Şimdi Ara

Aykut Kocaman İstifa! [ Ana Konu ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
1.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler hiç tatava yapmaya gerek yok. 33. hafta biter biz hala şampiyon değilsek benim fikrim başlıkta ki gibidir.

"Delilik: Aynı şeyleri tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar beklemek." albert anştayn

her puan kaybında gelip bu başlığı uplayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrax33 -- 16 Haziran 2017; 19:35:2 >

• Aykut bu yıl şampiyon yapamaz. Burda dursun mesajım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Aykut bu yıl şampiyon yapamaz. Burda dursun mesajım.

Oo hocam çok imkansız bir tahmin yapmışsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sizin Fenerbahçe'li olduğunuza ben inanmıyorum, Yarın bir gün takım başarılı olursa destekleyenlerden daha çok övüneceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Sizin Fenerbahçe'li olduğunuza ben inanmıyorum, Yarın bir gün takım başarılı olursa destekleyenlerden daha çok övüneceksiniz.

Moda oldu bunlar
  • Ne yazık ki, sizin gibi ergenlerin ağzından salyalar çıkarak 'Aykut istifa' diye bağırması hiçbir şeye etki etmeyecek. Ya Aziz kendi kafasına göre yollar, ya Aykut istifa eder. Ama senin ilgi çekmeye çalıştığın başlık iş yapmaz.

• "FB'nin Nabil Dirar transferindeki kilit diyaloglar basına yansıdı.

+SA Fenerbahçe

-AS Monaco"

Bunu genel tartışma konusuna yazmışsın. Bi üstte de başlamamış gelecek sezonun konusumu açıp komiklikler yapıyosun. Bana ergen diyosun.

Ben Aykut Kocaman futbol oynarken trübünlerden canlı izlemiş, muhtemelen senin babanla aynı yaşlardayım.

Oraya buraya sataşırken biraz tutarlı davran. Ergen gibi yazan sensin.
  • Oh okay sen dediğin için 28 yaşında ergen de olurum. No problem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkwingduckwithblaster -- 17 Haziran 2017; 8:58:47 >
  • Sana niye sataşayım be. Aykut Kocaman istifa yazan birisin benim gözümde ve ben de tepkimi gösterdim. Senin yaptığın iğrenç bir davranış. Gs ajanı gibi.

Ayrıca başlık parsellemek nedir biliyor musun? İşte tam olarak onu yaptım.

• Hocam ben de basarili olacagina inanmiyorum, hatta eminim.

Kulup icin neler yapiyoruz ama karsiligi boyle kotu hocalar olmamali. Bu adami denedin ve olmadi, oynattigi sistemi tataftar kabul ettimi ? Etmedi. Niye tekrar deniyorsun madem. Ben kombine almayi dusunuyorum kadroyu gorunxe. Sonra onumdeki kulubede bu adamin olacagini gorunxe vazgeciyorum. Bunu bir iki kisi degil cogu kisi dusunuyor. Ve yine dolmayacak stad.

• 3 Temmuz'la ilgili konuştu dün.

• Destek nedir yav? Ersun geldiginde kim destek oldu? Tum medya bile elestiriyordu.
    Hatta yorumcunun biri ersun testlerle falan ugrasacagina gitsin bol bol fotograf cekinsin ne de olsa gonderilecek yakinda diye.
    Ersun gelmeden tum transfer yapildi. Ama ersun tum bunlara ragmen catir catir oynatti takimi.

Simdi aykutun istedigi her cöp aliniyor. Medya falan da destek veriyor. Ozellikle ridvan ve tayfasi. Sonuc iki sene boyunca gsden 10 puan fark yedi ki bu sene gs eger medyada gecen isimler dogruysa bu sene sampiyonlugun en buyuk adayi. Gecmis olsun aykut sevdasi yuzunden bir senemiz daha gitti.

Bu arada kadikoydeki serimiz gidecek. (Trabzon,bjk ya da gs'ye) ama %70 gs onde diyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sampiyonluk iyi top oynamakla olur aykut hep iyi top oynatir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yıl Beşiktaş'ı şampiyon yapacaklarını sanmıyorum. BJK şampiyon olursa ligi 2-3 sene daha domine edeceği için yayıncı kuruluş rahatsız olabilir. Galatasaray bu yönetim, teknik kadro ve futbolcularla şampiyon olamaz. İlk 4'e girse başarıdır. Ben bu sene Fenerbahçe'nin şampiyon olacağını düşünüyorum.
  • https://forum.donanimhaber.com/aykut-kocaman-istifa-ana-konu--65003103-16

ANA KONUSU BURADA VAR.

Aykut müptezelleri yukarıdaki konuya girip baksın, belki kendisine lanet okudukları mesajları görürler. Bir de burada ''destek olmuyorsunuz köstek olmayın'' diyenler neyin kafasını yaşıyor? Sosyal medya'da Aykut'a yapılan sevgi seli kime yapılmış? Hemde hiç hak etmemesine rağmen.
  • kim gelicek söylesene ersun yanal haricinde
  • Umarım yanılırım ama Aykut bizi şampiyon falan yapamaz. Yaparsa da kanser bir sezon geçirmiş oluruz.
  • Fenerbahçe'nin aykut kocaman ile başarılı olma ihtimali yok biz bunu görüp söylüyoruz sizde doğru olduğunu bilseniz'de kabul etmiyorsunuz bizi fb düşmanı yapmak size ne kazandırıyor anlamıyorum.

Aykut kocaman başarısız bir teknik direktördür eleştiriyoruz size kalsa aykut kocaman fener'den daha büyük bende böyle diyeyim o zaman ?
  • Şimdi bu Troll konunun ne anlamı var?

-----

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.