Şimdi Ara

AYGAZ dan Otogaz Montajına 100 TL İndirim - 100 TL Lpg Hediye... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
3
Favori
6.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: catalyst

Kampanya fena degil. Paro puanlar icin falan sure var mi?

kampanya 8 ocak 2013 e kadar geçerli....
  • quote:

Orijinalden alıntı: candan mühendislik

quote:

merhaba , bugün gelip 10bin km. bakımını 30tl.ye yaptırdım (Atiker için). ilginiz için teşekkürler. bakım yapıldıktan sonra usta faturaya 50tl yazdı. ben de sizden aldığım fiyat doğrultusunda dh'den gelenlere indirimli 30tl idi dedim, sonra telefonla sanırım sizi aradılar ve teyit edildi. şifre kartını da aldım, ilk 50 tl. üzeri lpg alışverişinde 10tl indirim yapılıyor ve 40 tl. ödeniyormuş. bu indirimle birlikte bakım 20 tl.ye geliyor. aslında oldukça avantajlı bir fiyat bakım düşünenler için.

bu şifre kartındaki indirim 8 ocak tarihine kadar mı geçerli? yoksa kampanyadan yararlanmak için son tarih 8 ocak mı oluyor? bir de 1000tl.ye kadar gaz alımına %5 paro puan olayında süre sınırı var mı acaba? normalde olmaması lazım , 8 ocak tarihine kadar kimsenin 1000tl gaz alması mümkün değil. %5 'te süre sınırı yoksa bakımı da bedavaya getirmiş oluyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 7 Aralık 2012; 1:51:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

quote:

merhaba , bugün gelip 10bin km. bakımını 30tl.ye yaptırdım (Atiker için). ilginiz için teşekkürler. bakım yapıldıktan sonra usta faturaya 50tl yazdı. ben de sizden aldığım fiyat doğrultusunda dh'den gelenlere indirimli 30tl idi dedim, sonra telefonla sanırım sizi aradılar ve teyit edildi. şifre kartını da aldım, ilk 50 tl. üzeri lpg alışverişinde 10tl indirim yapılıyor ve 40 tl. ödeniyormuş. bu indirimle birlikte bakım 20 tl.ye geliyor. aslında oldukça avantajlı bir fiyat bakım düşünenler için.

bu şifre kartındaki indirim 8 ocak tarihine kadar mı geçerli? yoksa kampanyadan yararlanmak için son tarih 8 ocak mı oluyor? bir de 1000tl.ye kadar gaz alımına %5 paro puan olayında süre sınırı var mı acaba? normalde olmaması lazım , 8 ocak tarihine kadar kimsenin 1000tl gaz alması mümkün değil. %5 'te süre sınırı yoksa bakımı da bedavaya getirmiş oluyoruz.

tanıştığımıza memnun oldum,inş memnun kalmışınızdır.
    Kampanya 8 ocakta sona erecek yani 8 ocaktan sonra %5 puan sonlanacak...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

1998 model skoda felicia 1.6 glxi hatchback için fiyat alabilir miyim?

fiyatı pm den gönderdim..

hocam tekrar selamlar,

aracım çok nokta enjeksiyonlu. vw polo motoru var bu modelde. siz sanırım karbüratörlü fiyatı verdiniz. revize teklif alabilir miyim?
  • Suzuki SX4 için fiyat ve uygun marka hangisi, pm atabilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

1998 model skoda felicia 1.6 glxi hatchback için fiyat alabilir miyim?

fiyatı pm den gönderdim..

hocam tekrar selamlar,

aracım çok nokta enjeksiyonlu. vw polo motoru var bu modelde. siz sanırım karbüratörlü fiyatı verdiniz. revize teklif alabilir miyim?

www.candanotogaz.com sitemizdeki fiyatlar üzerinden 100 tl indirim sözkonusu.(atiker hariç)...

