Şimdi Ara

Aykut Kocaman'a Nasıl Güvenebiliyorsunuz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aykut Kocaman'ın sorunu değil bu yönetim baskılama yapıyor.
  • :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk sayfaya baktım
    şaka maka adamın 1 transferi bile fb ye özel katkı sağlamamış
    bir sow sayılabilir
    krasiçler meirelesler bienvenuler dirarlar serdar kesımal emenike vs
    bu adama transfer yaptırmamalı fb
    ben kötü hoca olduğunu düşünmüyorum ama kötü bir yönetici
    fb de kaldığı sürece fb lileri kanser etmesinin nedenini anlıyorum
  • Hata yapıyor olması bence güvenilmez olduğu anlamına gelmiyor.
    Doğruları aramak konusundaki iyi niyetinden zerre şüphem yok.

Transfer konusunda fikrinizi söylemişsiniz ok. Ama birşeyi atlamışsınız. Gelen oyuncular, gerçekten hocanın listesinde miydi? Listede olanlar kaçıncı sırada listedeydi?
    Misal şuan üst seviyede futbol oynayan 3-5 futbolcunun daha bu seviyeye gelmeden önce Kocaman'ın transfer listesinde olduğunu da biliyor olmak lazım.

Başakşehir'in transfer komistesindesiniz diyelim. İyi bir sol bek almak istiyorsunuz. Yalnız fantezi bu ya, sadece Türkiye'de şuan forma giyenlerden yapabileceksiniz transferi. 5 isim vereceksiniz.
    Listeniz,
    1.Herkesin ortak aklı birini yazdınız.
    2.Herkesin ortak aklı birini yazdınız.
    3.Herkesin ortak aklı birini yazdınız.
    4.Herkesin ortak aklı birini yazdınız.
    5.Hasan Ali

Yönetimde gitti Hasan Ali'yi alabildi. Bu transfer komitenizi kötü yapmaz (bence) Komitenin istediği 5.adamı alabilen yönetimi kötü yapar. (bence)

Aykut Kocaman mevcut kadro ile (ki adım gibi eminim maçları izlerken bu kadronun yarısına becereksiz diye bağıranlardan burada da var) topladığı puan başarıldır. Zira yukarıda parantez içerisinde belirttiğim o bağıranlardan biri de benim. HAsan Ali, Mehmet Topal, Alper, Aatıf gibi topçuların oynadığı bir takımı şampiyonluğa inandırmak bence her baba yiğidin harcı değldir.

Eksikleri var mı? Var.
    Yanlışları var mı? Evet var.

Ama bunları giderilebilecek şeyler olarak görüyorum ben. Önce hocanın eline düzgün kadro verilmeli, hocanın en çok istediği oyuncular alınmaya çalışılmalı. Tudor'un elindeki gibi bir kadroyu verirsin hocaya, beceremezse, hadi bye dersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: DARKMORDECAI

Çünkü elimizdeki tek çare o.Destek vermektense başka çaremiz yok.Hem adam UEFAda yarı final oynattı neden güvenmeyelim ? Üzerinden kaç sene geçmiş sistemini düzenlemiştir belki.Şu anda Aykut Kocaman'ı desteklemekten başka çaremiz yok.Güvenmemek kimseye fayda sağlamaz.

Aman hocam öyle dersen aykutcu derler

• Kimse güvenmiyor ki. Şampiyon olsa kral diye gezinecekler.Kaybederse demediğini bırakmayacaklar.Bizim taraftarda da böyle çok var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alvr Recoba

Kimse güvenmiyor ki. Şampiyon olsa kral diye gezinecekler.Kaybederse demediğini bırakmayacaklar.Bizim taraftarda da böyle çok var.

Adamın 1 şampiyonluğu var , onu da Alex ve Aziz Yıldırıma borçlu . Asık surat ilk yarı ipler elindeyken olduğu gibi batırmıştı

Orta saha da ki 10 numara formalı adam gol- asist olarak toplamda 44 gole doğrudan etki etmiş.

Ligin ilk yarısında batırınca , Aziz Yıldırım ipleri eline almak ve takım toparlarsın diye el atmış ( aynı bu sezon olduğu gibi ) toplamda 11 MILYON EURO PRIM dağıtmış

Sen de sene sonunda takımın başında olduğun için şampiyon yaptı sansınlar

Valla kimse kusura bakmasın , Aziz Yıldırım eline mikrofon alıp Fenerbahçe'yi ben şampiyon yaptım dediği zaman sonuna kadar haklı bir cümle kurdu

Alex(1 sezon var 1 sezon yok) ve Aziz'in olmadığı diğer 2 sezon da 10'ar 10'ar puan farkı yedi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kataffaz -- 26 Aralık 2017; 17:59:28 >

• Adam bu çapsızlıkla şampiyon olsun, değil kral diye gezinmek eşşek gibi akut hocam bokunu yiyem diye anırırım.

