Şimdi Ara

Aylak olanlar var mı aranızda ? 😁

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben işi bırakalı bir ay oldu (patron kovmadan kendim istifa ettim sorunlar yüzünden😎 neyse) Her akşam saat 02:30 yatıp sabah 10:00 da kalkıyorum. Sabah sağlam bir kahvaltıdan sonra tel elimde DH, whatsapp, youtube CİCİŞLERİ falan kurcalıyorum cicişler 😎 sonra birden bir rahatlık geliyor uykuya dalıyorum PEMBE diyarlara 😅 Sonra gözlerimi açıyom saat olmuş 13:30 elim donumun içinde uyumuşum. Durumu değerlendiriyorum tabi gerekirse bir duş alıyorum 😅 Hafta sonları pazar saat 14:00 cıvarı eski iş arkadaşımla görüşüyoruz. Diger günler Spotify ve youtube den akşama kadar çekirdek eşliğinde müzik dinleyip videolar izliyorum sonra akşam oluca yemegi bitiriyorum. Sonra Tv nin başına geçıp siyaset entrikalarını ve filmler izliyorum . Saat 00:00 cıvarı yine sızıyorun ve 00:30 da sörfe geçip 02:30 yine uykuya dalıyorum 😅😅

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Falakaya yatırın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şehmistan

Falakaya yatırın.

Olum ben 33 yaşında baban yaşındayım. Ne diyon sen evladım 😆😆

• Hayatından memnun musun? :Dd

Bide biriktirdigin paralar bitince hangi gelirle bu sekilde yasamaya devam edeceksin :Ddd

• tipik konu dışı user
  • quote:

Orijinalden alıntı: it kopuk

Hayatından memnun musun? :Dd

Bide biriktirdigin paralar bitince hangi gelirle bu sekilde yasamaya devam edeceksin :Ddd

Zaten önümüzdeki ay yine işe başlıyorum. Sorun yok ☺

Off birde bu aralar elimin sağ bilegi çok ağrıyor neden acaba 🤣🤣🤣 Çözemedim 😎

• Bura dh konu disi %80 islam dusmani (muslumanlar bile islam dusmani xd), asosyal, masturbasyon bagimlisi , 1.83 ten kısa, yani aylaklar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdr-2015

quote:

Falakaya yatırın.

Ben bu forumun Ağasıyım değil 33 68 yaşında da olsan burda benim sözüm geçer. El pençe duracaksın ağanın önünde.

• Ben whitewalkerim olumune Recep Tayyip Erdogan

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kdr-2015

quote:

Falakaya yatırın.

Ben bu forumun Ağasıyım değil 33 68 yaşında da olsan burda benim sözüm geçer. El pençe duracaksın ağanın önünde.

Sen bir sus hoca 😎 Ben hayatımı yaşamış biriyim merak etme 😎 Bu da 11 yıl önce gittiğim disko mekanlarından biri.

Buraya en az 40 defa gitmişimdir 😎😎😎

Hayatta yasak olan bir çok şeyi deneyip tattım ve artık bunlardan eskisi gibi zevk alamıyorum o yüzden de tamamen bıraktım zaten 👍

• Ben az önce ne okudum?

• Güzel geçiyor yalnız gene
  • Senin gün baya rahat geçiyormuş

• Bu nasıl 33 yaş la.Sanki klavye takılı kalmış. Keşke istifa etmeseydin patron kesin kovardı zaten seni ve tazminat alırdın

• quote:

Orijinalden alıntı: celades

Bu nasıl 33 yaş la.Sanki klavye takılı kalmış. Keşke istifa etmeseydin patron kesin kovardı zaten seni ve tazminat alırdın

Ne tazminatı orda 6 ay çalıştim. Zaten patron babamın arkadaşı 😅

• hocam konuya bakıp tam mesajınızı okuyacakken akşam geldim konu kaldırılmış buradan yazarsanız okuyabilirim ne diyordum profil fotoğrafınızdaki çocuk amerikan filmlerindeki şişman kötü çocuklara benziyor kötülük yapan yani.
  • "Bar, disko, club, pub, nargile kafe"

Hayatım boyunca girmeyeceğim 5 mekan. Eksikliğini çekeceğimi de pek sanmıyorum, hatta şöyle diyeyim, hiç çekmedim. Bunlara zerre kadar özenmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: rainfall2535

hocam konuya bakıp tam mesajınızı okuyacakken akşam geldim konu kaldırılmış buradan yazarsanız okuyabilirim ne diyordum profil fotoğrafınızdaki çocuk amerikan filmlerindeki şişman kötü çocuklara benziyor kötülük yapan yani.

Hayır ben o kötülerden biri değilim hatta çok iyi niyetliyim

Şişkonun sırrını açıklıyorum dikkat Daha önce izledin mi bilmiyorum ama videoyu atlatmadan baştan sona kadar izle anlarsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.