Şimdi Ara

Aykut Kocaman Saçmalıkları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 21.08.2017 - F.Bahçe'nin ligin ilk haftasında Göztepe ile 2-2 berabere kaldığı maçın ardından Aykut Kocaman: "Akıl sağlığımı yitirmezsem, oyuncu grubunda vahim bir hata olmazsa, şampiyon olacağız, öyle gözüküyor."

04.11.2017 - Ligin 11. haftasında Osmanlıspor’la 1-1 berabere kalınan maç sonu Aykut Kocaman: "Ciddi bir başarısızlık var, bunun sorumlusu ve faturası olacaktır. Kendi adıma gereğini yapacağım. Fenerbahçeliler rahat olsun" (İstifa edip, geri döndü)

17.02.2018 - Başakşehir ve Alanyaspor maçlarındaki oynadıkları oyuna dikkat çeken Aykut Kocaman: "Bu karşılaşmalardaki oyunumuzu genişletebilirsek, bırakın Türkiye’yi, Avrupa Şampiyonu bile olabiliriz"

"Kocaman, Kupasız bir sene, çok konuşmanın anlamı yok. Takım üzerinden okuma yaparsak, Fenerbahçe'nin sorunları ya da durumu şu anda eksik kalır. 3-0'dan sonra elimizdeki Şampiyonlar Ligi'ni de verecektik. Ya hep, ya hiç ile gidiyoruz. Ciddi bir umut kapısı sonuçta kulübün silkelenmesi için. Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalma bu sene bir adım daha kolay gibi gözüküyor. Hiç olmazsa elimizde o kaldı.Kararımı daha önce açıkladım, 2-3 gün içinde kararımı uygulamaya başlayacağım."

Uygulamadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• taraftar olarak Ali Koç'a sonuna kadar destek çıkacağız ama korkum şu olacak. Eğer Aykut hocayla devam kararı alınırsa ve olası bir ön eleme mağlubiyetiyle yine şampiyonlar ligine kalamazsak bu taraftarın yapacağı protesto lige de kötü yansıyacak. Aykut Kocaman'la yine istifa haberleri bilmem ne yayılırken bu durum da takıma olumsuz bir şekilde yansıyacağı için aslında tüm suç Ali Koç'taymış gibi olacak.

Her şey çok güzel giderken sadece 1 2 maç olası kötü sonuçlarda rüzgar tam tersimize dönmüş olacak ve bu da hem başkana hem de takıma zararı dokunacak. 1 seneyi daha çöpe atma lüksümüz yok çünkü.
  • 04.11.2017 - Ligin 11. haftasında Osmanlıspor’la 1-1 berabere kalınan maç sonu Aykut Kocaman: "Ciddi bir başarısızlık var, bunun sorumlusu ve faturası olacaktır. Kendi adıma gereğini yapacağım. Fenerbahçeliler rahat olsun"

hatırladığım kadarıyla bunu dedikten sonra yaptığı tek şey ozan'ı kesip topal-souza ikilisine kesin olarak dönüş yapmıştı. Yaptığı tek şey buydu. Atladığım varsa renktaşlarım ilave bilgiyle gelebilirler
  • "Dikine futbol diye bir şey çıkarıp futbolu zehirlediler."

- Aykut Kocaman
  • - Vardar'a iki maçta da yenilip elendi. Vardar sayemizde gittiği Avrupa Ligi'nde averaj takımına döndü.

- Akhisar maçlarında ısrarla aynı kadroyla, aynı takımla, aynı sistemle çıktı üç maçı da kaybetti. Akhisar'a kupa verdik.

- Boluspor'dan 6 yedik. 6-0. Hazırlık maçı diyip geçmeyin maça çıkan oyuncuların kalitesine bakın bi de rakibin. Hazırlık da olsa Fenerbahçe Bolu'dan 6 yemez.

- Takımı istatistik olarak sırtlayan Valbuena yerine Aatıf'ta ısrar etti. Adam lig bitene kadar adam gibi skora katkıda bulunamadı.

