Şimdi Ara

Aylık kazancım 0 TL geçinebiliyorum.(Tekrar internet buldum) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
7
Favori
19.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
289 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kungfukid

Zaten sorulmuş ve cevaplanmış sorularla tek kullanımlık şarjımı tüketmemenizi rica ederim

Alıntıları Göster
    Lütfen o telefonu veya herneyse yere atın.... sırf popüler konu başlığı kullanarak milleti tav etmeyiniz.

Asıl size ban.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExeCuTioN66

Yalanıda mı kendin üretiyorsun.
    bizde yalan olmaz.
    para ile geçinemediğini iddia edenleri sorgulamanızı öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tw Scott

Ankarada deniz yokki anna

Csb beyler internete nasıl bağlanıyor ozaman

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: ttugrul

arkadaşlar bu konu beni çok etkiledi. ben de şehir yaşamından kurtulup ormanlardaki doğal yaşama dahil olmak istiyorum. konu sahibi arkadaşım bana yardımcı opmak istersen pm bekliyorum. ben de sizler gibi sıkıntısız rahat bir yaşam istiyorum
    adresinizi verirseniz sabaha doğru güvercin yollayabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExeCuTioN66

Yalanıda mı kendin üretiyorsun.
    Adam Uludağ gelin diyor 4 kilo et ile koklayarak bulacakmış :D. Gece de kurt adam oluyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: fb.1907

Bir an konuyu kendim açtım sandım
    gel de bunu geçinebildiğime inanmayanlara anlat..

gelir gerekli değildir,hayatta kalmak esastır.
    -kungfukid
  • quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

Adam Uludağ gelin diyor 4 kilo et ile koklayarak bulacakmış :D. Gece de kurt adam oluyormuş

Alıntıları Göster
    hayır hocam kurt adam olmuyorum insanları yanıltmayalım
  • Aynı durumda sayılırız ben 10 lira telefondan internete veriyorum

• kungfukid kullanıcısına yanıt
    5 kişi olduk artık ayı avlayıp kürkünü kullanabiliriz. Bize terzi bir arkadaş gerekiyor, beni de kabul ederseniz 5 kişi orman şartlarında yaşarız, doğal su çok soğuk bizim suyu ısıtacak bir çözüm bulmamız gerekiyor, onun dışında ormanda bir kulübede yaşamaya her zaman heves etmişimdir.

Şunlara bakın macaristanda ormanda terkedilmiş bir evde arkadaşımın bulduğu şeyler hazır kurulu kulübe var orada kalabiliriz :)

Düzeltme: kulübe değil de konak gibi 100 m2 den büyük çift katlı bina.

Aylık kazancım 0 TL geçinebiliyorum.(Tekrar internet buldum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasin_1903 -- 7 Nisan 2018; 19:54:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasin_1903

5 kişi olduk artık ayı avlayıp kürkünü kullanabiliriz. Bize terzi bir arkadaş gerekiyor, beni de kabul ederseniz 5 kişi orman şartlarında yaşarız, doğal su çok soğuk bizim suyu ısıtacak bir çözüm bulmamız gerekiyor, onun dışında ormanda bir kulübede yaşamaya her zaman heves etmişimdir.

Şunlara bakın macaristanda ormanda terkedilmiş bir evde arkadaşımın bulduğu şeyler hazır kurulu kulübe var orada kalabiliriz :)

Düzeltme: kulübe değil de konak gibi 100 m2 den büyük çift katlı bina.

tabi ki kabul ederiz hocam siz bilgili bir arkadaşa benziyorsunuz hayatta kalma şansımız artacaktır.
    klasik usüllerle ateş yakıp üstünde metal kapta suyu ısıtırız
    macaristana gitmek için nerden baksanız bir bisiklet lazım ama

• quote:

Orijinalden alıntı: They Killed Kenny

Aynı durumda sayılırız ben 10 lira telefondan internete veriyorum
    gereksiz harcamalara lüzum yok hocam ben şehre indiğimde şifresiz wifi buldukça giriyorum. tamamen 0 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

Hocam isterseniz konum atın ben de geleyim birlikte kabile gibi yaşayalım
    bu işe konum at başlayalım diye girişeceksen geldiğin ilk gece rektumundam giriş yapan sinek aortunda anevrizmaya neden olur

• quote:

