Şimdi Ara

Aylık 50 TL çok değil mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
12.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi eskiden 25 TL koymuyordu oynuyorduk, uzun zamandır da oynayamıyorum şimdi oynamak istiyorum lakin akşamları taş çatlasın 2 saatimi ayırabilirim, server seçerken de genelde PVP servera bakıyorum çünkü world pvp zevkli oluyor :D.

Hadi beleş oynayalım ... nerdee???
    wow token diye birşey çıkmış öğrendim şuan 300k gold karşılığı satılıyor, adam mı öldürek ? banka mı soyak ? günde 2 saat oynama ile 300 k gold nasıl kasayım ben?

Her ay 50 TL ile yapılabilecek ya da alınabilecek o kadar çok oyun var ki sırf bu yüzden bir türlü başlayamıyorum..

Siz bu oyunu nasıl oynuyorsunuz? wow token mi alıyorsunuz yoksa her ay 50 TL veriyor musunuz?

Ayrıca günde 2 saat oynamayla gold kasabilir miyim? token için gold kasma taktikleri varmı?

• her gün 2 saat kasacam 1 ay sonunda 300k elde edecem, 70 tl değerindeki token i ücretsize getireceğim ? Öyle mi

60 saat in karşılığı 70 TL

1 saat in karşılığı ise 1,16 TL

Abi bırakın ya oyununuzu oynayın. Yada hiç başlamayın. Benim çalıştığım kurum 1 saat mesai kalırsan 20 TL ücret ödemesi yapıyor. 60 saat farm yapacağıma. 3 saat mesai yaparım. 57 saat cebimde kalır.
  • world pvp zevkli mi oluyor? Ben en son world PVP yi TBC de gördüm sanırım

LEgionu başından biri oynayan biri için günde günde 2-3 saat ile 300k çıkar. ancak sen yeni başlayacagın için o para hayatta çıkmaz. daha 110 olucan, altlar kasıcan order hall u fulleyecen , meslek kasıcan vs... ölme eşşeğim ölme modunda o para çıkmaz. Başlamak için BFA yı beklemen lazım.hadi BFa yı beklemedin. multi paketi aldın (BFA ,LEgion ve classic bir arada) oda 80€ falan sanırım. bir tane 110- bir tane de 100LVL karkater hediye eder ki onları ögrenicen , gene yukarıda saydıklarıma hazır hale getiricen falan aylık ücreti çıkaramazsın.

şu an Euro 4.70TL . aylık 61TL yapar pahalı hemde çok pahalı. wow zengin adma oyunu oldu. örgenciysen ve paran yoksa zaten başlma. hem vaktini yer hem paranı. ha zevk alırmısın tabiki alırsın. wow sonuçta. 15 senedir oynanan bir oyun .

Ben günde 4-5 saat oynuyorum . 6 aylık game time alıyorum. bu 6 ayın,3 ayında token çıkartıyorum belki uğraşırsam 4 token çıkabiliyor. ama genel olarak 6 aylık game time ın yarısını beleşe getirmiş oluyorum. mesela bu son alışımda oyun süresinin bitmesine 1.5 ay kala 53€ balance birikmiş. gittim BFA yı beleşe aldım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvo35 -- 2 Mart 2018; 20:22:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kvo35

world pvp zevkli mi oluyor? Ben en son world PVP yi TBC de gördüm sanırım

LEgionu başından biri oynayan biri için günde günde 2-3 saat ile 300k çıkar. ancak sen yeni başlayacagın için o para hayatta çıkmaz. daha 110 olucan, altlar kasıcan order hall u fulleyecen , meslek kasıcan vs... ölme eşşeğim ölme modunda o para çıkmaz. Başlamak için BFA yı beklemen lazım.hadi BFa yı beklemedin. multi paketi aldın (BFA ,LEgion ve classic bir arada) oda 80€ falan sanırım. bir tane 110- bir tane de 100LVL karkater hediye eder ki onları ögrenicen , gene yukarıda saydıklarıma hazır hale getiricen falan aylık ücreti çıkaramazsın.

