Şimdi Ara

Ayna ve Murat Kekilli Dinleyen Efsane Nesil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gençler biz sizin yaşlarınızdayken kaset ve cd çalarlar vardı. Cd çalar o zaman büyük bir lükstü. Kocaman bir makineyle gezerdik hayal edin. 25-30 yaş grubu Murat Kekilli'nin de Ayna grubunun da bütün şarkılarını ezbere bilirler. Gece gece nedense aklıma geldi sizlerle paylaşmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hepsi manyak bunların -- 9 Şubat 2017; 0:47:31 >

• aga şimdi hatırladım kafam kadar yuvarlak bi cd çalar vardı elimizde gezdirirdik onu dışarıda falan hep paylaştığın müzikleri dinlerdim eskiden ayna falan ah be yemin ederim hüzünlendim

bunun aynısı vardı bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tis Autumn -- 9 Şubat 2017; 0:53:11 >

• Vay be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neşet ertaş, kıvırcık Ali, Musa eroğlu, güler duman dinleyen efsane nesil nerede ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreus

iyi bunu ilk dinlediğimiz zamanlarda intihar filan etmemişiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Yuki-Onna

aga şimdi hatırladım kafam kadar yuvarlak bi cd çalar vardı elimizde gezdirirdik onu dışarıda falan hep paylaştığın müzikleri dinlerdim eskiden ayna falan ah be yemin ederim hüzünlendim

bunun aynısı vardı bende

Aynen hocam bunlardan Dersane çıkışı elimizdeki kitaplarla birlikte bunu da taşırdık.

• Bana göre şu konsere gidenler efsane nesil olarak sayılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Areyouradyo

Neşet ertaş, kıvırcık Ali, Musa eroğlu, güler duman dinleyen efsane nesil nerede ?

Al bu da sana gelsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.