Şimdi Ara

AYGAZ dan Otogaz Montajına 100 TL İndirim - 100 TL Lpg Hediye... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
3
Favori
6.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyiakşamlar, benim aracım Nissan Primera 1,6 2001 model, bu model için hangi marka lpg kitini öneriyorsunuz tabi fiyatı da merak ediyorum? aracım 70bin km de, sorunsuz biniyorum açıkçası lpg biraz da korkutuyor..
  • pm almamayı seçmişsiniz o yüzden size mesaj atamadım
    brc ve lovatonun bu iki kitinin dh üyelerine yaptığınız indirim ve aygazın indirimi ile peşin olarak son fiyatını söylermisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

quote:

Orijinalden alıntı: candan mühendislik

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Beni maraca LPG oluyor mu? Motora garantiniz var mı? Oluyorsa hangi kit oluyor? Valf erimesine karşı ne gibi bir önleminiz var. Malum güncel tüm opel ve chevrolet modellerinde valfler LPGye dayanıklı değil.

tabii bu konuyu uzun uzun anlatabiliriz teknik açıdan ama kısaca şöyle;
    alaşımlı hafıf supaplara sahip yeni euro 5 motorlu araçlara bu hıza ayak uydurabilecek hızda enjektöre ve ecu ye sahip bir ürün takılırsa hiç bir sorun olmaz.Sorun bu hıza ayak uyduramayan ürünlerde motor içi ısısı yükselmesinde ve buna bağlı olarak arıza lanbası yanmasından kaynaklı.sonuç olarak aracınıza lovato OBDII yada BRC MY011 kiti uygundur..

Genelde taktıranlar landirenzo taktırıyorlar. sanırım motor garantisi veriyorlarmış. Bu dediğiniz kitlerde bu garanti var mı? Cesaret edemiyorum açıkçası. Sürekli sorun çıakracaksa hiç bulaşmayım çok yakıyım daha iyi.

Lovato da yeni bir sigorta devreye girmek üzere içiniz rahat olsun diye bu sigortayı yaptırabilir ve motoru komple güvenceye almış olursunuz.
    İlk yapılması gereken doğru ürünü seçmek.Aracınızdan yaptığımız epey sayıda montaj var ve sorun yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: che970

pm almamayı seçmişsiniz o yüzden size mesaj atamadım
    brc ve lovatonun bu iki kitinin dh üyelerine yaptığınız indirim ve aygazın indirimi ile peşin olarak son fiyatını söylermisiniz.

Ürünlerin montaj fiyatı www.candanotogaz.com adresinde mevcut.bu fiyatlar üzerinden 100 tl Aygaz kampanyası için indiriminiz var+ Aygaz paro kartınızada 100 tl para puan gaz aldıkça yüklenecek.ben pm den fiyatı gönderiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birole

İyiakşamlar, benim aracım Nissan Primera 1,6 2001 model, bu model için hangi marka lpg kitini öneriyorsunuz tabi fiyatı da merak ediyorum? aracım 70bin km de, sorunsuz biniyorum açıkçası lpg biraz da korkutuyor..

aracınız lpg ye son derece uyumlu .lovato smart tafsiye ederim 1390/10 taksit yerine Aygaz kampanyasından 1290/10 taksit....aracınızla ilgili bir sorun yok niyetiniz varsa bir an evvel taktırmakta fayda var..
  • quote:

quote:

Ürünlerin montaj fiyatı www.candanotogaz.com adresinde mevcut.bu fiyatlar üzerinden 100 tl Aygaz kampanyası için indiriminiz var+ Aygaz paro kartınızada 100 tl para puan gaz aldıkça yüklenecek.ben pm den fiyatı gönderiyorum.

ustam ben sitenizi inceledim ama peşin fiyatta bir iskontonuz varmı?
    taksitle değilde tek çekim hatta fark ediyorsa direk peşin

