Şimdi Ara

Aynı ağda iki kişi oynayamıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
79
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1238 Mesaj
    2 arkadaş aynı ağdan oyuna girmeye çalışınca maç bulunmuyor oyunu kabul et kısmında maç onaylanıyor diyor fakat bana kabul et butonu gelmiyor ve uyarı veriyor şu kişi maçı kabul et şeyine basmadı filan diye yardımcı olur musunuz?

|
    |

Orijinalden alıntı: Shewawest

2 arkadaş aynı ağdan oyuna girmeye çalışınca maç bulunmuyor oyunu kabul et kısmında maç onaylanıyor diyor fakat bana kabul et butonu gelmiyor ve uyarı veriyor şu kişi maçı kabul et şeyine basmadı filan diye yardımcı olur musunuz?
    quote:

Orijinalden alıntı: Shewawest

Hocam şöyle anlatayım, işe ilk başta 2 bilgisayara da farklı ip atamakla başlayacaksınız 1. bilgisayarın ip si örneğin : 192.168.1.40 - 255.255.255.0 - 192.168.1.1 ise 2. bilgisayarın ip si bu ipden değişik olmak zorunda 192.168.1.53 - 255.255.255.0 - 192.168.1.1 şeklinde yapıp deneyebilirsiniz. Sorun sadece bu şekilde çözülmüyor. İki bilgisayardan da cs go başlatma seçeneklerine gelip 1. bilgisayara +clientport 27026, 2. bilgisayara da +clientport 27017 yazıp tamama basarsanız yüksek ihtimalle sorununuz çözülecektir. Aynı sorunu kendim yaşadım, oyunu abimle beraber oynayamıyordum sürekli ping sorunu bağlantı sorunu yaşıyordum bu şekilde yapıp portları ayırdım ve sorun çözüldü şu an sıkıntısız bir şekilde oynayabiliyoruz.

• Binbaşı
    1238 Mesaj

Sorunu farklı şekilde çözdüm tekrar ederse deneyeceğim teşekkürler yinede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AliBeşikçi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
üniversite
kolayoto.com
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.