şu an Euro 4.70TL . aylık 61TL yapar pahalı hemde çok pahalı. wow zengin adma oyunu oldu. örgenciysen ve paran yoksa zaten başlma. hem vaktini yer hem paranı. ha zevk alırmısın tabiki alırsın. wow sonuçta. 15 senedir oynanan bir oyun .

Ben günde 4-5 saat oynuyorum . 6 aylık game time alıyorum. bu 6 ayın,3 ayında token çıkartıyorum belki uğraşırsam 4 token çıkabiliyor. ama genel olarak 6 aylık game time ın yarısını beleşe getirmiş oluyorum. mesela bu son alışımda oyun süresinin bitmesine 1.5 ay kala 53€ balance birikmiş. gittim BFA yı beleşe aldım .

kardeş bende bfa haricinde tüm paketler var, ama para nasıl kasılır ne yaparım onu bilemiyorum

• Bencede bu saydıkların özelliklere uygun bir oyun değil wow. Oynamaman gerekiyor :D
    Günde 10k kasman gerekiyor ve alt karakterin yoksa günde 2-3 saat oynayarak anca 10k goldu kasarsın başkada bişey yapamazsın :)

O yüzden sana önerim hiç başlama :)
  • Arkadaşların dediği gibi main alt charlar meslekler falan ticaret sistemini kurmadıysan token parasını kasamazsın.

Kursan bile günde iki saat oyunla ancak token parasını kasmaya yeter vaktin. O zaman da ne anladım ben bu işten, token kasmak için mi oynuyorum ben bunu eğlence nerde kaldı?

Aylık ücret ülkemiz standartlarında kesinlikle yüksek malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

Arkadaşların dediği gibi main alt charlar meslekler falan ticaret sistemini kurmadıysan token parasını kasamazsın.

Kursan bile günde iki saat oyunla ancak token parasını kasmaya yeter vaktin. O zaman da ne anladım ben bu işten, token kasmak için mi oynuyorum ben bunu eğlence nerde kaldı?

Aylık ücret ülkemiz standartlarında kesinlikle yüksek malesef.

Keşke ülkemizin euro / dolar fiyatları göz önünde bulundurularak bir ücret alınsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LemonEnergy

Bencede bu saydıkların özelliklere uygun bir oyun değil wow. Oynamaman gerekiyor :D
    Günde 10k kasman gerekiyor ve alt karakterin yoksa günde 2-3 saat oynayarak anca 10k goldu kasarsın başkada bişey yapamazsın :)

O yüzden sana önerim hiç başlama :)

• Sigaraya vereceğim parayı wowa veririm daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 4 Mart 2018; 21:30:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nunbolg

Sigaraya vereceğim parayı wowa veririm daha iyi

sigara kullanmıyorum :D , kesinlikle kaliteli bir oyun söylenecek birşey yok ama her ay 50 tl cidden düşündürücü..
  • Bence blizzard kuru yüksek ülkeler için ayar çekmeli artık. Nasıl steam gerçek kur üerinden bize satmıyor daha ucuz kurdan veriyor, aynısını blizzard da yapması lazım. Bu gidişle çalışan birisi dahi oyunu oynamaz çünkü cidden 60tl 1 ay çok para. Özellikle sadece 2 saat falan oynayabiliyorsan değmez. Onun yerine 2 saat battleroyale oyunları oynamak daha mantıklı. (Pubg,fortnite vs) mmorpglerin yavaştan bitmesinin sebebi de bu zaten. Hem pahalı hem çok fazla zaman ayırman gerekiyor. Kimse artık ugraşmak istemiyor. BFA çıktıgında da ilk aylar canım cicim ayları olacak sonra insanlar yine battleroyale oyunlarına devam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Bence blizzard kuru yüksek ülkeler için ayar çekmeli artık. Nasıl steam gerçek kur üerinden bize satmıyor daha ucuz kurdan veriyor, aynısını blizzard da yapması lazım. Bu gidişle çalışan birisi dahi oyunu oynamaz çünkü cidden 60tl 1 ay çok para. Özellikle sadece 2 saat falan oynayabiliyorsan değmez. Onun yerine 2 saat battleroyale oyunları oynamak daha mantıklı. (Pubg,fortnite vs) mmorpglerin yavaştan bitmesinin sebebi de bu zaten. Hem pahalı hem çok fazla zaman ayırman gerekiyor. Kimse artık ugraşmak istemiyor. BFA çıktıgında da ilk aylar canım cicim ayları olacak sonra insanlar yine battleroyale oyunlarına devam

