşadım ve aynı sebeple ilişkiyi bitiremeyip daha da uzatmıştım. en sondaki kızın üzüntüsünü ve aylar sonra hala mesaj atmasını unutamıyorum, berbat biri gibi hissediyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıl işte daha ne, geri dönüp arkana bakma bile. Sonuçta acayip şeyler yapmamışsan kızla ne olcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10B574946

Ayrılmak istemenin sebebi gece mesajlaşmayı istememen mi? Yoksa kızı mı sevmiyorsun? Tam anlayamadım da.

Kızı sevmiyorsan konuş ayrıl, yapacak başka bir şey yok.

Gece mesajlaşmayı sevmiyorsan kızla konuş ve anlat ben gece erken yatıyorum sabah erken kalkıyorum düzenim böyle vs. diye.
    Hocam ikisi de. Ben erken yatan biriyim hani sabah da erken kalkmam gerekiyor öbür türlü verimli geçmiyor günüm. Kızla da genelde geceleri konuşuyoruz saat gece 2-3-4 falan. Bütün düzenim bozuluyor. Kız hoş kız hani fizik olarak da tip olarak da iyi ve hani belki hayatıma giren en anlayışlı kızdır bana çok saygı duyuyor ama hem eski flört zamanındaki heyecan yok hem de ne bileyim bir sorumluluk gibi geliyor bana.

Bu gece öyle yaptık " Sen nasıl istersen öyle olsun canım ben de erken yatarım " demiş.

@156b

Hocam sıkıntı konuşmak bir de uzak mesafe gibi bir ilişki o yüzden hani fiziksel temas olmayınca - temastan kastım sarılmak vs.- pek bir şey de hissedemiyorsun. Hani sürekli konuşmak vs. istiyor bir salsa böyle çok iyi olacak. Bir de ben yapı itibariyle biraz flörtöz biriyim hani çok öyle uzun ilişkim olmuyor. Bu kızın da öyle hayatımın aşkı falan olduğunu düşünmüyorum ne yalan söyleyim.

@CSB yazmayan adam

O da doğru da empati yapınca kötü oluyor hocam.

• Bu devirde seven kız zor bulunur.Güzel bulmuyorsan, daha iyisi çıkınca bırakırım diyorsan lütfen üzme kızı.Ancak iyi değerlendir.Baktın hiç olmayacak gibi zorlama o zaman.
    Tutku sorunu olan ilşkiler mutlu olmaz pek.Bir de daha iyisni arayan tiplerden nefret ediyorum.Karaktersizlikeşrin en büyüğü

Bir de kızla gece boyu yazışöak zorunda değilsin ola kş sen de ona tutuldun.Aotal aşık modlarına girme çok değer verirsen bu sefer ağlamaz ağlatıe

• kız seni sevmiş daha ne istiyonuz? düzgün bi dille belirt ben şöyle şöyle yaparım bunu yapmam, belli bı düzenim var lütfen uymaya çalış diye. o da kabul edecektir zaten. sen kızı böyle sırf oyalanmalik görüyosan bırak kizi da, daha fazla acı çektirme. kızlar nerden buluyolar böylelerini bilmiyorum illa kendini süründürecek erkek olcak

• Bırak ağlasın hocam ne var yani? Kızlar ayrılırken çat diye ayrılıyorlar düşünüyorlar mı erkekler üzülür mü diye?

• Vay kardeşimhayırlı olsun kızları ağlatmalar başlamış

• bence evine gelsin bi yüzyüze konuşun hocam

• Ayrılırken kağıda birkaç kez "hani" yaz kıza ver, yokluğunu hissetmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Revan -- 29 Mart 2020; 9:43:13 >
  • Aynısını ben de yaşamıştım. Konusunu açtığımda hüngür hüngür ağlayarak susturuyordu ben seni çok seviyorum diye.. 1-2 ay denedim baktım içimde sevgi yok artık. (Ki çok iyi kızdı ama bir kere bile üzmedim, öyle maço bir yapım yok)

İstanbul Edebiyat’ın orada sütlü diye bir mekan var iü’dekiler bilir. Gittim oraya götürdüm. (Mesajlaşarak ayrılacak karakterde değilim.) Oturduk birşeyler içtik daha sonra konuyu açtım. Zaten anlamıştı. Yine ağlamaya başladı. O halde sana son kez sarılayım dedi kalktı ağlayarak sarıldı. İçimi paramparça etti. Sonra da gitti. Sütlüdeki millet bana piçmişim gibi bakıyordu o anda Bende hesabı ödeyip ayrıldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 29 Mart 2020; 9:42:38 >
  • Şunu anlayın: hayat romantik film değil, hayatının aşkı hiç karşınıza çıkmayacak.

