Şimdi Ara

aynada farklı fotoda çok farkli olmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aynadaki halinle fotoğraftaki halin aslında aynı, sadece sen aynaya alıştığın için diğer şekilde görmeye alışık değilsin. alışmadığın için kendini tipsiz görmen oldukça normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kittyhunter

aynadaki halinle fotoğraftaki halin aslında aynı, sadece sen aynaya alıştığın için diğer şekilde görmeye alışık değilsin. alışmadığın için kendini tipsiz görmen oldukça normal.

Zorlayamam neysem o.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

aynadaki halinle fotoğraftaki halin aslında aynı, sadece sen aynaya alıştığın için diğer şekilde görmeye alışık değilsin. alışmadığın için kendini tipsiz görmen oldukça normal.

siradan bir ayna insani neden yakisikli gostersin ki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dk Stormy E

quote:

Yok hocam benim sorun farklı hala çözmüş değilim, aynalarda cidden tipim iyi ve kemikli duruyor, fakat fotoda asimetrik gibi duruyor ve tombul, bu yüzden fotojenik değilim, sosyal medyada felan sadece retrica ile çekilen ters çevrilmeyen fotolarım var onlarda cidden iyi çıkıyor zaten.
  • Beynin aynada kendini 6 kat daha güzel gösterir kardeş ondan dolayı
  • adam yıllardır kendisini aynadaki haliyle görüyor, yüzünün her milimetresine aşina. resimlerde kendini gördüğü zaman gördüğü insan yıllarca aşina olduğu insandan çok uzak, o sebepten dolayı kendini garipsiyor ve alıştığı imaj sarsılıyor. kendini garip/tipsiz görmesi oldukça normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RadioactiveRc

quote:

Orijinalden alıntı: Dk Stormy E

quote:

Yok hocam benim sorun farklı hala çözmüş değilim, aynalarda cidden tipim iyi ve kemikli duruyor, fakat fotoda asimetrik gibi duruyor ve tombul, bu yüzden fotojenik değilim, sosyal medyada felan sadece retrica ile çekilen ters çevrilmeyen fotolarım var onlarda cidden iyi çıkıyor zaten.

Bende oyleyim hatta bu konuyu gorunce bir kiza sordum siniftan 7 belkide 8 dedi 10 ustunden tel no.verirsen wp den gosteririm
    ama fotolarda bende berbat cikiyorum

• quote:

adam yıllardır kendisini aynadaki haliyle görüyor, yüzünün her milimetresine aşina. resimlerde kendini gördüğü zaman gördüğü insan yıllarca aşina olduğu insandan çok uzak, o sebepten dolayı kendini garipsiyor ve alıştığı imaj sarsılıyor. kendini garip/tipsiz görmesi oldukça normal.

ama aynada gordüğüyle aynı kişi

• aynada simetriğini görüyor, resimde ise diğer insanların gördüğü şekilde görüyor.

bi video izlemiştim adamlar kevin spacey'in resmini falanda koymuşlardı,

aynada farklı fotoda çok farkli olmak

1. resimde biz adamı aşina olduğumuz şekliyle görüyoruz.
    2. resimde ise adam aynaya baktığında o şekilde görüyor, artık kaç yaşındaysa yıllarca o görüntüye alışmış.

simetriğide olsa alışılmadık olduğu için çok farklı algılanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiberdono -- 6 Nisan 2015; 18:32:37 >
  • quote:

aynada simetriğini görüyor, resimde ise diğer insanların gördüğü şekilde görüyor.

bi video izlemiştim adamlar kevin spacey'in resmini falanda koymuşlardı,

aynada farklı fotoda çok farkli olmak

1. resimde biz adamı aşina olduğumuz şekliyle görüyoruz.
    2. resimde ise adam aynaya baktığında o şekilde görüyor, artık kaç yaşındaysa yıllarca o görüntüye alışmış.

simetriğide olsa alışılmadık olduğu için çok farklı algılanıyor.

Hocam icimi rahatlattiniz ya o kadar fark yokmus cok tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.