Şimdi Ara

AYRICALIK DEĞİL, TARAFSIZLIK İSTİYORUZ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
2
Favori
4.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beşiktaş bu sene o kadar da iyi futbol oynamıyor.Geçen sene desen tamamım ama.Geçen sene gerçekten iyiydiniz.Bu sene bütün takımlar çok kötü ama Beşiktaş daha az kötü olduğu için lider ve büyük hatalar söz konusu olmazsa sezon sonu da ipi göğüsleyecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağlamayın, delikanlı olun azcık. Olamıyorsunız da numara yapın.

Başkanlık bu şekilde yapılmaz, Türkiye'nin en büyük camiası bu şekilde açıklama yapamaz. Gider alırsın kaliteli topçuları, onları oynatacak hocayı da takımın başına getirirsin. Eze eze söke söke kanırta kanırta şampiyon olursun, olamadın mı da şerefinle bırakırsın. Bakınız: Ünal Aysal.

BJK über mi? Değil tabiki, daha derbi kazanamadılar. Kötünün iyisi şampiyon olacak, bu da büyük ihtimalle BJK olacak.

Sezona iddialı bi başlangıç yapabildik mi? Ses getirecek isimler alabildik mi?

Adamlar İsmail Köybaşını gönderip Barca'dan Adriano'yu, Sosa'nın yerine Benfica'dan Talisca'yı, Gomes'in yerine Porto'dan Abubakar'ı, Gökhan Gönül'ü , Caneri aldı.

Siz ne yaptnız? Burak'ın yerine Eren'i, Olcan'ın yerine Emrah Başsan'ı, Yetka'nın yerine Tolga'yı, Umut'un yerine 0 maç forma giyen İzlandalıyı, Tarık Çamdal'ı kiralayıp Cavanda'yı aldınız. Sanki bana şampiyonluk için kadro kurmuşlarda haklarını arıyorlar. FB ligi altımızda bitirirse bu kadro büyük iş yapmış sayılacakken hala adamlar şampiyonluk diyor.

Geçen sezon bu günlerde Ziraat Kupasında yoluna devam etmeyi başarı sayıyorlardı. Şimdi Ziraat Kupası da yok elinde avucunda. Hakem diye zırlayın, yemiyoruz. Defolun gidin artık yaa çıldıracam arkadaş, 36 yaşında ahı gitmiş vahı kalmış ülkenin en çirkef adamı neden kırmızı görmedi diye sitem ediyorlar, gel de kafayo yeme.

• Yağlı surat bu işler için çok geç artık takımı yedin bitirdin ne baskette ne futbolda yüzümüz gülüyor bizi bitirdin hala hakemler diyorsunuz istifa edin yeter

• Çok geç kaldılar açıklama için karabük maçından sonra yapacaklardı.
  • Ekşi sözlükteki bir yorum ;

"Biz başarısısız tamam ama asla bizim suçumuz değil, takımımız on numara top oynuyor yoksa, tamamen haksızlık adaletsizlik yapılıyor ondan yeaa" demek isteyen gs yönetiminin Beşiktaş'a da kendi sahamızda olur da yenilirsek sakın bağırmayın yönetim istifa diye bizim suçumuz değil çırpınışlarıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senjougahara Hitagi

Fikret orman'a ağlak diyenleri konuya bekliyorum.

Maç niye pazartesi diye ağlıyorlar. Hakem hakem diye ağlıyorlar. Rezillik diz boyu. İtibar paspas olmuş. Klasik derbi öncesi aziz açıklamalarına gs de başlamış.

Kardeşiniz fb'nizle birlikte beter olun.

Fb, bjk maçını nasıl kazandı malum. Sahada kazanamayan leş takımlar anca böyle masabaşı işlerle kazanırlar.

Bahsettiğin maçta ortamı geren sizdiniz. Hatta bir pozisyonda Oğuzhan mıdır nedir suratına tükürülmüş gibi yapmaya çalıştı Melo'ya yaptığı gibi yapamadı kahkaha attım orada. Bir sürü rezalet çıkardınız maçta, Rvp iki triple darmaduman etti sizi. Fb sizden fazla ceza aldı olay çıkardığınız maçta utanmadan konuşuyorsun garip bir şekilde. Bir de kendi kafalarında kardeşlik uydurdular, yıllardır bu ligde ikinci kimse ona şirinlik yapmaya çalışan lideri düşman ilan eden sizsiniz. Fazla konuşmayın bu konularda bence.

• Fenerbahceden daha fazla dusmeyi basardiniz gercekten tebrikler :) Gecen sene onlar bu kadar yapmamisti. En fazla 12 numara falan bir seyler karaliyordu psikolojik olarak baski altina almaya calisiyordu. Alisildik bir sey zaten sevimli geliyordu. Bir de adamlar en azindan takip mesafemizdeydi 7 puan fark yoktu aramizda. Sizdeki bu nasil bir ozguven anlamis degilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: grkankot2

Bjk ve Fb bu sezon kaç penaltı kazanmış, Galatasaray kaç kazanmış açıp bakın isterseniz.

AYRICALIK DEĞİL, TARAFSIZLIK İSTİYORUZ!!

Ayrıcalıklı olanlar rakamlarda gayet NET!

