Şimdi Ara

AYLIK ORTALAMA 3000 TL SALI KUPONLARI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
697
Cevap
35
Favori
33.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi bakalım banada pm atarsan sevinirim
  • pm lütfenn :)
  • Para para pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiçbir kuponun garantisi yoktur ama biz 7 kişi belirttiğimiz miktarı yatırıyoruz ve bizimde kuponumuz buydu inş.devamı gelecek ve sizlerle paylaşıcam fakat yüklü girin diyemem çünki çok para olan her işte bi pislik vardır bu yüzden size cevap yazmadım ama umarım kazanmışsınızdır
  • bugün yakaladık yarın sanırım 2 kupon çıkacak ve sizlerle paylaşıcam yarınki sisteme göre 170 tl lik kupon yapıcaz 15 şubat itibari ile karımız 2030 tl olmuştur bana atıp tutan arkadaşlarada saygı duyuyorum ama ltf karalamadan tüm eleştirilere açığım bugünki kupona patlar diyenler herhalde üzülmüştür ama ne yapalım tutturduk işte herkese saygılar
  • azazel kardeşim malisef sizinki patladı ama biz bulduk umarım sizlerde bulursunuz sanırım ş.ligi maçlarına daha 5 gün olduğunu unuttunuz en iyi antreman maçtır. saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İDDAA EDİTÖR -- 16 Şubat 2013; 0:53:31 >
  • pm... :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: İDDAA EDİTÖR

azazel kardeşim malisef sizinki patladı ama biz bulduk umarım sizlerde bulursunuz sanırım ş.ligi maçlarına daha 5 gün olduğunu unuttunuz en iyi antreman maçtır. saygılar

iyi bakalım öyle olsun :(

1.6 ın altına oynamayan biri olarak bize ters bu işler :(
  • azazel kardeşim birbirimize köstek yerine destek olursak çok daha güzel olur insanlarada faydamız olur vede benim oran takıntım yok ama bazı günler bazı oranlar aldatmaca oluyo ve biz onları yakalamaya çalışıyoruz ve fazla yüksek oran yapamam 7 kişi için oynuyorum çünki sorumluluk var bu parada bizlere yeter
  • hocam takip ve pm
  • pm lutfen

• pm yolla kanka :D
  • PM bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tek hakkın VAR..!

Kardeşim dalga mı geçiyorsun.Yani herkes pm at yazsın diye mi konu açtın.Özellikle millete teker teker pm den yazacağına buraya bir kere yaz herkes anlasın.

• Bugünün kuponlarını ne zaman paylaşacaksınız ?
  • pm bekliyoruz
  • takip + pm
  • saat 2 veya 2.30 a yetiştiricez inş. ay sonuna kadar ltf takip edin karımız veya zararımızı hergün paylaşıcaz sizlerde görebilirsiniz
  • Burada paylasiyosan bekkiyorum bugunku kuponu. Dunku kupon icin helal olsun bayern macina 2.3 gol oynamak cesaret ister. Grupta falan paylasiyosan bizde alin da bizde oynayalim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.