Şimdi Ara

Aylık sınırsız cepnet geri döndü 11 tl 25.12.2013 güncel (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
5
Favori
4.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Batuhan_41 @okanbiz sagolun dostlar.. aldim sayenizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben yaptım ABONE CEPNET250 3636 ya gönerdım ancak herhangı bırsey olmadı ınternettede abone alımı bıtmıstır dıyor ama nasıl olacak arkadslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: afutku

ben yaptım ABONE CEPNET250 3636 ya gönerdım ancak herhangı bırsey olmadı ınternettede abone alımı bıtmıstır dıyor ama nasıl olacak arkadslar

hocam yazılanları okumuyormusunuz? sms değil live.vodafone.com adresinde tanımlanabiliyo sadece

• Bunun için 7048'e LIVE yazıp göndermeniz gerekiyor dıyor bende yazıp gonderdım sımdı ne yapmam gereklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: afutku

Bunun için 7048'e LIVE yazıp göndermeniz gerekiyor dıyor bende yazıp gonderdım sımdı ne yapmam gereklı

erişim noktası ayarlarından vodafone live seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. seçtikten sonra telefonunuzun tarayıcısından live.vodafone.com adresinden cepnet seçeneğindeki onay kodunu girip alabilirsiniz .

• rica ederim arkadaşım.keşke herkes kullansa
  • Doğrumu bu ya turkcellde 100 mb si 10 tl koşarak geçerim vodafona
  • u9ur10 U kullanıcısına yanıt
    buyrun tarih açık açık yazıyor ne zaman başlatıldığı
     Aylık sınırsız cepnet geri döndü 11 tl 25.12.2013 güncel
  • Gardaşım yiğidim erkeğim benim VALLAHA oldu bende de bugün yanlışlıkla iptal ay yazıp gönderdim sms paketimi iptal edecektim güya :) senin sayende tekrar yeniledim 2 tane bayiye gittim acaba tekrar alırlar mı diye yok öyle şey dediler olmaz dediler kısacası umursamadılar beni çakallar :) senin sayende oldu gardaşım benim :) 8.35 tl vardı 11 tl gitti - ye düştüm ama olsun oldu ya çok şükür :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut

quote:

Orijinalden alıntı: batuhan__41

bugün aldım o yüzden hala aktif dedim zaten.evet live.vodafone.com'dan aldım tek seferde tanımlandı..

Telefonun kendi tarayıcısından deniyorum, ancak sürekli ! - Bulunamıyor! şeklinde hata veriyor. Anlık mı bu açık oluşuyor anlamadım..

Az önce başka bir arkadaşıma denettirdim. Onda da ! - Bulunamıyor! şeklinde hata vermesine rağmen paket tanımlandı. Bende olmamasının sebebi şuan paketimin olması mı acaba? Çünkü şuan bende Cepnet 250 tanımlı. Onu iptal edip almayı denesem olur mu acaba?

Edit: Cepnet 250'yi iptal edip denedim oldu. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut -- 30 Aralık 2013; 20:38:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: blackangel01

Gardaşım yiğidim erkeğim benim VALLAHA oldu bende de bugün yanlışlıkla iptal ay yazıp gönderdim sms paketimi iptal edecektim güya :) senin sayende tekrar yeniledim 2 tane bayiye gittim acaba tekrar alırlar mı diye yok öyle şey dediler olmaz dediler kısacası umursamadılar beni çakallar :) senin sayende oldu gardaşım benim :) 8.35 tl vardı 11 tl gitti - ye düştüm ama olsun oldu ya çok şükür :)

Rica ederim güle güle kullan.

• Download hizi 3g acikken 10 kb i buluyormu arkadaslar? Yorumunuza gore vdf hat alacagim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Download hizi 3g acikken 10 kb i buluyormu arkadaslar? Yorumunuza gore vdf hat alacagim.

Vodafone genelde iyi çeken bir operatör. Bulunduğun yerde çekim sorunu yoksa 10-12 kbps arasında indirme hızı oluyor.
  • quote:

Download hizi 3g acikken 10 kb i buluyormu arkadaslar? Yorumunuza gore vdf hat alacagim.

3g açık 204 ping 14.7 kb/s download 17 kb/s upload

• quote:

quote:

quote:

bugün aldım o yüzden hala aktif dedim zaten.evet live.vodafone.com'dan aldım tek seferde tanımlandı..

Telefonun kendi tarayıcısından deniyorum, ancak sürekli ! - Bulunamıyor! şeklinde hata veriyor. Anlık mı bu açık oluşuyor anlamadım..

Az önce başka bir arkadaşıma denettirdim. Onda da ! - Bulunamıyor! şeklinde hata vermesine rağmen paket tanımlandı. Bende olmamasının sebebi şuan paketimin olması mı acaba? Çünkü şuan bende Cepnet 250 tanımlı. Onu iptal edip almayı denesem olur mu acaba?

Bu pakedi nasıl iptal edebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: okanbiz

quote:

3g açık 204 ping 14.7 kb/s download 17 kb/s upload

128 kbps lik avea dan ile kafa kafaya degerler gibi gorunuyor. Tesekkur ederim yorumunuz icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

quote:

Vodafone genelde iyi çeken bir operatör. Bulunduğun yerde çekim sorunu yoksa 10-12 kbps arasında indirme hızı oluyor.

Hiza gore gayet tatminkar degerler. Sagolun hocam.

• quote:

quote:

quote:

Deneyen arkadaş olarak diyorum denedik oldu

• hâlâ alim varmi cepnete acik devam ediyormu

• CEPNETİ KİM ALABİLİYOR ARKADAŞLAR FATURALI FATURASIZ ESKİ YENİ ÜYE ????

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.