kesinlikle katılıyorum, bu rusya üzerinden alınan daha ucuz gametime ve paketler var sonuçta.
  • Akşam google translate ile çeviri yapıp aşağıdaki yazıyı blizzard'a Ticked ya da forumuna konu olarak yazmayı düşünüyorum, cevaplarını merake diyorum.

Bu yazıyı blizzarda ticket yada foruma konu olarak ileteceğim.

Eklemek istediğiniz ya da düzeltmemi istediğiniz bir bölüm olur mu ?

" oyun çok pahalı, 1 Türk lirası = 4.70 Euro, 1 ay game time 12.99 euro = 60 Türk Lirası, Türk halkı zengin değil, lütfen bizim ülkemizin ekonomik koşullarına göre bir fiyatlandırma yapın. Avrupa ya da Amerikada yaşayan oyuncularla aramızda adil olmayan bir ücret farkı var.
    Umarım yardımcı olursunuz."
  • yusufur kullanıcısına yanıt
    Ben dedim onu, dediler ki siz 12 € dan yuksek fiyata cekmedigimize dua edin, kisaca yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Ben dedim onu, dediler ki siz 12 € dan yuksek fiyata cekmedigimize dua edin, kisaca yani.

abi dün akşam battle.net foruma yazdım millet erdoğana bir sövüyor anlatamam, kürtleri rahat bırakın, git simit sat, kebap sat falan yazan birsürü yorum vardı :D oyun ücreti pahalı dedim konu nerelere gitti, ayrıca kendi açtığım konuya yorum yazmam engellendi, milletin yorumları çok efsaneydi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Konu linki var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Konu linki var mi

evet, BATTLE.NET forumunda derdimi yazdım ve aldığım cevapları mutlaka okumalısınız.........

bir dünya dalga geçen adam var, hiç bir yetkili de kalkıp cevap atmaz olumlu ya da olumsuz..

Battle.net e oyun çok pahalı" başlığıyla açtığım konu budur.

https://eu.battle.net/forums/en/wow/topic/17618023341?page=3

• Dikkatimi çeken bir yorum

"Just because your country is poor and lack investors, it doesn't mean you should get stuff cheaper than the rest of the world. That's life - deal with it. For example, a month of gametime costs around ~130 SEK where I live. That's just the way it is with international markets."

Adamlar bir nevi haklı. Bazı şeyler ülkemizden kaynaklı malesef. Yıllar önce 1.9 küsürlerdeyken şimdi 4.7 lere kadar geldiyse burada Blizzard a laf söylemek yersiz. Gönül isterki ucuza oynayalım ama durum bu malesef.

Kurtlerle ilgili yorum atan herife sinirlendim ya. Sanki biz bir sey yapiyoruz onlara. Herkes bizi ocu saniyor, cok yazik. Herife cevap yazacaktim yazamiyorum aktif subscription yok diye ne sacma

• token olayı geldiğinden beri para ödemiyorum ama aylık 50 lira bir oyun ve ya başka birşey için abonelik bence çok değil. nelere ne paralar veriyoruz bi kerede 1 aylık esire 50 lira çok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Darion

token olayı geldiğinden beri para ödemiyorum ama aylık 50 lira bir oyun ve ya başka birşey için abonelik bence çok değil. nelere ne paralar veriyoruz bi kerede 1 aylık esire 50 lira çok mu

günlük 2 saat vaktim var, 2 saat oynayarak 300k gold toplanır mı sence?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.