Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Aykutun Futbola Bakışı

12
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Aykutun Futbola Bakışı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    62 Mesaj
    beraberlik işine yarayan rakip fernando-donk, fernando-tolga ciğerci çıkabilecekken
    fakat fernando-selçuk tercih ederken

josef-topalı fenerbahçenin futbol prensibi haline getiren,mutlak kazanması gereken belki de beraberliğin mağlubiyete eş oldğu bir maçta josef-ekici terciğini aklının ucundan geçirmeyen

trabzonda fenerbahçeyi parçalamak isteyen taraftar grubunun önünde, mutlak kazanılması gereken bir maçta, oyun 1-1 geldiğinde, oyunu çevirsin diye oyuna alacak kadar sorumluluk yüklediğin eljif elması
    kendi sahasındaki herhangi bir maçta hatta bu gs maçında, ihtimaller arasında bile görmeyen

ligin belki en kaliteli 3 hücum oyuncusundan biri olan valbuenadan o ya da bu şekilde faydalanamayıp yedek kalmasını makul sebeplere bağlamaya çalışan

bir bakış açısı....

|
    |
    Dün sizin kadroyu görünce kahkahayı patlattım. Kendi sahanda oynuyorsun ve mutlak kazanman gereken bir maç. 8 tane defansif oyuncuyla çıkıyor Aykut maça 2 tane hücumcu var guliano ve soldado. Bu adam G.saray’da olsa tekme tokat gönderilirdi. Sizde iyi sabır var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Beyler ligin ilk yarısındaki maçta Gs 10 kişi kaldığı halde defans yaptırmaya devam eden adam mı şampiyonluk getirecek orada aldığın 1 puan neyine yaradı yenilsen ne değişcekti.Ama yensen çok şey olacaktı.Adam daha bunları hesap edemiyor gelmiş Fenerbahçenin başına hoca olmuş.Görüyorsunuz izaha gerek yok.Rezalet!
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Dün sizin kadroyu görünce kahkahayı patlattım. Kendi sahanda oynuyorsun ve mutlak kazanman gereken bir maç. 8 tane defansif oyuncuyla çıkıyor Aykut maça 2 tane hücumcu var guliano ve soldado. Bu adam G.saray’da olsa tekme tokat gönderilirdi. Sizde iyi sabır var.

her maça böyle çıkıyor zaten şaşırmadık ki
    |
    |

|
    |

En ofansif çıkardığı kadro bu adamın. Normalde Aatıf'ı oynatır, forvette de defansa yardım eder diye Fernandao ile başlardı.
    |
    |

|
    |

"Dikine futbol diye bir şey çıkarıp futbolu zehirlediler." - Sir Aykut Kocaman
  • Yarbay
    4082 Mesaj
    Değişik bir tip. Önce takıma katkı yapan kim var ise ona çatıyor. Takımın gol/asist yükünü çeken adamı yedeğe çeker. Iğrenç futboluna rağmen takımı sırtlayana laf eder. Amatör oyuncuları sürekli 11 oynatır. Yalakalığını yapana forma verir. Maç temposu kazanması gereken adamı temposu düşük maçlarda oynatmak yerine bjk ve gs maçlarında oynatır ki onu da mevkisinde oynatmaz. Maçta geri düşer. Kulübeye geçer ve " valbuena oyuna gir ve maçı al. Alamazsan suç senin " kafasıyla değiştirir oyuncuyu. Kaleyi bulan şutu yoktur 300 şut çektik der. Isabetli ortası yoktur 400 orta yaptık der. Berbat oyunu sonucu anadolu takımları evimizde tokatlar bizi ve telefon kapayıp ben oynamıyom ya modunda takılır. Kendini acındırır ve takıma geri dönüp sene sonu şamar oğlanına döner. Işte aykutun futbol bakışı budur.
    |
    |

Ekici defansif mi?Değil.Yanlış bir değerlendirme olmuş.

Doğru söylüyorsunuz. Şimdi baktım asıl mevkisi 10 numara gözüküyor. Fakat maç içerisinde ofansif hiçbir katkısını göremedim açıkçası.
    |
    |
    Elder Wand kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Doğru söylüyorsunuz. Şimdi baktım asıl mevkisi 10 numara gözüküyor. Fakat maç içerisinde ofansif hiçbir katkısını göremedim açıkçası.

Evet maçta kötüydü Ekici.Haklısınız.Fiziken çok bitikti.Normal ama.Bütün sene sakatlıklarla uğraştı.Seneye umarım katkı verir.
    |
    |
    Nezzar

Çıkan kadro çok da kötü değildi. Sene başı Valbuena, Janssen, Dirar, Giuliano, Ozan, Souza şeklinde olan kadroyu çok denedik ama bir faydası olmadı.
    |
    |

MSI GTX 1070 GAMING X 8G / Intel® Core™ i5-7500 3.40GHz
    MSI Z270 Tomahawk Arctic / G.Skill RipjawsV 3000Mhz 8GB x2
    Cooler Master Mastercase PRO 5 FT / Corsair CS750M 80+ Gold
    Logitech G410 Atlas Spectrum / MSI Clutch GM60 Gaming Mouse

• Teğmen
    101 Mesaj
    Kendisi, anasının karnından Konyaspor teknik direktörü olarak doğmuş biri olduğu için elindeki en düz defansif adamlarla çıkıyor maçlara. Yetenekli oyuncu görünce tüyleri diken diken oluyor bu zatın.

|
    |
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
haberler
Blogio
Paykasa
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.