Şimdi Ara

Ayraç Hediye Eden Kitap Sitesi ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Biraz da deneme amaçlı zaten isteyeceğim için baba yı kitapyurdundan istedim kendi ayracı gelmedi benim 1 lşraya aldığım 18 ayraç geldi.

Aynı zevki vermiyor arkadaş verilen ayraç ve kitap aynı olmalı ki zevki olsun. Ama internetten alma ve elden alma arasında kitap başı 4-5 lira oynuyor bir ayraca 4-5 lira vermiş gibi olurum elden alırsam ve bir ayraca 4-5 lira vermek ise biraz gerzekçe olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladığım kadarıyla bu tip ayraçlardan bahsediyorsun ama bende de bi takıntı var kitaba özel olan ayracı sadece o kitapta kullanıyorum normal ayracı tüm kitaplarda kullanabiliyorum
    Bu mesaja eklenen görseller:

Ayraç Hediye Eden Kitap Sitesi ?

• DarqGuardiann893 D kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Yalnız aynı kitap bende de var ama daha okumaya vakit bulamadım. Kitap nasıl ?

• 100-120. Sayfaya kadar çok sıkıldım ama sonra güzelleşti herkes sevmeyebilir ama okunur yani boş zamanında oku bence

• Kitapyurdu nescafe göndermişti bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemfb12

Kitapyurdu nescafe göndermişti bana

Ayracı geçtik nescafemi geldi Valla bu güne kadar defalarca alışverişim oldu kendilerinden pek bi ikramlarını görmedim
  • Ben de bir kere okuoku.com ' dan kitap siparişi vermiştim 3 Kitap falan aldım sanırım adamlar 15-20 ayraç + Nescafe + 1 tane de hediye kitap yollamışlardı. Acayip mutlu olmuştum :D
  • ilknokta.com ve babil.com bu konuda bir numaradır. Özellikle ilknokta.com dan gelen ayraçlar çok kaliteli oluyor genelde

• D&r dan George Orwell'in 1984 kitabını sipariş vermiştim ayracıyla birlikte geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

D&r dan George Orwell'in 1984 kitabını sipariş vermiştim ayracıyla birlikte geldi.

Can Yayınlarında özel tasarım kapaklılarda ayraç zaten kitabın bir parçası. Yani hangi siteden sipariş ederseniz edin içinde olur ve olması da gerekir zaten.
  • Teşekkürler bilgilendirme için.
  • Ben internetten alışveriş yaparken not kısmına kitap ayracı ekleyin diyorum, sağolsunlar kırmıyolar.

• Kitap yurdundan belli aralıklarla 200-250 tl arası meblağlar da kitap satın aldım..
    Hep sıradan bir iki tane ayraç verdi vicdansızlar

• Yıllardır, sadece hepsiburada üzerinden kitap alırdım ve eğer varsa, kitabın içinde olurdu birebir resimli ayracı. Son 1 sene içerisinde Amazon ve kitap yurdu üzerinden alır oldum ama bırakın hediye ayracı, kendi orijinal ayracı bile çıkmıyor! Hem de 1 tanesinden bile! Çalıyor musunuz arkadaş?

• Kamkat K kullanıcısına yanıt

Aldığınız yerle görüşün derim. Türkiye İş Bankası'nın kitaplarında, kitaba özel ayraç bulunuyor.

• Amazon üzerinden, Türkiye İş Bankasi Kültür Yayinlari'ndan cikmis 30-40 kitap aldim. Ayraçsiz kitap gelmedi su ana kadar, hatta her kitapta birkaç tane ayraç geldiği bile oldu.

• rick dangerous kullanıcısına yanıt

ben de sürekli kitapyurdunu kullanırım ama ayraç vermiyorlar gerçekten yakışmıyor yani koysana kitapbaşı 2 tane ayraç.bu kadar da olmaz

• waRRioR kullanıcısına yanıt

kitapyurdunda var mı not kısmı hocam?nereden alırken yazıyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.