Şimdi Ara

Ayna kapatma ve cam kaldırma yaptırabileceğim bir yer?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2011 elegant corolla için otomatik ayna kapatma ve cam kaldırma uygulaması yapabilecek bir yer arıyorum istanbulda. Beni yönlendirebileceğiniz bir yer yada kişi var mı acaba?

• Kardeş , aynan içerden tuşla kapatılıyor mu, yoksa dışardan elle mi kapatıyorsun. Eğer içerden kapatılıyorsa işin kolay ama kapatılmıyorsa dışardan elle kapatıyorsan aynalarda motor yok demektir bu işin maliyeti sunacağı konforu fazlaca aşar pek tafsiye etmem şahsen. Cam kaldırma işi ise kolay , 4 cam için modülle halledilebilir 100-200 tl cıvarında bir maliyeti olur.
  • orhan1461 kullanıcısına yanıt
    hocam manuel olan aynalari otomatik yapmak mumkun mu acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenmax ile bir görüşün bende corolla varken camları kapatma modülü takrirmistim. Orjinal park sensörü tedarikcisiydi eskiden hala öyle mi bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

hocam manuel olan aynalari otomatik yapmak mumkun mu acaba?

Aynalar komple değişecek , içerdeki kumanda merkezi değişecek. Yani kanımca size maliyeti 2000 tl. cıvarında belkide daha fazlada çıkabilir. Sunacağı konfora değer mi sizce ?.. Bence değmez ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 25 Ağustos 2017; 16:53:13 >
  • Aynalar motorlu, içeriden düğme ile kapatılabiliyor. Kapı kilitlerine bağlamak istiyorum sadece.

@arifomer:
    Cenmax sadece alarm sistemleri yaptığı için alarm modüllerine ek olarak cam kaldırma modülleri takabiliyor. Ancak onların işlemi fazla teferruatlı, sadece merkezi kilide bağlanacak bir uygulama arıyorum.
  • Var mı önerisi olan?
  • @Emre2882
    Forum üyesi becerikli bir arkadaş auris aracı için kendisi yapmış bu uygulamarı, videolarını paylaşmıştı:
    https://www.youtube.com/watch?v=IkZn1IIe844
    https://www.youtube.com/watch?v=EptmhP7eCtQ

Eliniz biraz yatkınsa siz de yapabilirsiniz
  • İçeriden düğme ile kapatılabilen dikiz aynalarımı, 4 camımı kumandadan kapatabileceğim bir elektrikçiye ihtiyacım var. İstanbul avrupa yakasında işinde titiz, tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı ?
  • Bak iki kişi olduk
    Emre Beyin videolarını biliyorum, ne yazık ki vaktim yok bunun için.
  • Burhan kullanıcısına yanıt
    Bulabildiniz mi Hocam? Bende citroen için arıyorum, kapıları kilitleyince aynalar otomatik kapanıyor, camlar kapanmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerÇel -- 9 Temmuz 2018; 2:35:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerÇel

Bulabildiniz mi Hocam? Bende citroen için arıyorum, kapıları kilitleyince aynalar otomatik kapanıyor, camlar kapanmıyor.
    Çinden ayna kapatma modülü siparişini verdim, gelmesini bekliyorum. Kendim takmayı deneyeceğim. Cam kaldırma işini boşverdim çünkü bizim araçlarda hepsi aynı anda değil tek tek kapanıyor, hoşuma gitmedi.
    Anladım dostum, benim aynalar kapanıyor ama cam daha önemli, çocuk arkada açıyor bazen fark etmiyoruz açık kalıyor, keşke ayna kapanmasaydı cam kapansaydı :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SerÇel kullanıcısına yanıt
    Aracın modeli nedir? Belki uygun bir modül vardır.
    Araç Citroën C3 exlusive, nette baya bakındım ama marka modele özel modül bulamadım, universal modüllere bakıyorum ama taktıran bir kişi bile bulamadım.

• SerÇel kullanıcısına yanıt
    Universal modülleri her elektrikçi takabilir, yanında şema ile geliyor. 301 e takanı gördüm ancak c3 için görmedim daha önce. Bir oto elektrikçiye danışıp alabilirsiniz bence bu modüllerden.
    Birkaç elektrikçi ile görüştüm, birisi hiç bulaşma başına bela alırsın dedi, birisi bunların düğmelerinde elektirik yok beyinden sinyal gidiyor öyle kapanıyor, olması için her kapı düğmesine kablo çekilmesi lazım dedi saçmaladı. Birkaç tanesi direk biz yapmıyoruz dedi, bende nette yaptırmış referans verecek birilerini arayım dedim onuda bulamadım :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.