- Elif'i kim getirdi, Oğuz Kağan'ı Ahmethan'ı oynattı diyen saçma insanlar soruyorum, Ahmethan'ı forvet sıkıntısı varken zorunluluktan oynattı. Bir daha şans vermedi. Elif'i aldı ama oynatmadıktan sonra ben ne anladım o işten? Siz cidden bu adamların aldığı bu kadarcık süreyle mi gelişeceğini sanıyorsunuz? Aykut oyuncu gelişimine sıfır katkı sağladı.

- Ozan'ı istemiyorum Fenerbahçe'de. Ama buna eminim Fatih de Şenol da Ozan'ı bir şekilde kazanırdı. Aykut'ta bu meziyet yok. Isla'yı aldı ikinci dönem neredeyse hiç oynatmadı.

- Bu kadroyla Aykut hoca napsın diyenler. Kim kurdu bu kadroyu? Kim aldı Dirar'ı kim ısrar etti Aatıf'ta kim Topal-Souza'yı bozmam da bozmam diye tutturdu.

- Elif Trabzonspor Ekici de Beşiktaş gibi cidden "baba" maçlarda kendilerini gösterdiler. Peki hakettikleri şansları buldular mı? Hayır. Çünkü Topal-Souza bozulamaz.

- Adam önceki dönemde bin defa istifa etti gitmedi. Osmanlı maçından sonra istifa etti gitmedi. Son hafta Konya maçından sonra istifa etti gitmedi. Bu adamın hangi sözüne güvenilir?

- Bugün Fatih ve Şenol kulüplerinden ayrılsa bence çok rahat bi Avrupa kulübünde iş bulabilir kendine. Soruyorum Aykut'u kim alır Avrupa'da bu kafayla?

- Ali Koç'la toplantıda demiş ki. Hasan Ali kalsın İsmail de kalabilir değerlendiririm. Aatıf ile Valbuena'dan biri gönderilsin (ki biliyoruz hangisi gitsin hangisi kalsın istiyor.) Topal-Souza dan vazgeçmem. Bana kaleci, stoper, ortasaha ve forvet al demiş. Lan bunun geçen seneden farkı ne? Yine aynı kadroyla aynı oyunu oynatacağın ortada işte.

- Defalarca ağzından çıkan sözün ağırlığını bilemedin fırıldak gibi döndün. Hadi tamam. Lan taraftar istemiyor seni. Bildiğin %80'i %90'ı istemiyor. Bugün Fenerbahçe tribünlerinin boş olma sebeplerinden biri de sensin. Nasıl Fenerbahçelisin sen nasıl gururun var senin? Biraz onurlu davran be adam.

- Bu adam PAOK'a elendi, Young Boys'a elendi, Vardar'a elendi. Buraya yazıyorum Fenerbahçe yine saçma sapan bir takıma elenecek tribünler Aykut istifa diye bağıracak yine boş kalacak. Bu yine çıkıp istifa ediyorum diyecek ama geri dönüşü olmayacak tamamdır hocam hadi güle güle diyecek Ali Koç.

Daha ne yazayım artık? Yapma başkanım. Taraftarın umudu oldun sesi oldun, bize çok güzel şeyler vadettin. Devam etme şu adamla. Gel sıfırdan yeni bir sayfayla başlayalım yarınlara.

• taraftar olarak Ali Koç'a sonuna kadar destek çıkacağız ama korkum şu olacak. Eğer Aykut hocayla devam kararı alınırsa ve olası bir ön eleme mağlubiyetiyle yine şampiyonlar ligine kalamazsak bu taraftarın yapacağı protesto lige de kötü yansıyacak. Aykut Kocaman'la yine istifa haberleri bilmem ne yayılırken bu durum da takıma olumsuz bir şekilde yansıyacağı için aslında tüm suç Ali Koç'taymış gibi olacak.

Her şey çok güzel giderken sadece 1 2 maç olası kötü sonuçlarda rüzgar tam tersimize dönmüş olacak ve bu da hem başkana hem de takıma zararı dokunacak. 1 seneyi daha çöpe atma lüksümüz yok çünkü.
  • Ona yapamazsin dediler,yapamadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.