Şimdi Ara

Aylık 10 Bin Lira ile Hayat Kuruyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bekarsanız 10 bin lira, evliyseniz 15 bin lira aylık geliriniz var. Bu parayla yatırım yapmak yasak. Maaşınız uzaktan çalışma ile geliyor. Bu miktar ile istediğinizi ilde, ilçede hayat kurabilirsiniz. Nerede ve nasıl bir hayat kurardınız?

• Hakkaride soft bi hayat surerdim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eğer işe gitme derdim yoksa izmir de sahil ilçelerinden birinde ufak bir ev kiralar orada yaşardım emekli ilçeleri olur ya canım sıkılır gezmek istersemde İzmir merkeze gelir gezer geri dönerdim

• quote:

Orijinalden alıntı: kapıci corç

Hakkaride soft bi hayat surerdim

hey corç versene borç olmaz maykıl bende de yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayseri, Alparslan, Fuzuli de otururdum belki entelektüel kesimin çoğu orada oturuyor, en azından bilgi alış-verişi yaparsın.

• Ben evliyim, bir de çocuğum var. Evden çalışıyorum(pandemiden değil, başından beri kendi işim). Ama illaki ayda toplam 6-7 kere müşterilere gitmem gerekiyor. Öyle safi uzaktan olmuyor. O yüzden ancak yine İstanbul'a çok uzak olmayan, şile'yi falan düşünüyorum. Ama 15 bin gelire ulaşabilsem bile o kadar kolay değil, hayat pahalı, evler pahalı. Ha müşterilere gidip gelmem gerekmese, sadece pc'den her şey olsa o zaman Antalya'ya inerdim muhtemelen. Böyle sakin, kafa dinlemeye uygun bir bölgesi. İnsanın yaratıcılığını, motivasyonunu geliştirmeye uygun bir bölge arardım.

• Herhangi bir sahil kasabası marmara karadeniz ege akdeniz farketmez
  • Fethiye yada bodrum veya muğla'nın denize yakın başka bir ilçesi. İlerde belki yolumuz düşer kısmet olursa.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.