Hayatınıza dair kendinize ve karşınızdakine ciddi sorular sorun, geleceğe dair beklentiniz, olası hastalık işsizlik aile problemleri vs nasıl karşılayıp çözebileceğiniz, hatta nasıl bir evlilik hayatı düşündüğünüz falan. Evlilik düşünürsün düşünemezsin ayrı konu ama bu sorular önemli. Büyük oranda uyuşma varsa kaçırmayın. Bu devirde karakterli kız bulmak zor.

İnsan sinirli anlarında, ticaret ve yolculukta daha iyi tanınır, böyle şanslar oluşturun, iyi karakterde biriyse şans verin.

İlişkide aradığınız en önemli 4 kriteri belirleyin, bunların 3ünü bir kişide bulursanız onu kaçırmayın. Kimse mükemmel değildir. Kendiniz de.

• Hepinize çok teşekkür ederim beyler. Bilmiyorum belki de sorun bende ama farkında değilim. Bir de başka olaylar da var ve bunlar da beni düşündürüyor. O yüzden dedim ama bakalım duruma göre hareket ederim.

Sağ olun tekrardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

Aynısını ben de yaşamıştım. Konusunu açtığımda hüngür hüngür ağlayarak susturuyordu ben seni çok seviyorum diye.. 1-2 ay denedim baktım içimde sevgi yok artık. (Ki çok iyi kızdı ama bir kere bile üzmedim, öyle maço bir yapım yok)

Hocam sen neden ayrılmıştın? Yani tetikleyen şey neydi?

• hocam kız seni seviyordur falan buna lafım yok. kızı kötüleme gibi algılama yazacaklarımı.

ancak, biz erkekler genelde kız davranışlarını öğrenmeden büyüdğümüz için bu taz durumları doğru değerlendiremiyoruz. öncelikle, bu tarz üzüntü-duygusallık gösterileri kızların doğasıda olan bir şeydir, bunu bilmeniz gerekiyor. bunu neden söylüyorum? bakın, kızlar kolay kolay bir erkek için gerçekten ağlayacak duruma gelmezler, tabi mitolojideki Sentor iseniz onu bilemem. bunu yazarken: "kız rol yapıyor" demiyorum. sadece kızın ağlamasından yola çıkıp bir erkek gibi empati yaparak: "ben bir erkek olarak çok nadiren bir kız için ağlarım, kız benim için ağlıyor, demek ki beni çok seviyor, çok uç hisler yaşıyor olmalı" gibi bir düşünceye kapılmayın. kızın böyle "aşırı" tavırlar sergilemesi sadece kız olduğu içindir. kız sizi seviyordur ama aşırı değil.

bir erkek bir kızın karşısına çıkıp ağlasa daha farklı konuşurdum ama kızlarda durumu öyle erkeklerdeki gibi değerlendirmemek gerek.

bunları yazıyorum çünkü sonra: "yahu dün ağlayan kız nasıl gitti" diye şaşkına dönmeyin. zira çok kişi yaşıyor bunu.

dediğim gibi, amacım kızı kötüleyip: "rol yapıyor" demek değil. amacım sadece kızın "aşırı" tavırlarından "aşırı" çıkarımlar yapmamanız gerektiğini söylemek.

ayrıca, siz yine de devam etmek istemiyosanız ayrılın gitsin. kimsenin kimseyi üzmemek gibi bir vazifesi yok sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 29 Mart 2020; 16:30:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğer kızı gerçekten sevseydin sabah akşam gece gündüz konuşmak senin için zevkli olurdu.
  • Arası yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

hocam kız seni seviyordur falan buna lafım yok. kızı kötüleme gibi algılama yazacaklarımı.

Çok doğru ve mantıklı yazmışsınız hocam. Bu açıdan düşünmemiştim.

Akşam ayrılıcam ya da ara verelim diyeceğim.

@Zodion
    Yok sanırım hocam.

@EdepYahu1299
    İşte aynen öyle hocam ben isterdim konuşmayı.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.