Şimdi Ara

Aynasızların yükselişi - 2017'de fotoğraf dünyasında neler oldu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aynasız üretimi %32 artarken d-slr üretimi %9 artış göstermiş 2017'de !

Öyle görünüyor ki 2020'de aynasızlar d-slr'lardan daha çok kullanılan sistemler olacak.
    http://fotoptik.blogspot.com/2018/02/d-slr-vs-mirrorless-aynaszlar-d-slr.html

CIPA verilerine göre hazırlanan bir rapor...

• Dslr cok bile artmis.

Gunumuz dslr'larinin ozel hobi ve profesyonel is amaci disinda alinmasinin geregi yok artik. Aynasizlar salt fotograf cekimi icin bayagi kullanisli hale geldi.

Eskiden arabada da, dslr da da bir karakter vardi. Uzaktan cizgilerine bakarak arabanin hangi marka oldugu anlasilirdi.

Fotograftaki kirmizinin sarinin tonuna bakarak fotografin hangi markaya ait oldugu hakkinda yorumlar yapilirdi.

Sizin tarikatta epl3 ten sonraki olylerde bile eski renk kalmamis.

Hepsi bir birinin aynisi olan teknoloji cöpü artik.

Hersey mi ruhsuzlasti, ben mi ruhumu kaybettim bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumu -- 18 Şubat 2018; 12:41:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumu

Dslr cok bile artmis.

Gunumuz dslr'larinin ozel hobi ve profesyonel is amaci disinda alinmasinin geregi yok artik. Aynasizlar salt fotograf cekimi icin bayagi kullanisli hale geldi.

Eskiden arabada da, dslr da da bir karakter vardi. Uzaktan cizgilerine bakarak arabanin hangi marka oldugu anlasilirdi.

Fotograftaki kirmizinin sarinin tonuna bakarak fotografin hangi markaya ait oldugu hakkinda yorumlar yapilirdi.

Sizin tarikatta epl3 ten sonraki olylerde bile eski renk kalmamis.

Hepsi bir birinin aynisi olan teknoloji cöpü artik.

Hersey mi ruhsuzlasti, ben mi ruhumu kaybettim bilmiyorum.

Hocam biz ona galiba halk arasında "Nerede çokluk orada ...luk" diyoruz. Ruhsuzlaşmak için erken. Aynasızların yükselişini daha tam göremeden mobilitenin yükselişi gelecek ve komple bir çöküntü yaşanacak caponya hakimiyetini yitirecek ve insanlık sil baştan 3D yazıcılarda kendi d-slr vya aynsız veya herneyli yada neysizini kendi üretecek. Böyle forumlarda o lens bu lensi döver 2 kiks çarpan beşiks yırtan felan bireysel üreticinin kendi keyfine kalacak. Daha ben ne diyim. Ne ise ki o kadar yaşamaz da ölür kurtuluruz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.