Orijinalden alıntı: RustyCohle

..
    Ama işte ormanda da, ofiste olan sekreter fantezisi olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyinsizEinstein

bu işe konum at başlayalım diye girişeceksen geldiğin ilk gece rektumundam giriş yapan sinek aortunda anevrizmaya neden olur

Alıntıları Göster
    Hocam ben günlük ve teknik bilgilerimle bu mesajı enkripte edemedim siz acaba biyolog falan mısınız

Ormanda çok işe yarar gibisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: kungfukid

Hocam ben günlük ve teknik bilgilerimle bu mesajı enkripte edemedim siz acaba biyolog falan mısınız

Ormanda çok işe yarar gibisiniz

Alıntıları Göster
    yok hocam sadece belirli durumlarla karşılaştığımda çözümümü bulacak kadar tıbbi bilgiye eh onun yanında da az biyolojik bilgiye sahibim

• Cifticilik yapiyorsan yine masraf. Hazira konman mevcut seyleri biter de...

Temizlik kisminda bosaltim sistemini de es gecmissin .

Tek yasamak zor otesi kafayi yersin

Anladik hayat pahalligina karsi bir ironi gecinme ideasi ...

Bu ulkede ilkel donemlerdeki gibi gecinmek zordur : Tek bir ornek verecegim : Tohumluk bir mahsul alamazsin. DNA so oynanmis ve ithal tohumlardan olgunlasma meyve sebzelerden hayallerin guzel olmasin.

Kucukbas buyukbas neyle beseleyeceksin ? Saman ithal ediliyor ... Topragi hazirlama vs icin buyukbas hayvanlarin olmali . Dagda basibos okuz bulamazsin :) Kendin de yapmaya calisabilirsin ama hayatin zehir olur...

Su en onemlisi ama su da bedava degildir. Kuyu suyu bile kullansan vergisi var ... Kuyusuyuna sayac takmak zorundasin ...

Kacak buldum olursun bu hale sokuldugun icin de o sozde dag evi vs stresli olur ama ...

Harbiden nasil oldu da iletisime gectin

.....

Tepkini anliyorum troller bir yana hayati toz pembe gosterenler bir yana uyumaya alismislar bir yana ben bir yana sen bir yana ... Farkindalik yok. Korku var.

• Kaçak su var

Kaçak avlanma var

Kaçak odun kesme var

Kaçak yerleşim var

Eğer bunlar gerçekse seni ottururler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Cifticilik yapiyorsan yine masraf. Hazira konman mevcut seyleri biter de...

Temizlik kisminda bosaltim sistemini de es gecmissin .

Tek yasamak zor otesi kafayi yersin

Anladik hayat pahalligina karsi bir ironi gecinme ideasi ...

Bu ulkede ilkel donemlerdeki gibi gecinmek zordur : Tek bir ornek verecegim : Tohumluk bir mahsul alamazsin. DNA so oynanmis ve ithal tohumlardan olgunlasma meyve sebzelerden hayallerin guzel olmasin.

Kucukbas buyukbas neyle beseleyeceksin ? Saman ithal ediliyor ... Topragi hazirlama vs icin buyukbas hayvanlarin olmali . Dagda basibos okuz bulamazsin :) Kendin de yapmaya calisabilirsin ama hayatin zehir olur...

Su en onemlisi ama su da bedava degildir. Kuyu suyu bile kullansan vergisi var ... Kuyusuyuna sayac takmak zorundasin ...

Kacak buldum olursun bu hale sokuldugun icin de o sozde dag evi vs stresli olur ama ...

Harbiden nasil oldu da iletisime gectin

.....

Tepkini anliyorum troller bir yana hayati toz pembe gosterenler bir yana uyumaya alismislar bir yana ben bir yana sen bir yana ... Farkindalik yok. Korku var.
    para bulduğu halde geçinemediğinden yakınanlara karşı bir farkındalık işte hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Avatarım Ağır Çekim

Kaçak su var

Kaçak avlanma var

Kaçak odun kesme var

Kaçak yerleşim var

Eğer bunlar gerçekse seni ottururler
    Allah'ın ormanından içtiğim sudan da mı vergi alacaklar. hösst bu devletten kaçış yok mu??
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyinsizEinstein

yok hocam sadece belirli durumlarla karşılaştığımda çözümümü bulacak kadar tıbbi bilgiye eh onun yanında da az biyolojik bilgiye sahibim

Alıntıları Göster
    bizim için yeterli hocam yarın gel başla
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.