Onu şampiyon yapacak Alex'de yok takımda. Şampiyon olursa tamamen kendi başarısıdır.
  • Zamanında loranta katlandık.Kocamana haydi haydi katlanırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Evet aykut sevici yazmis + almis bide bizim taraftar akillanmayacak.

11 senesinde bizi samp yapan alextir nokta.

Daum ve alexin altini kaziyan ben degilim aykut

2010 da daumun istedigi oyunculara onay vermeyende aykut.

Yani su adami hicmi hatirlamiyorsunuz 12-13 senelerinde taraftarin cogu nefret ediyordu aykuttan

Ama.ben sizi gorucem daha ekim ayi gelmeden aykut istifa konulari

Küme düşsek onların umrunda olmaz çünkü Fenerbahçeli değiller, aykutsporlular.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orlando DeJoseph kullanıcısına yanıt
    Bu yetersiz kadro ile son maç olan Konya’yı da yenseydik veya lider olsaydık sevinmeyecek miydiniz? Hasan Ali’li, Dirar’lı, Ozan’lı kadro ile iyi bile gittik. Bu sene şampiyon olursak üzülecek misiniz?

• Güvenmeliyiz.

• 11 12 için bir şey diyemem direk hocalık bir şey yok
    12 13 tüm olay hocaya yazar 3 temmuz falan hikaye
    bu sene hocaya ahım şahım bir güven duymuyorum aziz'in getirebileceği max adam aykut kocaman o da bizi yarış içinde her zaman tutabilecek biri şampiyon olur ya da olamayız kesin konuşmam.
    asıl güvenim topçulara alayı yeteneksiz ama hepsini teker teker çok seviyorum (h.a.k denen herif hariç) bu sene 1 kere mücadeleden kaçmadılar düştüler kalktılar puan farkı yediler salmadılar geri geldiler sonuç ne olursa canları sağ olsun.
    benim asıl derdim şu her hafta ben bu takımı izlemem azizle olmaz fenerliliğimi bıraktım azizbahçe vs tarzında laflar hem burada hem twitterda tonla dolaşıyor.
    fenerbahçe aziz gidene kadar bu şekilde olacak desteklemek istemeyen kenara çekilip bekleyenler saygım sonsuz ama
    her hafta burada diğer sosyal medyalarda takım yenilsin de ben demiştim demek için bekleyen çomar sürüsünden artık gına geldi.
    yapılan yanlışları söylemek ayrı takım kaybetsin diye beklemek apayrı olaylar bence 2. kısımda bulunanların hayatı sosyal medyada aldıkları fav + mesaj vs olduğu için her türlü kavga ortamı bu adamlara yarıyor.
    son olarak da kimsenin fenerliliği beni başkasını ilgilendirmez herkesin destekleme şekli farklı olabilir kimi körü körüne gider kimi eleştiri ile devam eder taraftarlık bir histir ve herkeste ayrı şekillerde zuhur eder.
    üste belirttiğim muhalif geçinen ergen tayfa dışında herkese saygım songuz iyi forumlar.

• Aykut Kocaman'a bisikletimle tur vermem. Adama koskoca Fenerbahçe'yi emanet etmişler
  • Oha lord joker vitoru destekliyip popi oldu bende aykutu desteklemeliyim diyenler aykutçu gibi gözüküyor.

Yoksa aykutu aykut bile desteklemez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

11-12 sezonu için Aykut hocayı eleştiren net balık hafızalıdır.

o sezonu sadece transferler üzerinden değerlendirmekte art niyettir kulüp sadece futbol düşünmüyordu bin bir türlü derdi var yöneticileri hapise girmişti basın her gün bin birtürlü algı yapıyordu

en önemli as oyuncuların satılmıştı buna rağmen şampiyonluğu son maça kadar taşımayı başardı biraz empati.

Futbolcular bu saydıklarını düşünüyor muydu peki? Tıkır tıkır paralarını almaya devam ettiler, bunu Fenerbahçeli yöneticiler de söyledi o dönemde, kızdılar hatta tamam zor bir dönemden geçiyoruz ama bu şekilde de oynamaya hakkınız yok, hala paralarınızı alıyorsunuz falan dendi çok iyi hatırlıyorum.

Kaldı ki şampiyonluk son maça kaldı zaten, dediklerinin bir motivasyon, itici güç olup sonuna kadar asılmalılardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Oha lord joker vitoru destekliyip popi oldu bende aykutu desteklemeliyim diyenler aykutçu gibi gözüküyor.

Yoksa aykutu aykut bile desteklemez

butun sirri bozdun. hemen popi olmak icin baska bir seyler dusunelim

• bazen hakkını da teslim etmek lazım.
  • kimse güvenmiyor. şampiyon yapamayacağı gün gibi ortada...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.