• Honda jazz 2005 aracım var. Jazlar lpg de sıkıntı çıkartabilen araçlar. Bobin arızası. 8bobinli olmasıda değişim gerektiğinde çok sıkıntı. Bu araçlara önerdiğiniz marka nedir, fiyat nedir? Taktırırsak Sıkıntı oluşurmu? TEşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

ustam ben sitenizi inceledim ama peşin fiyatta bir iskontonuz varmı?
    taksitle değilde tek çekim hatta fark ediyorsa direk peşin

Tabiiki nakit indirimi +100 tl (brc 1500 nakitten 1400 nakite,lovato 1290 nakitten 1190 nakite iner)+ 100 tl aygaz paro puan almaya hak kazanırsınız...Bu kampanya tüm Türkiyede anlaşmalı dönüşümçü kulüp üyelerinde geçerli ..şimdiden hayırlı olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candan mühendislik -- 4 Aralık 2012; 18:50:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: effida

Honda jazz 2005 aracım var. Jazlar lpg de sıkıntı çıkartabilen araçlar. Bobin arızası. 8bobinli olmasıda değişim gerektiğinde çok sıkıntı. Bu araçlara önerdiğiniz marka nedir, fiyat nedir? Taktırırsak Sıkıntı oluşurmu? TEşekkürler.

Jazz larda bobin sorunu yaşandığı doğru (50-60 bin km bobin ömrü) fakat bu sorunun sebebi lpg değil,lpg sorunu açığa çıkartıyo sadece.Dolayısıyla konu orijinal bobil kullanılarak çözümleniyor.Ömrünü doldurmuş yada yan sanayi bobin benzindede fazla yakıta sebep olur gazda ise bobini değişmeden sorun gitmez.Jazz takılmış çok aracımız var endişe etmeyin lpg taktırın bence .
  • Bende 2012 kia ceed var bin 2 bin km sonra lpg takmayı planlıyorum onada lpg takılıyor mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stornado

megane 3 makyajlı kasa araç aldım euro 5 motora sahip bu araç için en uygun kit hangisidir?

lovato OBDII Yada BRC MY011 Uygun olur..

her iki lpg sistemininde kredi kartı ile taksitli fiyatını pm atabilmeniz mümkünmü?
  • quote:

quote:

quote:

megane 3 makyajlı kasa araç aldım euro 5 motora sahip bu araç için en uygun kit hangisidir?

lovato OBDII Yada BRC MY011 Uygun olur..

her iki lpg sistemininde kredi kartı ile taksitli fiyatını pm atabilmeniz mümkünmü?

pm den attım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: evindare25

Bende 2012 kia ceed var bin 2 bin km sonra lpg takmayı planlıyorum onada lpg takılıyor mu?

aracınız 4 silindirli DOHC CVVT motor ise takılır sorun yok..
  • Mitsubishi Colt İnvite 1.3 2011 için hangi kiti önerirsiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Mitsubishi Colt İnvite 1.3 2011 için hangi kiti önerirsiniz acaba?

euro 5 motorlu tüm araçlarda oldugu gibi LOVATO OBDII yada BRC MY011 kitini öneririm.sebebi hakkında teknik açıklamayı yukarıda yapmıştım..
  • quote:

quote:

euro 5 motorlu tüm araçlarda oldugu gibi LOVATO OBDII yada BRC MY011 kitini öneririm.sebebi hakkında teknik açıklamayı yukarıda yapmıştım..

Bildiğim kadarıyla benim aracımın motoru euro 4. Yine de aynı markayı mı önerirsiniz?
  • quote:

quote:

quote:

Bildiğim kadarıyla benim aracımın motoru euro 4. Yine de aynı markayı mı önerirsiniz?

yine aynı ürünleri öneririm..
  • Nevşehir'de var mı böyle birşey ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeehee.

Nevşehir'de var mı böyle birşey ?

444 4 999

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candan mühendislik -- 6 Aralık 2012; 10:23:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeehee.

Nevşehir'de var mı böyle birşey ?

Cogu ilde anlasmali servis var.444 4 999dan ogrenebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.