Şimdi Ara

Ayla - Türkiye / Güney Kore [Ekim 2017] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
3
Favori
6.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ayla - Türkiye / Güney Kore [Ekim 2017]
  • İlk gösterim tarihi: 27 Ekim 2017 .
  • Bu Çetin Tekindor maşallah adam İçerde dizisinden sonra hem bu Ayla,hemde Babam filmlerinde başrol oynuyor,adam yaşlı ama bir çok dizi,film projelerinde oldukça fazla yer alıyor.Bu ilk defa Türk sinema filmimiz oscara bile aday olabiliyor,gerçekten de başarılı bir filmimiz olacağına kesin gözle bakıyorum.
  • Çok büyük beklentim oluştu. Harika gözüküyor.
  • 1. Fragman çok iyiydi ama 2.fragmanı izledim hevesim kaçtı denilebilir . Ali Atayı ciddi bir rolde bekliyordum pek öyle durmuyor ve diğer tanınmayan oyuncuların 1 2 sahendeki performansı iyi değildi.

İnşallah güzel olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Video daki elemanlara baktımda Pearl Harbor gibi demiş. Bu ülkede Pearl Harbor ayarında hangi film çekilmiş merak ettim kısacası pek sevmedim bu ikiliyi sanki dikkat çekmek için eleştirmişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragman çok iyi. Marilyn Monroe'yu bir an gerçek sandım

Muhtemelen konu olarak zayıf kalacak bir çok şey göstermeye çalışacaklar yine de ülkemiz için güzel güzel bir adım.
  • Buluşma videosu çok duygusal gerçekten .Okumanızı tavsiye ederim.

http://www.cezmikalorifer.com/astsubay-suleyman-ile-koreli-aylanin-filme-konu-olan-duygusal-hikayesi/
  • sabırsızlıkla beklediğim bir filmdi. emeği geçenlerin ellerine sağlık kesinlikle izlenmesi gereken bir film olarak düşünüyorum. özellikle film müzikleri de oldukça etkileyici.

• yahu film Oscar adayi degil OSCAR ADAY ADAYI !
  • Yarın akşam filmdeyiz.

Film çıkışı yorumu güncellerim şimdilik

• Geçen hafta pazar cingöz recaiye gitmistim zaman kaybı oldu benim icin. babam ve ayla arasında kaldım ve sanırım Ayla'ya gideceğim bu hafta içinde..

• quote:

Orijinalden alıntı: rixeos

sabırsızlıkla beklediğim bir filmdi. emeği geçenlerin ellerine sağlık kesinlikle izlenmesi gereken bir film olarak düşünüyorum. özellikle film müzikleri de oldukça etkileyici.

Filmi daha izlemedim ama şu müzik harika, filmde güzel yere koydularsa banko ağlatır, sözleri çok güzel

• Giden arkadaşların yorumlarını merakla bekliyorum.

• Giden arkadaşlar yorumlarınızı bekliyoruzzz.
  • Arkadaşlar filmden çıkalı birkaç saat oluyor dram severler hiç düşünmeden gidebilir konuyu anlatmama gerek yok Alı Atay gerçekten L&M den sonra orada dahi guldurebiliyor. filmin sonunda tabi ben sulugoz biri olduğum icin göz yaslarımı silerek çıktım. Gidin görün film zaten gerçek bir olaydan uyarlanmış.

• Olayin gercek kahramanlari ile gurur duymamin yani sira, boylesine guzel bir yapitla bunu bizlere kazandirmalari da ayri bir heyecandi. Mutlaka gitmelisiniz arkadaslar.

• Filmin içinde ilk kez 4-5 defa ağladım.özellikle son sahneyi izleyemedim yoksa 2 saat ağlardım. En iyi yerli film. Gerçekten Oscarlık.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.