Verilmedigi düşündügünuz penaltıları konuşursunda iki takım arasındaki penaltı farkını ortaya atmak kadar saçma bir düşünce olamaz hangi kafayı yaşıyorsun bir maçta 3 penatıda olur 20 maç oynarsın bir penaltılık posizyon olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: webmasterrizmir

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Şikayetler edildi, devam edin içinizi dökmeye.

Lig bitmiş daha yeni açıklama yapıyorlar, 3. Haftadan sonra belliydi oynanan tiyatro o zamandan ayağa kalkması lazımdı herkesin. Hoş bu açıklamada sosyal medyadan görülüp yapılmıştır taraftara yaranmak için.

yav hee yavv tiyatro bak bunlarda tiyatroo gözünüz gönlünüz açılsın . Battıkça batıyorsunuz yazık yav

AYRICALIK DEĞİL,  TARAFSIZLIK İSTİYORUZ!

istersen bütün istatisklerde 1. ol ne farkeder. puan tablosunda yazana bakarım ben. gsnin yönetim beceriksizliği hamzayı yedi yetmedi riekerinki de yedirdi. muhtemelen tudoruda yedirecek. sonuç olarak siz arkanızdaki yıldırıma ve basına dua edin. yoksa şu an gs 5 puan önünüzdeydi.

• quote:

Neyini izah edecekler, bjk'ye üçüncü yıldızını hediye edip aklımızca lige heyecan katıyoruz mu diyecekler?

Bizim çaylar nerde kaldı ya
  • acr kullanıcısına yanıt
    Gs'nin bu futbolla bu noktalara kadar gelmesi mucize.

Gerçi tüpçüyü beşiktaşlı zanneden birimi ciddiye alıp laf anlatmak saçma.

• quote:

Orijinalden alıntı: acr

quote:

quote:

Lig bitmiş daha yeni açıklama yapıyorlar, 3. Haftadan sonra belliydi oynanan tiyatro o zamandan ayağa kalkması lazımdı herkesin. Hoş bu açıklamada sosyal medyadan görülüp yapılmıştır taraftara yaranmak için.

yav hee yavv tiyatro bak bunlarda tiyatroo gözünüz gönlünüz açılsın . Battıkça batıyorsunuz yazık yav

istersen bütün istatisklerde 1. ol ne farkeder. puan tablosunda yazana bakarım ben. gsnin yönetim beceriksizliği hamzayı yedi yetmedi riekerinki de yedirdi. muhtemelen tudoruda yedirecek. sonuç olarak siz arkanızdaki yıldırıma ve basına dua edin. yoksa şu an gs 5 puan önünüzdeydi.

sonra bize tinerci derler hasbinallah ve nimel vekil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmasterrizmir -- 21 Şubat 2017; 18:27:18 >

• quote:

ağlayın ağlayın. boş laf bunlar. tüpçü sağlam kolluyor sizi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

iki maç kaybetsen o istatisklerde birinciliğin devam eder ama lider değişir. tinercide güzel lafmış valla cuk diye oturmuş.

• quote:

yıldırım senelerimizi yedi , gelmişler yıldırım arkanızda dua edin diyorlar bunlar artık tiner değil arkadaş metamfetamin falan kullanıyor valla bak acıyorum artık hakketten geçen sene fener bu kadar değildi
  • webmasterrizmir kullanıcısına yanıt
    Fb'den daha rezil nasıl olunur onu gösteriyorlar bize. Bu bir başarıdır gerçekten. Sonra fb gs kardeşliği diyince kızıyorlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

iki maç kaybetsen o istatisklerde birinciliğin devam eder ama lider değişir. tinercide güzel lafmış valla cuk diye oturmuş.

biz iki maç kaybederiz değişen bir şey olmaz siz yine altımızda olursunuz sıkıntı yok sen asıl derbide kaybedersen ne florya kalır ne arena ne yönetim ne takım onu düşünün bizim için sıfır sıkıntı en fazla lider başakşehir olur sonra tekrar koltuğu geri alırız

• Yaw arkadas besiktasin bi macini izleyinde gozunuz gonlunuz acilsin hakemle mac kazaniyomusuz. ulan bu kadar kotu hakemler bi takimi sampiyon yapmak istese onu bile beceremez gectim de fenerle gs lig basindan beri en az 3 macta bir takiliyor biz ne yapalim ?

gs avrupada fln da fark yedi habire katildigi son yil mesela. arkadaslar galatasaray kotu. bu sorunu gormezden gelip boyle seylere kalkisirsaniz seneye inter toto kupasina bile katilamazsiniz. sorunun ne oldugunu gorup onu odaklanin.
  • fb taraftarı bu görmemiş bjk taraftarından çok daha iyiymiş bunu anladım. bu jimnastikçilerden ne dost oluyor ne rakip. fb nin kıymetini anladım. biz şampiyon olamassak inşallah fener olur. bunlar çekilecek dert değil.
  • Bu sene değil artık her sene. Alıştırın buna kendinizi. Bundan böyle Beşiktaş ile birlikte diğer Anadolu kulüplerinden de şampiyon olanları göreceğiz. 15 Temmuz da bir çok yere sinsice sızdırılmış iğrenç eller Türk futbolundan temizlendi kalanlar da temizlenmek üzere. Bize karşı da hatalar yapılıyor ama bu kadar vıyk vıyk çıkıp bağırmıyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.