Şimdi Ara

Ayran, Çay ve Su Harici İçecek İçmiyorum! (Tavsiye Konusu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
4.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mojito lynchburg pina colada da mı içmiyosun
  • Maden suları hakkında ne düşünüyorsunuz dostlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynıyız hocam

Ayran

Çay

Su

Maden suyu

Süt

Harici içmiyorum

• *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Her gün bir tane şimdi almaya gideceğim hatta

• Atanamayan Dr. Strange kullanıcısına yanıt
    bende geçen yazdan beridir kola fanta türevlerini hiç içmiyorum ama içeçek delisi biriyimdir suda ne yazıkki çok az içiyorum hatta kışın unutuyorum kahveyle tamamlıyorum heralde su ihtiyacımı neyse çay nescafe soda devam inş sigarayıda bırakırım
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam. Hayat kısa güzel yaşamak lazım. Sağlıksız zevkler için hastane köşelerinde sürünmeye değmez.

• Listeye sade maden suyuyla kahveyide ekle aynı ben, sütsüz şekersiz filtre kahve tabiki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterkame -- 5 Nisan 2018; 16:5:39 >
  • çay normalde faydalı tohumdan kendi temiz toprağında yetiştirip içersen, karadeniz bölgesi ve dünyanın çay yetişen yerlerindeki çay radyasyondan nasibini almıştır en tehlikelisi oranı düşükte olsa vardır açıklanmaz. kanser oranındaki artışın nedeni.

sayelerinde temiz tohum kalmadı güzel bir yere yerleşip radyosyon olmayan suyu temiz bir yer yerleş diyecem tohumdan yetiş tir kendin büyüt ek topla ye en saluıklısı ama öyle bir yer yok dünyada.

öbür yandan tr ins yaşama ortalaması 75y sen belki farketmeden aldığın zararlılarla 120yıl yaşa dünyaya kazık mı çakacan.
    bir insana okadar fazla kıtlık var dünyada en temizi 50 diyen gidecek fazla bile adam olana hastalık oranıda düşer ilaç oranıda

ye iç s... yaşamana bak pişman olma hayattan. her şeyi dengeli tüket zaten çoğu çöp.

• E peki ben ne iceyim? Yemekler kuru kuru gitmiyor,abur cubur da yiyorum pc basinda otururken. Abur cuburlarin yaninda ayran olmaz,çay da çok sevmem sürekli kalk git al gel falan zor olur,ice tea iciyorum hep. Su iç diyolarda cipsin cikolatanin cekirdegin normal yemegin yaninda su mu içeyim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: zaq999

çay normalde faydalı tohumdan kendi temiz toprağında yetiştirip içersen, karadeniz bölgesi ve dünyanın çay yetişen yerlerindeki çay radyasyondan nasibini almıştır en tehlikelisi oranı düşükte olsa vardır açıklanmaz. kanser oranındaki artışın nedeni.

sayelerinde temiz tohum kalmadı güzel bir yere yerleşip radyosyon olmayan suyu temiz bir yer yerleş diyecem tohumdan yetiş tir kendin büyüt ek topla ye en saluıklısı ama öyle bir yer yok dünyada.

öbür yandan tr ins yaşama ortalaması 75y sen belki farketmeden aldığın zararlılarla 120yıl yaşa dünyaya kazık mı çakacan.
    bir insana okadar fazla kıtlık var dünyada en temizi 50 diyen gidecek fazla bile adam olana hastalık oranıda düşer ilaç oranıda

ye iç s... yaşamana bak pişman olma hayattan. her şeyi dengeli tüket zaten çoğu çöp.
    İnsan 30 yaşında da ölebilir. Mühim olan sağlıklı yaşam. Sürünmeden ölmek. İnsanlar obeziteye doğru koşuyor. Dondurulmuş gıdalar, hamburger, hazır pizza, cola vs.

Sağlık açısından hepsi zararlı. Ne bulursak yiyelim mantığı var. Bazı şeylerden kısmak lazım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 20 Nisan 2018; 11:43:49 >

• Ağır ayrankoliğim. Haftada hiç içmiyorsam 10 litreye yakın ayran içiyorum. Kimseye önermiyorum açıkçası. Ayran da bağımlılık yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.