Şimdi Ara

Aykut Kocaman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gerçekten güzel işler yapıyor elindeki kadro da ptt 1. lig seviyesinde dolu adam var. ben eto antalyaya birşey katamaz, cl götürmediği sürece o parayı karşılayamaz dediğim de allah bilir kaç block yemiştim ama bakın kocaman eto'nun maaşına takım kurmuş ve bu takımı uefaya götürecek antalya da kümeye oynuyor :) sistem,çalışma yıldız transferden çok ama çok daha önemli. eto ise 3 yıl boyunca yıllık 4m euro maaşını halk tabiriyle mike mike alacak 3 yıl sonra ben antalyayı görücem o ''vizyonlu'' başkanlarını da görücem.

• Konya Aykut için yapısı itibariyle tam bir proje takımı. Bu başarı tesadüf değil bence.
  • adamlar elindeki oyunculardan tam verim almasını biliyorlar.

bi de trabzondakilere bak.kağıt üstünde çoğu anadolu topçusu sefa yılmazdan musa nizamdan iyi değil ama sahada tam tersi.

kazandıkları parayı düşününce aklımı oynatacak gibi oluyorum.
  • vizyonlu başkanları kaçtı antalya batacak duruma geldi nasri wainqeur eto menez kurtaracaktı sizi vizyon falan

canım hocam da gitti bu leş kulübe ya ah hocam neden böyle saçma tercihler yapıyorsun kim veriyor bu aklı sana al beni sana ben akıl vereyim para da istemem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.