Şimdi Ara

Aynı anda cevap vermeye çalışırken mesaj kayboluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mesela iki tane mesaj atma penceresi açıyorum. Önce birinden atıyorum, diğer pencerede süre gözükmüyor. Süre dolmadan önce ikinci pencereden mesaj atınca süre gözükmediği için mesaj kayboluyor. Yeniden yazmak zorunda kalıyorum. Beni rahatsız eden şey ilk yazdığım kadar iyi mesaj yazamıyorum. Bir yazıyı ilk okuduğumda en iyi şekilde yorumluyorum, tekrar yorumlamaya çalışınca içimdeki duygu ve düşünceleri serbest bıraktığımdan ilk yorumladığımdaki kadar iyi yorumlayamıyorum.

• O zaman ikinci mesajı kopyala, kaybolursa yapıştır yaparsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whitfield

O zaman ikinci mesajı kopyala, kaybolursa yapıştır yaparsın

Zaten aklıma gelince böyle yapıyorum. Ama bazen süre dolmuştur diyorum boşluyorum. Tamama tıklıyorum tak kayboluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppelgangbanger -- 15 Kasım 2013; 12:02:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doppelgangbanger

quote:

Zaten aklıma gelince böyle yapıyorum. Ama bazen süre dolmuştur diyorum boşluyorum. Tamama tıklıyorum tak kayboluyor.

Aslında mesajları belli aralıklarla taslağa kaydediyor ve kaybolan mesajı orda bulabilirsin ama ordan bulması da ayrı bir dert oluyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Doppelgangbanger

quote:

Aslında mesajları belli aralıklarla taslağa kaydediyor ve kaybolan mesajı orda bulabilirsin ama ordan bulması da ayrı bir dert oluyor

Artık taslağa kaydetmiyor. Eskiden kaydediyordu. Ya da taslağa kaydettiği belirli aralıklardan birinde değilim şu an.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.