Şimdi Ara

Aylak Adam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu eserin adı biliniyor ama bazılarına göre sıkıcı bazılarına göre dili ağır deniliyor. 30 sayfa okudum. Bir kişinin hayatını anlatıyor. Kitabı dörde ayırmışlar. Mevsim adları ile. Açıkçası bir konusu yok gibi geldi bana. Sizce nasıl aylak adam? Ayrıca Anayurt oteli nasıldır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anayurt oteli mukemmeldir.Aylak adam bana gore bir gomlek daha dusuktur

• Valla ben anayurt otelinden bir şey anlamadım

• Bende şu sıralar yeni başladım daha doğrusu başlamaya çalışıyorum Aylak Adama , aynen konu yok gibi gelebilir ama konu var aslında çok derinlerde .

Bir adamın yalnızlığını , hayattan bezginliğini ve umursamazlığını anlatıyor bana göre ( okuduğum yere kadar bunu anladım )

Ama iyi bir eser orası kesin .
  • İçerik biraz derin, okurken öylesine okuyormuşsunuz gibi geliyor. Kahramanımız zengin ve yalnız, sürekli arayış içinde... Yakaladığını sandığında, kaybettiğini sanıyor. Düşün, dur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf popüler ve ince diye alırsanız bu başyapıt derecesindeki kitapları, gelir böyle konu açarsınız işte beğenmedim konusuz kitap diye. Kaldıki 100 sayfalık kitabın 30 sayfasını okuduktan sonra konu açıp nasıldır bu kitap demekte nasıl bir kafanın ürünü anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Sırf popüler ve ince diye alırsanız bu başyapıt derecesindeki kitapları, gelir böyle konu açarsınız işte beğenmedim konusuz kitap diye. Kaldıki 100 sayfalık kitabın 30 sayfasını okuduktan sonra konu açıp nasıldır bu kitap demekte nasıl bir kafanın ürünü anlamadım.

Hey Allah'ım ya. Dövseydin bari. Okudum yorum almak için konu açtım ne var bunda. Konuya yorum yazmak zorunda değilsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.