Şimdi Ara

AYGAZ dan Otogaz Montajına 100 TL İndirim - 100 TL Lpg Hediye... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
3
Favori
6.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tahrikk

Kardeşimin arabasının tüpü değişecek. İndirimle birlikte en ucuz tüp değişimi ne kadar?

Araci gorelim fiyatta yardimci oluruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: levent_yavuz

Fiat stilo aracim var, tum lpg bakimlarina candan muhendislige gidiyorum. Ayrica 2 arkadasimin stilosuna da candan muh. te lpg montaji yapildi, her ikiside cok memnun.
    İlgi ve alakaniza tesekkurler.
    Herkese tavsiye ederim

Cok teşekkur ederim servise geldiginizde özellikle tanışalalim. Saygilar

• 10000 km. bakım fiyatı ne kadar acaba? ayrıca dh üyelerine ne kadar bir ikramınız var? bu mesajıma da cevap vermesseniz kasıtlı cevap vermediğinize karar vereceğim. çünkü bu 3. sorum, öncekilere cevap vermediniz
  • Ben de Focus ve Clio HB mi Candan Ümraniye de yaptırdım . İşçilikten ve uyumdan memnunum. Keşke bu kampanya 15 gün olsaydı. 15 gün önce taktırmıştım halbuki.
  • 2009 model hyundai accent era 1,4 için uygun marka ve model ile fiyat bilgisi rica edebilir miyim?
  • Kampanya fena degil. Paro puanlar icin falan sure var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: candan mühendislik

quote:

Orijinalden alıntı: Yns 

Montajlarınızda manifold delme işlemini sökerek dışarıda mı yapıyorsunuz yoksa aracın üzerinde iken mi? Çapak riskini sıfıra indirmek için ne gibi yöntemler uyguluyorsunuz?

Bu araca göre degisir sökmek zorunda oldugumuz araclar odugu gibi sökmeden yaptıgimiz araçlarda ouyor.

Merhabalar 2006 grande punto 1.4 fire dynamic araçta nasıl yapıyorsunuz acaba? Daha önce bu araç için çok sayıda dönüşüm yaptınız sanırım, doğrumudur? Birde atiker için 990 tl yazdınız. Bu kampanyasız fiyat sanırım doğrumudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

10000 km. bakım fiyatı ne kadar acaba? ayrıca dh üyelerine ne kadar bir ikramınız var? bu mesajıma da cevap vermesseniz kasıtlı cevap vermediğinize karar vereceğim. çünkü bu 3. sorum, öncekilere cevap vermediniz

Aracinizdaki marka nedir.bizde olan bi markami bakim ücreti 40 tl.dh 10 tl indirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunmen

2009 model hyundai accent era 1,4 için uygun marka ve model ile fiyat bilgisi rica edebilir miyim?

Lovato smart olabilir 1390 tl + aygazdan dolayi 100 tl indirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: paradoks01

bu kampanya sadece candan lpg dönüşüm servisinde mi geçerli?

Bu kampanya bulundugu ilde aygazin anlastigi otogaz servislerinde gecerli.istanbul anadolu yakasinda 5-6 firma var.sanirim web sitelerinde ve sahibinden.comda konuyu deklere ediyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: torna&do

Ben de Focus ve Clio HB mi Candan Ümraniye de yaptırdım . İşçilikten ve uyumdan memnunum. Keşke bu kampanya 15 gün olsaydı. 15 gün önce taktırmıştım halbuki.

Tesekkurler.ugrarsaniz bakim kampanyasi ile alakali şifrenizi veririz ilk gaz aliminda 10 tl hemen yuklenir.akabinde %5 puan.

• quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

Kampanya fena degil. Paro puanlar icin falan sure var mi?

Cumartesi gunu ilk gundu ve 30 tane kart dagittik.gazini aygazdan alan icin iyi kampanya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: torna&do

Ben de Focus ve Clio HB mi Candan Ümraniye de yaptırdım . İşçilikten ve uyumdan memnunum. Keşke bu kampanya 15 gün olsaydı. 15 gün önce taktırmıştım halbuki.