• quote:

Orijinalden alıntı: TekBozok

Suzuki SX4 için fiyat ve uygun marka hangisi, pm atabilirsiniz.

lovato tafsiye ederim, 1390/10 taksit yerine 1290tl..saygılar...
  • merhaba,

2009 model hyundai hyundai accent era aracıma atiker kiti taktırmaya kararerdim servisinizi arayınca 2 çeşit kit olduğu 1. 990 tl ikinci ise akıllı kit dendiği üst model araçlarda yüksek verim alındığı söylendi bunun içinde 1150 tl istendi sizce bu ikisinden hangisini tercih etmeliyim teşekkür ederim birde bana verilen fiyatlara dh indirimi de yaaprmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunmen

merhaba,

2009 model hyundai hyundai accent era aracıma atiker kiti taktırmaya kararerdim servisinizi arayınca 2 çeşit kit olduğu 1. 990 tl ikinci ise akıllı kit dendiği üst model araçlarda yüksek verim alındığı söylendi bunun içinde 1150 tl istendi sizce bu ikisinden hangisini tercih etmeliyim teşekkür ederim birde bana verilen fiyatlara dh indirimi de yaaprmısınız

1150 tl olarak verilen fiyat atiker obdıı fiyatı ve ben aracın modelini göz önüne alıdıgımda obd ıı yi tercih ederim.liste fiyatıwww.candanotogaz.com adresindeki üzerinden 100 tl indiriminiz var...kolay gelsin

• 2007 Megane HB 1.4 için tavsiye ve fiyat alabilirmiyim BRC taktırmayı düşünüyorum ama fiyatı biraz yüksek geldi
  • Merhaba,

2007 Nissan Note AT 12lt yakıyor. Bulunduğum yer yokuş ondan da kaynaklanıyor olabilir. Normalde 9-10 civarı. Depoyu fullediğimde (41 lt) 375 km menzil gösterdi. Berbat durum. 180 TL' ye 375 km...

Note' larda sıkıntı yaratmayacak kit hangisidir. Anadolu yakası Maltepe-Kartal arası nerede en iyi hizmet ve fiyat var, Note' lardaki subap problemi için bir garanti var mıdır. LPG' de yaklaşık ne yakar. Normalde 12 civarı sanırım.

En kısa sürede yardımlarınızı bekliyorum.

Mümkünse saribiyik@gmail.com' a mail atar mısınız.

Teşekkürler.
  • Haftasonu bende bakım için Candan otogaza gideceğim. İnşallah performans ve yakıtta farkeder.
  • Yılmaz bey bu 30 tl lik bakim icin donanimhaber üyesiyiz dememiz yeterli mi acaba?
  • merhabalar size 2 sorum olacak benim 2010 model ford focus 1.6 ve 2011 fiat bravo 1.4 multiar 140hp benzinli araçlarım var. LPG uygulanırmı eğer olursa nekadar bir ücret çıkar????
  • Yılmaz bey 3 arkadaş birlikte geleceğiz cumartesi sabahı ama halen sizden cevap beklemekteyiz. Birde ümraniyedeyseniz tanışmak isteriz tabi sizinlede.
  • sarıkule arkadaşım

bakımlarını yaptırdıktan sonra memnuniyetini bizimle paylaşırmısın.
  • Aygazın kampanya açıklamalrında bir fiyat sınırlandırması vs. yazmıyor. Neden Atikeri 890 TL montajını yapmıyorsunuz? Açıklarmısınız?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hunmen

merhaba,

1150 tl olarak verilen fiyat atiker obdıı fiyatı ve ben aracın modelini göz önüne alıdıgımda obd ıı yi tercih ederim.liste fiyatıwww.candanotogaz.com adresindeki üzerinden 100 tl indiriminiz var...kolay gelsin

Aygazın kampanya açıklamalrında bir fiyat sınırlandırması vs. yazmıyor. Neden Atikeri 890 TL montajını yapmıyorsunuz? Açıklarmısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz10

2007 Megane HB 1.4 için tavsiye ve fiyat alabilirmiyim BRC taktırmayı düşünüyorum ama fiyatı biraz yüksek geldi

Pm den size fiyat atttim. Simdiden hayirli olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saribiyik

Merhaba,

2007 Nissan Note AT 12lt yakıyor. Bulunduğum yer yokuş ondan da kaynaklanıyor olabilir. Normalde 9-10 civarı. Depoyu fullediğimde (41 lt) 375 km menzil gösterdi. Berbat durum. 180 TL' ye 375 km...

Note' larda sıkıntı yaratmayacak kit hangisidir. Anadolu yakası Maltepe-Kartal arası nerede en iyi hizmet ve fiyat var, Note' lardaki subap problemi için bir garanti var mıdır. LPG' de yaklaşık ne yakar. Normalde 12 civarı sanırım.

En kısa sürede yardımlarınızı bekliyorum.

Mümkünse saribiyik@gmail.com' a mail atar mısınız.

Teşekkürler.

Araciniz icin tafsiyem lovato obdll yada brc my11.bu urunlerld supap sorunu yasamazsiniz.motor garantiside veriyoz.yerimiz umraniyede bekleriz

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.