Tesekkurler.ugrarsaniz bakim kampanyasi ile alakali şifrenizi veririz ilk gaz aliminda 10 tl hemen yuklenir.akabinde %5 puan.

Müşteri memnuniyeti bu olsa gerek teşekkürler...
  • quote:

quote:

10000 km. bakım fiyatı ne kadar acaba? ayrıca dh üyelerine ne kadar bir ikramınız var? bu mesajıma da cevap vermesseniz kasıtlı cevap vermediğinize karar vereceğim. çünkü bu 3. sorum, öncekilere cevap vermediniz

Aracinizdaki marka nedir.bizde olan bi markami bakim ücreti 40 tl.dh 10 tl indirim.

tabi siz de olan bir marka olduğu için sormuştum zaten, Atiker. yalnız kiti başka bir bayi takmiştı. 1 yıl oldu ve 10bin km. bakımı geldi. o yönden bir sıkıntı olmaz değil mi?

bir de 60tl. otogaz indirimi kampanyasıyla ilgili bir şifreden bahsetmişsiniz. benim paro kartım var, o şifreyi nasıl kullanıyoruz? ya da yeni bir paro kart mı veriyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 3 Aralık 2012; 0:25:08 >

• quote:

quote:

2009 model hyundai accent era 1,4 için uygun marka ve model ile fiyat bilgisi rica edebilir miyim?

fiyatından dolayı ve bir arkadaşım memnun olduğu için atiker düşünmüştük atiker için ne dersiniz olabilir mi birde atikerde maliyet ne olur
  • quote:

quote:

quote:

tabi siz de olan bir marka olduğu için sormuştum zaten, Atiker. yalnız kiti başka bir bayi takmiştı. 1 yıl oldu ve 10bin km. bakımı geldi. o yönden bir sıkıntı olmaz değil mi?

bir de 60tl. otogaz indirimi kampanyasıyla ilgili bir şifreden bahsetmişsiniz. benim paro kartım var, o şifreyi nasıl kullanıyoruz? ya da yeni bir paro kart mı veriyorsunuz?

tabii başka yerde montaj yapılmışda olsa bize gelebilirsiniz,mevcut paro kartınız devam ediyor size verdiğimiz şifre ile anında 10 tl akabinde her gaz alımında %5 paro puan.bekleriz..

• quote:

quote:

quote:

fiyatından dolayı ve bir arkadaşım memnun olduğu için atiker düşünmüştük atiker için ne dersiniz olabilir mi birde atikerde maliyet ne olur

aracın modeli gözönüne alındığında tercihim italyan bir üründen yana olur dediğim gibi lovato yada brc (1600/10 taksit) fiyatı üzerinden 100 tl indirim alabilirsiniz....

• 1998 model skoda felicia 1.6 glxi hatchback için fiyat alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yns 

Montajlarınızda manifold delme işlemini sökerek dışarıda mı yapıyorsunuz yoksa aracın üzerinde iken mi? Çapak riskini sıfıra indirmek için ne gibi yöntemler uyguluyorsunuz?

Bu araca göre degisir sökmek zorunda oldugumuz araclar odugu gibi sökmeden yaptıgimiz araçlarda ouyor.

Merhabalar 2006 grande punto 1.4 fire dynamic araçta nasıl yapıyorsunuz acaba? Daha önce bu araç için çok sayıda dönüşüm yaptınız sanırım, doğrumudur? Birde atiker için 990 tl yazdınız. Bu kampanyasız fiyat sanırım doğrumudur?

bu sorunuzun nezlinde şunu açıklamak gerekli.
    Bu kampanyadaki 100 tl indirim atiker in 990 tl lik ürünleri için geçerli değil çünkü Atiker 990 tl altına montaj yapılmasına musade etmiyor.Türkiye genelinde geçerli olan konsensüs fiyatı gereği hiç bir Atiker bayii atikerin hiç bir ürününü 990 tl altına montaj yapamıyor.Ancak Atiker obd ıı (fiyatı 1200 tl) gibi veya 6-8 silindir araçlarda bu kampanya geçerli olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

1998 model skoda felicia 1.6 glxi hatchback için fiyat alabilir miyim?

fiyatı pm den gönderdim..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.